Ko vilkt uz ballīti?

Daudzi uzņēmumi saviem darbiniekiem Jaungada svētku balles rīko tieši janvārī, kā arī aiz kalniem nav Valentīna diena, tāpēc daudzām no Jums rodas jautājums: „Ko vilkt uz ballīti?”

Tātad, mēģināsim tikt skaidrībā ar to, ko šogad vilkt uz ballīti.

Sāksim ar melnu kleitu, jo šogad ir melnās ūdens čūskas gads. Izvēlieties tādu modeli, kurš piestāvēs tieši Jums. Iesakām izvēlēties aksesuārus karameļu un vara-sarkanos toņos – ticiet mums, šāda krāsu kombinācija Jums noteikti nodrošinās panākumus!

Neparasta melna kleita

Foto: www.StarStyle.lv

„Spīdēt vienmēr un visur”, – tāda ir daudzu mūsdienu sieviešu devīze. Šogad varat droši vilkt spīdīgus tērpus, jo tie tagad ir ļoti aktuāli, tāpēc ar spīdumiem izrotāta kleita, kas atgādina čūskas zvīņas, būs tieši tas, kas Jums vajadzīgs! Labāk izvēlieties nevis tradicionālo sudraba krāsu, bet persika toņus – tas palīdzēs labāk izcelt Jūsu maigo ādu.

Romantiskām būtnēm ieteicams izvēlēties kleitas maigos toņos. Drapējums, mežģīnes, volāni – šādā tērpā Jūs uz melnu vai spīdīgu tērpu cienītāju fona izskatīsieties kā maigs ziediņš. Savukārt prasmīgi izvēlēts aromāts liks vēl ilgi domāt par Jums.

Fuksijas toņa kleita lieliski izcels vidukli, dekoltē zonu un plecus, pateicoties tumšas krāsas ielaidumiem. Pieskaņotas krāsas kurpes palīdzēs kļūt Jums vēl pamanāmākai. Savukārt somiņa-aploksne spilgtos toņos un rotas neitrālā krāsā palīdzēs Jums izveidot tādu tēlu, ko būs grūti nepamanīt!

Vēl varat izvēlēties kleitu kontrastējošos krāsu salikumos. Šādai samērā klasiskai kleitai lieliski piestāvēs interesantas un masīvas rotas.

Kāpēc gan Jūs nevarētu doties uz ballīti spīdīgā jaciņā un skinny biksēs? Papildiniet šo tērpu ar baltu blūzi un kurpēm pūdera tonī – ticiet mums, Jūs uzskatīsieties lieliski.

Arī somiņu Jūs varat izvēlēties spīdīgu vai zelta krāsā, jo Jūs taču nedodaties uz konferenci, bet uz ballīti!

Tērps mandarīna toņos sagādās prieku un uzlādēs ar vitamīniem ne tikai Jūs, bet arī visus pārējos ballītes viesus! Topiņu bez piedurknēm, zamša zābaciņus un somiņu izvēlieties oranžā krāsā. Savukārt nedaudz ieturētāku Jūsu stilu palīdzēs radīt melni svārki un žakete. Ņemiet vērā, ka šosezon modē ir rakstainas zeķubikses!

Apkaklītes – tā ir šīs sezonas modes aktualitāte, tās var būt gan spīdīgas, gan izrotātas ar pērlītēm un akmentiņiem. Šāda apkaklīte – tas ir spilgts akcents, tāpēc tā vislabāk izskatīsies kombinācijā ar baltu blūzi un tumšām biksēm ar paaugstinātu vidukļa daļu vai melniem svārkiem. Savukārt rokas pulkstenis ar kniedēt palīdzēs noslēgt šo ansambli. Apavus vislabāk izvēlēties melnā krāsā.

Vēl varat izvēlēties liktenīgās sievietes tēlu. Šosezon modē ir bordo krāsa, tāpēc varat izvēlieties blūzi un kurpes bordo krāsā, ko lieliski papildinās melni svārki, kas izšūti ar spīdumiem. Pie tik spilgta apģērba aksesuārus jāizvēlas neuzkrītošus, jo galveno uzmanību jāakcentē uz Jūsu lielisko figūru!

Ceram, ka šīs mūsu idejas palīdzēs Jums izvēlēties lielisku tērpu ballītei. Starp citu, interneta veikalā StarStyle pieejama ļoti plaša un daudzveidīga ballīšu kleitu un aksesuāru izvēle.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!