Ko uzvilkt Svētā Valentīna dienā 2013?

Moderna recepte tām, kuras vēl nav atradušas savu otro pusīti…

Vai svinēt visu mīlētāju dienu tad, ja Jūs neesat iemīlējusies būtu tīrais neprāts? Noteikti nē, jo tas ir lielisks veids kā pavadīt Svētā Valentīna dienu jautri un bezrūpīgi, nevis sēžot un meklējot sevī trūkumus un lamājot visus vīriešus.

Ignorēt šos svētkus neizdosies, jo tie ir nozīmīgi ne tikai mīlošiem pāriem, bet arī visai biznesa pasaulei, tāpēc televizoru un datoru ekrānos nepārtraukti var redzēt visdažādākās sirsniņas, pa radio skan apsveikumi un atzīšanās mīlestībā, veikali rīko visdažādākās akcijas par godu 14. februārim. Jums vienalga nāksies svinēt šos svētkus, bet, lai to izdarītu, Jums jābūt labam garastāvoklim un neparastam tēlam.

Birojā šajā dienā kolēģi izrādīs savu uzmanību, tāpēc, dodoties uz darbu, nedaudz izmaniet savu ikdienas apģērbu, padariet to nedaudz draiskāku un nebēdnīgāku: izvēlieties kādu interesantu bižutēriju (simpātisku rokassprādzi, interesantas formas ķēdīti, masīvu pulksteni ar Swarovski kristāliņiem); neaizmirstiet par šallītēm un lakatiņiem, tie spēj piešķirt rozīnīti jebkuram apģērbam; izvēlieties kurpes ar kādu interesantu detaļu – sprādzīte, purngals vai zole citā krāsā, utt.

Spilgti sarkani auskari

Foto: www.StarStyle.lv

Ieveidojiet nedaudz savādāk matus, vai arī šīs dienas priekšvakarā kardināli mainiet savu frizūru vai matu krāsu. Tieši tas pats attiecas arī uz grimu, lietojiet jaunu lūpu krāsas vai skropstu tušas toni.

Pilnīgi iespējams, ka kāds, kuram Jūs ļoti patīkat, beidzot izlems spert pirmo soli. Vakars ir pilnā Jūsu rīcībā, bet to vislabāk jau laicīgi ieplānot pavadīt kopā ar draudzenēm.

Ko darīt tad, ja Jūs no visām draudzenēm esat vienīgā, kura vēl nav atradusi savu otro pusīti? Uzdāviniet sev lielisku dāvanu – dodieties uz skaistumkopšanas salonu. Vienalga, kādas procedūras Jūs izvēlēsieties, galvenais – gūstiet baudu no šī procesa un vērojiet to, kā Jūs ar katru mirkli kļūstat skaistāka. Pēc tam dodieties mājās un uzvelciet savu iecienītāko džemperi, noskatieties savu mīļāko filmu un atpūtieties no ikdienas steigas.

Ja Jūs neesat viena un vēlaties doties ar savām draudzenēm cilvēkos, tad ņemiet vērā sekojošu noteikumu: nekādas sarunas par vīriešiem vai meklējoši skatieni pa malām „ak, cik viņš ir simpātisks”, savādāk vakara beigās Jūs būsiet ļoti sarūgtināta.

Ejot izklaidēties ar draudzenēm, izmantojiet to pašu principu, kā dodoties uz darbu – padariet to nedaudz draiskāku, tikai nekādas romantikas. Glamūrs un roks – tas ir visideālākais variants. Izvēlieties modīgas džinsu bikses, var ar nelielām dekoratīvām detaļām, galvenais, lai tās Jums lieliski piestāvētu.

Pie džinsu biksēm uzvelciet kādu topiņu ar spīdumiem vai citām interesantām detaļām. Vai arī topiņš varētu būt pavisam vienkāršs, tikai tad Jums jāizvēlas neparastu žaketi: apdare no cita materiāla vai citā krāsā (manšetes, kabatas, apkakle), lielas pogas, uzpleči vai daudzas kabatas utt.

Vēl viens variants – pievērsiet uzmanību kleitām / tunikām no kašmira vai smalkas vilnas, ar apjomīgām apkaklēm vai „sikspārņa” piedurknēm, uzvelciet kādu spilgtu, platu jostu, lai izceltu savas sievišķīgās līnijas.

Tik pat labi Jūs varat izvēlēties legingus vai augumam piegulošas bikses, botiljonus uz augstiem papēžiem un šādā izskatā varat droši doties uz ballīti ar draudzenēm. Vēl šādā tērpā Jūs varat iet uz kino vai kādu kafejnīcu.

Savukārt tad, ja Jūs vēlaties palikt mājās, tad kas gan varētu būt labāks par pidžamu ballīti savu tuvāko draudzeņu kompānijā?

Iegādājieties visdažādākās sejas maskas, nagu lakas, lūpu krāsas, kā arī nopērciet saldumus, augļus un vīnu.

Izbaudiet šo vakaru kopā ar draudzenēm, jo tieši šādā gaisotnē var mierīgi apspriest vīriešus. Tikai neizvēlieties pārāk plašu kompāniju, šāda veida ballītes paredzētas ne vairāk kā 5 cilvēkiem, tad Jums būs vieglāk kontaktēties savā starpā.

Šādā ballītē labi iederēsies kokvilnas vai flaneļa pidžamas spilgtos toņos ar jautriem rakstiem, kā arī neaizmirstiet par zeķēm – šeit lieliski izskatīsies zeķes ar krāsainiem pirkstiņiem vai bantītēm, pušķīšiem, mežģīnēm.

Nepievērsiet pārāk lielu uzmanību savam vecumam, jo muļķoties un līksmot nekad nav par vēlu, bet tas vienmēr lieliski uzlabo garastāvokli.

Galu galā svētki domāti tam, lai tos svinētu, bet mode – lai skaisti un stilīgi izskatītos, kā arī gūtu no tā prieku, tad izmantosim to!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!