Ko uzdāvināt Ziemassvētkos?

Tuvojas Ziemassvētki! Ārā ir bieza sniega kārta, kā arī pilsēta pamazām tiek izpušķota gaidāmajiem svētkiem: veikalu vitrīnas ir izrotātas ar eglīšu rotājumiem un virtenēm, daudzviet nopērkamas Ziemassvētku apsveikumu kartiņas un dāvanu maisiņi, bērnudārzos un skolās tiek gatavoti dažādi priekšnesumi… Vēl dažas dienas un pilsētu pārņems īsta pirmssvētku steiga, kad cilvēki skraidīs pa veikaliem, iegādājoties dāvanas saviem radiem, draugiem un kolēģiem.

Ko uzdāvināt Ziemassvētkos

Viena no vispopulārākajām Ziemassvētku dāvanām ir parfimērija. Bez šaubām, parfimērija var bez vārdiem pastāstīt visu, ko Jūs domājat un kā Jūs izturaties pret cilvēku. Smaržas var uzdāvināt vistuvākajam cilvēkam (mīļotajam vīrietim, vecākiem, māsām un brāļiem), kā arī tā varētu būt oficiāla dāvana priekšniekam vai kolēģim. Galvenais – izdarīt pareizu izvēli. Viss atkarīgs no tā, kam Jūs plānojat dāvināt parfimēriju.

Mīļotajam vīrietim

Kuram gan citam vislabāk zināma Jūsu mīļotā cilvēka gaume! Paļaujoties uz savu gaumi, kā arī uz savu vēlmi dažādot viņa aromātu kolekciju, varat izvēlēties vienu no seksīgākajiem un jutekliskākajiem parfīmiem, lai Ziemassvētki un tiem sekojošās naktis kļūtu neaizmirstamas un kaisles pilnas. Pievērsiet uzmanību aromātiem Boss Soul no Hugo Boss, DKNY Red Delicious Men no Donna Karan, Miracle Homme no Lancome.

Mammai

vislabāk uzdāvināt maigu un gaisīgu aromātu, tiem nav obligāti jābūt klasiskiem aromātiem, tikai vēlams, lai tie nebūtu jauniešu aromāti. Piemēram, Cacharel Noa, Clinique Simply, Love In Paris no Nina Ricci. Savukārt tad, ja jūsu mamma rūpīgi glabā atmiņas par smaržām, kuras viņai bija pirms 20 gadiem, tad šeit patīkams pārsteigums būs viņas iecienītāko smaržu flakoniņš. Tās varētu būt Chanel No.5, Paloma Picasso, Casmir no Chopard un citas.

Tēvam

Tāpat kā lielākā daļa vīriešu, parasti ir daudz konservatīvāki, nekā mammas, tāpēc viņiem vislabāk izvēlēties pārbaudītus un labi zināmus aromātus: tos, kurus viņš lieto, vai kaut ko līdzīgu no klasiskiem aromātiem: Fahrenheit no Christian Dior, Acqua di Gio pour Homme no Giorgio Armani, Givenchy pour Homme. Vai vismaz klasiskā stilā: Baldesarini no Hugo Boss.

Draudzenei, māsai.

Izvēlēties aromātu labi pazīstamai meitenei – tas vienlaicīgi ir samērā grūts un gaužām vienkāršs uzdevums. Grūts, jo ikvienai no viņām ir sava gaume, bet vienkāršs, jo viņas gaumi var ļoti vienkārši noskaidrot: ieejiet kopā parfimērijas veikalā un iegaumējiet, kādiem aromātiem pievērsīs uzmanību Jūsu draudzene vai māsa. Starp citu, Jūs abas varat pasmaržot dažus jaunumus: Escada New, Lovely Prism no Givenchy, Inspiration no Lacoste, Gucci Envy Me 2.

Draugam vai brālim

Ieteicams izvēlēties dāvanu atbilstoši viņu dzīvesveidam. Ja sieviete var atrast gadījumu, kad izmantot praktisku jebkuru aromātu, tad lielākā daļa vīriešu ikdienā lieto vienu un to pašu parfimēriju. Ja Jūsu draugs vai brālis ir nopietns, lietišķs, mērķtiecīgs un pārliecināts par sevi cilvēks, tad visticamāk, viņam patiks Dior Homme no Christian Dior un Baldesarini Del Mar no Hugo Boss. Radošam un spontānam cilvēkam būs piemērots Yohji Yamamoto pour Homme un Givenchy Pi.

Meitai, māsīcai vai jaunākajai māsai

Var uzdāvināt vieglu ziedu aromātu, kurš atbilst pašām jaunākajām modes tendencēm. Tam noteikti jābūt romantiskam, jautram un nevainīgam un mazliet seksīgam. Pievērsiet uzmanību Forever and Ever Dior no Christian Dior, Rockin’ Rio no Escada, Cheap and Chic I Love Love no Moschino.

Dēlam, brālēnam vai jaunākajam brālim

Uzdāviniet aktīvu un enerģisku svaigu aromātu, kurš atbildīs viņa interesēm: snovbordam, hokejam, skrituļslidām, aizraujošām ballītēm ar draugiem. Piemēram, Cool Play no Lacoste, B*Men no Thierry Mugler, kā arī Boss in Motion no Hugo Boss un tiem līdzīgus variantus: Boss In Motion Edition Blue, Boss in Motion Edition Green un Boss in Motion Edition Black.

Priekšniecei

Uzdāviniet dienai paredzētu elitāru aromātu, kurš atspoguļotu viņas statusu un stāvokli sabiedrībā. Tas nedrīkst būt izaicinošs, bet tai pat laikā tam jāizceļ savas īpašnieces pārliecību par saviem spēkiem. Pie tādiem aromātiem pieskaitāmi, piemēram, 5th Avenue no Elizabeth Arden, Chanel Allure, Lacoste pour Femme.

Priekšniekam

Izvēloties aromātu priekšniekam, jāievēro vienu zelta likumu: nekādas seksualitātes un erotikas. Viņam jādāvina solīdu, tikai ne smagnēju aromātu, tādu, kā, piemēram, Boss Selection no Hugo Boss vai Chanel Platinum Egoiste.

Darba kolēģei vai kolēģim

Ieteicams izvēlēties aromātu, kurš būs piemērots darbam birojā, proti, samērā vieglu un neuzbāzīgu aromātu. Bez tam, šim aromātam noteikti jāpatīk Jums, jo Jūs pavadāt kopā ar savu darba kolēģi ļoti daudz laika vienā telpā. Sievietēm varat izvēlēties Armand Basi In Red, Premier Jour no Nina Ricci, Clinique Happy, bet vīriešiem – Boss Nr.6 no Hugo Boss, L’Eau par Kenzo pour Homme, Lacoste Essential.

Jūs taču piekritīsiet, ka saņemt dāvanas ir ļoti patīkami. Protams, daudziem patīk dāvināt ne mazāk, kā saņemt. Bet vēl patīkamāk ir dāvināt dāvanas sev pašai. Ziemassvētku priekšvakarā neaizmirstiet par sevi un iegādājieties kaut ko jaunu un pavisam negaidītu: izmēģiniet kādu no parfimērijas jaunumiem, kuri tik ļoti labi piemēroti Ziemassvētkiem un Jaunajam Gadam: Hypnose no Lancome, Flowerby Kenzo Oriental, DKNY Red Delicious Women no Donna Karan.

Priecīgus Ziemassvētkus!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!