Ko uzdāvināt Svētā Valentīna dienā

Ir tradicionālas dāvanas, kuras visi ļoti gaida, un dāvanas, kuras ļoti iepriecina un patīkami pārsteidz. Ierastas lietas parasti dāvina konservatīvi cilvēki. Savukārt jaunieši cenšas izdomāt kaut ko oriģinālu un neparastu, lai dāvana paliktu atmiņā uz ilgu laiku.

parīze

Minēsim dažus piemērus:

1. Uzdāviniet savam mīļotajam cilvēkam lidojumu ar gaisa balonu, lēkšanu ar izpletni, braucienu kamanās, kurās iejūgti suņi. Noskaidrojiet, kādas izklaides pieejamas Jūsu pilsētā, un izvēlieties kaut ko no šī piedāvājuma.

2. Pievērsiet uzmanību tam, ka zīmējumi grafiti stilā ar sirdīm lieliski izskatīsies uz sudraba blašķes vai šķiltavām. Tā ir lieliska un praktiska dāvana puisim. Tikai neaizmirstiet dāvanai pievienot klāt tradicionālo Valentīna dienas apsveikumu kartiņu.

3. Padariet dāvanu par īstu piedzīvojumu. Nopērciet Jūsu pilsētas karti un izplānojiet Jūsu svētku pastaigas maršrutu, kur galamērķī Jūsu mīļoto cilvēku gaidīs pārsteigums. Sagatavojiet pašu dāvanu. Tās varētu būt, piemēram, romantiskas vakariņas ar tai sekojošu kaisles pilnu nakti. Ja Jums ir atsevišķs dzīvoklis, tad Jums nebūs nekādu problēmu ar šāda veida pārsteigumu. Pārējām meitenēm savlaicīgi jāsameklē kādu dzīvokli vai jārezervē numuriņu viesnīcā.

4. Atzīmējiet kartē vietas, kas varētu interesēt Jūsu mīļoto cilvēku. Tie varētu būt gan sporta klubi, kur Jūs varat uzspēlēt boulingu vai biljardu. Bet tik pat labi, tā varētu būt kāda izstāde, piemēram, kara muzejā vai jebkuras citas interesantas ekspozīcijas. Izstrādājiet maršrutu tā, lai Jums pa ceļam gadītos arī kāda mājīga kafejnīca, kur Jūs varētu atpūsties, padalīties ar saviem iespaidiem un iedzert tasīti aromātiskas kafijas. Savukārt vakarā būs piemērots bārs ar plašu alus piedāvājumu, Jūsu mīļotajam cilvēkam noteikti nebūs iebildumu pret šādu dāvanu!

5. Nepalaidiet garām interesantas filmas pirmizrādi kinoteātrī. Pēc tam Jūs varat pārvietoties pa iepriekš izplānoto maršrutu, lai galarezultātā nonāktu līdz svētku programmas kulminācijas punktam – dzīvoklim ar pagatavotām romantiskām svētku vakariņām un gultu, kas izrotāta ar rožu ziedlapiņām. Tas noteikti kļūs par īstu dāvanu Jūsu mīļotajam cilvēkam.

6. Noteikti nekādā gadījumā neizmirstiet par atlaižu kuponu lapu sniegtajām priekšrocībām. Tur var smelties daudz dažādas idejas dāvanām, kā arī tās iegādāties par patīkamām cenām!

Ko Tu Dāvināsi Savam Mīļotajam?

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!