Kleitas ar vienu plecu lenci

Ikviena sieviete, izvēloties sev jaunu apģērbu, cenšas atrast tādu modeli, kurā viņa izskatītos sievišķīga un seksīga.

Šodien ir tādi kleitu modeļi, kurās Jūs ne tikai izskatīsieties, bet arī jutīsieties tieši tā – tās ir kleitas ar vienu plecu lenci vai kleitas grieķu stilā. Jo kas gan var būt skaistāks par atkailinātu sievietes plecu?

Jāatzīmē, ka šādas kleitas var uzvilkt ne tikai uz ballīti vai romantisku randiņu, bet arī uz lietišķu tikšanos un svarīgām pārrunām, galvenais zināt, kā un ar ko kombinēt šāda modeļa kleitu. Mēģināsim tikt skaidrībā.

Izvēlamies modeli

Kleita ar vienu plecu lenci

Foto; StarStyle.lv

Kleitas ar vienu plecu lenci pieejamas visdažādākās variācijās, piemēram, kleitas-futlāri no bieza materiāla, vieglas un gaisīgas kleitas, kā arī daudz citi modeļi. Arī plecu lences var būt visdažādākās – no ļoti platas līdz ļoti šaurai, praktiski nemanāmai lencei, bantes formas lence, vai arī ar garu piedurkni. Bez šaubām, šādu kleitu garums ir visdažādākais – no maxi kleitām, kuru garums sniedzas līdz grīdai, līdz pavisam īsām kleitām, tāpēc šeit viss atkarīgs no Jūsu izvēles.

Kam piestāv kleitas ar vienu plecu lenci

Vispirmām kārtām, šāds modelis paredzēts par sevi pārliecinātām meitenēm. Jo tikai tad, ja esat pārliecinātas par savu roku un plecu skaistumu, Jūs spēsiet bez jebkādām problēmām nodemonstrēt šo tērpu. Vēl šāda kleita piestāvēs tām, kam ir „nestabilās trapeces” figūras forma, proti, kad ir šauri pleci un platu gurni. Jo atkailināts plecs pievērsīs uzmanību tieši ķermeņa augšdaļai, tādējādi, novēršot uzmanību no ķermeņa lejas daļas, kas ne vienmēr izskatās ideāli.

Minikleita ar melnu jostu

Foto: StarStyle.lv

Bez tam, šāda kleita, ja viņai ir slīps griezums, noslēps platus plecus. Tomēr, ja Jums ir plata mugura, tad kleita ar vienu plecu lenci tikai vēl vairāk uzsvērs to, kā rezultātā mugura izskatīsies vēl platāka. Meitenes ar garām un skaistām kājām var izvēlēties vienkāršu īsu kleitu, savukārt tad, ja Jūs neesat pārliecināta par savu kāju skaistumu un vēlaties tās paslēpt, tad izvēlieties maxi modeļus, kuru garums sniedzas līdz grīdai.

Kur var doties kleitā ar vienu plecu lenci

Protams, vispiemērotākais variants ir ballīte vai naktsklubs, vēl šāda kleita labi izskatīsies svinīgā pasākumā. Tomēr, ja Jūs pa virsu kleitai uzvilksiet modernu augumam piegulošu žaketi, tad šādā kleitā var doties arī uz lietišķu tikšanos.

Gaiši zila kleita

Foto: StarStyle.lv

Tomēr, pats galvenais, vienmēr pievērsiet uzmanību tam, lai nebūtu redzamas krūštura lencītes – tas izskatās bezgaumīgi un vulgāri!

Krāsas un materiāls

Protams, vislabāk būs piemēroti viegli un gaisīgi audumi – zīds un šifons, vēl būs piemērots atlass. Savukārt krāsu varat izvēlēties jebkuru, galvenais, lai kleita būtu vienkrāsaina.

Ar ko papildināt kleitu ar vienu plecu lenci un kā izveidot pabeigtu tēlu

- Atkailināts plecs, tas jau ir svarīgs akcents, tāpēc nevajadzētu pārslogot kleitu ar citām papildus detaļām.

- Lai izceltu tievo vidukli, varat izvēlēties šauru, vai tieši otrādi – platu jostu.

- Apavus izvēlēties ne pārāk slēgtus, jo slēgti apavi var radīt nevajadzīgu kontrastu ar atkailināto plecu. Šī paša iemesla dēļ nevajadzētu vilkt zeķubikses vai zeķes. Pie īsas kleitas lieliski piestāvēs augstpapēžu kurpes, savukārt pie garas kleitas varat vilkt vieglas pītas sandales uz platformas.

- Pacentieties lietot pēc iespējas mazāk aksesuārus. Pilnīgi pietiks ar spilgtiem auskariem un gredzenu. Pie šādas kleitas vislabāk piestāvēs maza somiņa vai somiņa-konverts.

- Matu sakārtojums un grims var būt jebkāds. Galvenais – vienkāršība un dabiskums. Piemēram, Jūs varat izvēlēties izlaistus matus, vai arī saņemt tos zirgastē. Vēl matos varat iespraust puķi, ja tā ir gara kleita. Savukārt grimā akcentējiet vaigu kaulus un acis.

Pats galvenais, ja Jūs izlēmāt uzvilkt kleitu ar vienu plecu lenci, nevajag censties visādos veidos piesegt atkailināto plecu! Savukārt tām, kas vēl šaubās, iesakām pamēģināt uzvilkt topu ar vienu plecu lenci, jo tas tikai vairos Jūsu pārliecību par sevi un drosmi. Vēlam veiksmi!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!