Kas Tev jāzina par koriģējošo apakšveļu!

Mitex pants

StarStyle ®

Koriģēt savu ķermeni ar apakšveļas palīdzību sievietes jau ir iemācījušās ļoti sen. Tikai tad tās bija neizturami ciešās korsetes, mūsdienās, lai tiktu pie vēlamā rezultāta nav sevi tā jāmoka, galvenais ir zināt kā izvēlēties pareizu koriģējošo apakšveļu.

Jāsaprot ir tas, ka koriģēt nenozīmē tikai padarīt slaidu. Piemēram, Push-up krūšturi arī attiecas pie tās kategorijas, kas koriģē ķermeni. Par koriģējošo veļu var nosaukt apakšveļu, kas izgatavota no elastīga materiāla, ar stingru sastāvu tajā, kas sniedz vēlamo formu un kontūru ķermenim.

Kā arī nav taisnība, ka koriģējošā apakšveļa paredzēta tikai sievietēm ar kuplākām formām. Slaidām dāmām arī noderēs koriģējošās īpašības, ko sniedz šī apakšveļa. Kā mēs visi zinām, pilnībai taču nav robežu! Sievietēm vienmēr gribas, lai viduklis būtu vēl slaidāks, krūtis augstāk, bet gurni vēl pavedinošāki. Tāpēc holivudu zvaigznes izskatās pēc skulptūrām, jo viņu stilisti zina, kā pareizi piemeklēt koriģējošo apakšveļu.

mitex_impress

StarStyle ®

Lai precīzi spētu izvēlēties atbilstošu koriģējošo veļu, jazin korekcijas pakāpe, piemēram, vāja, vidēja, augsta.

Vāja korekcija, būs atbilstoša apakšveļai ikdienas valkāšanā, jo tā izgatavota no elastīga auduma, tā elpos un ir ļoti ērta.

Vidējā korekcija, ir vispieprasītākā no koriģējošas veļas. Tā izgatavota no speciālām kombinācijām, elastīga auduma, ar stingrām koriģejošām vīlēm, kas lieliski modelē ķermeni. Kā arī, ja pratīsi izvēlēties atbilstošu izmēru šai veļai, tad tā būs arī patīkama ikdienas valkāšanai.

Augsta korekcija, šajā kategorijā būs atrodamas stingras korsetes, bodiji, kombinezoni. Stingri koriģējošā veļa nav paredzēta, lai to nēsētu ikdienā, bet tikai īpāšos gadījumos, jo tā patiešām nav ērta, ņemot vērā tās korekcijas spējas.

 Kādu koriģējošo apakšveļu izvēlēties?

Koriģējošās apakšveļas izvēle ir ļoti liela, tāpēc to jāpiemeklē pēc problēmātiskajām zonām. Ja gribi slaidu vudukli, noderēs korsete vai biksītes ar augsto jostas vietu. Korsete ne tikai izveidos “smilšu puksteni” no tava ķermeņa, bet arī pacels krūtis.

 

mitex_feel

StarStyle ®

Mazām krūtīm palīdzēs Push-up krūšturis, lielām krūtīm ir speciāli krūšturi, “minimaizeri”. Lai augšstilbi un dibens izskatītos lieliski, palīdzēs koriģējošās biksītes. Tās mēdz būt gan ar augstu, gan ar zemu jostas vietu, skatoties vai ir vajadzīga arī korekcija vēderiņam. Gurnus slaidākus padarīs koriģējošie šorti un bet ja gribi kājiņas slaidas pilnā augumā, to var izdarīt ar koriģējošām zeķubiksēm.

scala

StarStyle ®

 

plie

StarStyle ®

Bieži vien sievietes vēlas ar koriģējošās veļas palīdzību, sevi padarīt cik vien tievas tās var būt un iegādājas mazāku izmēru veļai nekā tas ir nepieciešams. Tas nav pareizi! Pērciet atbilstošu izmēru. Uzstiepjot sev mazāka izmēra veļu, Tu nejutīsies labi ņemot vēra, ka tā nebūs ērta un spiedīs. Tas nekādā gadījumā neizskatīsies skaisti. Katrs apakakšveļas modelis ir izgatavots tā, lai spētu modelēt ķermeni atbilstošajā izmērā, Tu neiegūsi lielāku efektu ar mazāku izmēru.

Tad, kad būsi iegādājusies koriģējošo apakšveļu, nav nepieciešāms uzreiz to nēsat uz visu dienu, sāc pamazām, ar pāris stundām dienā, tad arī izejot ārpus mājas Tu jutīsies gan ērti, gan izskatīsies dabiski.

Un visbeidzot, koriģējošā veļa nav paredzēta, lai to nēsātu visu dienu un visu laiku, tā tomēr nospiež tavu ķermni, un saprotams, ka ķermenim ir jāļauj no tās arī atpūsties!

Visus attēlā redzamos modeļus vari iegādāties sieviešu apģērbu un apakšveļas interneta veikalā StarStyle.lv

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!