Kāpēc smaržas reizēm nav noturīgas

Mēģināsim tikt skaidrībā, kāpēc dažreiz smaržas nav noturīgas. Šeit varētu būt ļoti daudz iemeslu: sākot no nepareizi izvēlētām smaržām un beidzot ar nepareizu dienas vai gadalaiku un aromāta izmantošanas vietu.

Kāpēc smaržas reizēm nav noturīgas

Mūsuprāt, visbiežāk tas saistīts ar to, ka kādas konkrētas smaržas tiek izmantotas nepareizā gadalaikā. Nevienam nav nekāds noslēpums, ka izvēloties tualetes ūdeni vispirms jāsaprot – kad Jūs to lietosiet. Ļoti bieži sievietes un vīrieši iegādājas parfīmu, kas viņiem emocionāli iepaticies, nedomājot par gadalaiku. Ziemā mēs neiesakām izmantot vieglus, citrusaugļu un svaigus aromātus, jo uz ielas tāpat ir auksti, tāpēc Jūs pie vislabākās gribas nesajutīsiet svaigumu! Jūs varat par to itin viegli pārliecināties, veicot nelielu eksperimentu ar populāriem aromātiem: uzpūtiet uz rokas tualetes ūdeni L’eau par Kenzo vai, piemēram, Armand Basi un izejiet ziemā uz ielas. Visticamāk Jūs nesajutīsiet šo aromātu. Tai pat laikā šie aromāti būs lieliski piemēroti karstai vasarai. Bet ziemā labāk izvēlēties ambras vai šipra aromātus, piemēram, Chanel vai Dolce&Gabbana The One parfīmu.

Lai tualetes ūdens būtu ilgāk noturīgs, aukstā gadalaikā labāk izvēlēties parfimētu ūdeni, kur ir lielāka aromātisko eļļu koncentrācija. Vasarā nedrīkst lietot saldus un sīvus aromātus. Jums no tiem sāks reibt galva, kā arī Jūs un visus apkārtējos mocīs smacējoša sajūta. Pavasarim un rudenim sievietēm būs ideāli piemēroti ziedu, augļu un viegli austrumu aromāti, tādi, kā, piemēram, Versage Bright Crystal, Cacharel Amor Amor. Savukārt vīriešiem rekomendējam šajos gadalaikos fužēras, vieglus koksnes un ambras aromātus, tādus, kā, piemēram, Armani Basi In Blue, Chanel Allure Homme, Hugo Boss Nr. 6.

Vēl viens faktors, kas ietekmē tualetes ūdens noturību, ir ādas tips. Diemžēl tā reiz iekārtota daba, ka uz sausas ādas smaržas nav pārāk labi noturīgas. Sausa āda uzsūc eļļu, kas atrodas smaržu sastāvā, tāpēc aromāts ļoti ātri izvēdinās. Cilvēkiem, kuriem ir tāda āda, labāk izvēlēties spēcīgāku parfimērijas sastāvu, proti, tualetes ūdens vietā lietot parfimētu ūdeni, kā arī pāriet uz piesātinātākiem, sīvākiem aromātiem. Pēdējā laikā visā pasaulē labi pazīstam parfimērijas ražotāji sākuši ņemt vērā šo faktoru, tāpēc pārdošanā ir parādījušās vairākas viena un tā paša aromāta versijas, kas, bez šaubām, ir ļoti apsveicami! Piemēram, Jūs varat izvēlēties pēdējā laikā lielu popularitāti iemantojušās smaržas Givenchy Play. Salīdzinoši nesen tika izlaista šī aromāta daudz piesātinātākā versija – Givenchy Play Intense, kas ideāli būs piemērots sievietei ar sausas ādas tipu.

Piedāvājam ņem vērā vēl dažus ieteikumus, kas palīdzēs aromātam ilgāk noturēties. Pirmkārt, neizsmidziniet smaržas uz apģērba, jo tur tas sajauksies ar veļas pulvera aromātu, kurā tika mazgāts Jūsu apģērbs, tāpēc var izmanīties līdz nepazīšanai. Otrkārt, Jums vienmēr jāatceras, ka katra cilvēka āda smaržo savādāk, tāpēc aromāts uz katra cilvēka ādas būs savādāks. Treškārt, izvēlieties pulsējošus punktus – uzklājiet tualetes ūdeni plaukstas iekšpusē, uz kakla, aiz ausīm, elkoņu saliekuma vietās, krūšu apvidū. Āda šajās vietās ir siltāka, tāpēc smaržas atklājas daudz spilgtāk, kā arī ir labāk noturīgas. Ceturtkārt, smaržu aromāts lieliski turēsies uz matiem, taču to nav ieteicams darīt tiem, kam ir sausi mati, jo tualetes ūdens sastāvā ir spirts, kas padarīs jau bez tā sausos matus vēl sausākus.

Noslēgumā gribētos izcelt to, ka tad, ja Jūs nejūtat smaržu aromātu, bet apkārtējie to jūt, tad tas nozīmē to, ka šis aromāts ir lieliski piemērots Jums pēc visiem parametriem! Tāpēc nebaidieties riskēt un pēc iespējas biežāk izvēlieties jaunas smaržas, lai iepriecinātu gan sevi, gan apkārtējos!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!