Kāpec sievietes dāvanas izvēlas labāk, nekā vīrieši?

Present

Jūs esat uzdāvinājusi savam vīrietim dāvanu, ko viņš jau sen kārojis! Bet pretī saņēmāt, kaut ko līdzīgu plīša lācītim, vai katlu komplektu? Pazīstama situācija? Vācu socialogi ir noskaidrojuši kāpēc tā notiek.

Zinātnieki jau sen ir pierādījuši to, ka vājais dzimums ir spēcīgāks dāvanu izvēlē. Socialogi veikuši aptauju un noskaidrojuši, ka sievietes reti kad pēk impulsīvas dāvanas. Viņas jau laikus visu apdomā, un izskatu visus variantus ilgi pirms dāvināšanas. 63% sieviešu to sāk darīt 3-4 nedeļās pirms svētkiem.

  • Vīrieši visu dara savādāk. Viņi reti, kad izzina dāvanu saņēmēja velmes un bieži vien dāvanas pērk pēdējā brīdī. Steiga, garās rindas, totāla laika trūkums visbiežāk ir kā iemesls tam, ka vīrieši izdara nepareizu izvēli. Tikai 40% vīriešu aizdomājas par dāvanām jau laicīgi. Nosaucot šo skaitli, ir jāņem vērā, ka aptauja ir notikusi Vācijā, tāpēc visiem ir skaidri zināms, ka šīs valsts iedzīvotāji ir ļoti praktiski un punktuāli. Un, ja pētijums būtu noticis citā valstī, tad, iespējams, rādītāji būtu vēl zemāki.

Par optimālajām dāvanām tiek uzskatītas dāvanu kartes, kosmētikas, apģērbu veikalos, bieži dāvina naudu aploksnē. Vēl, bieži ir novērots, ka tieši uz Jauno Gadu, kā dāvana tiek pasniegts suvenīrs. Secinājums ir viens, ir laicīgi jāgatvojas, un jāizpēta visi varianti, lai neatliktu uz pēdējo brīdi! Lai pārsteigtu otru un nesagādātu vilšanos pie dāvanu izsaiņošanas.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!