Kāpēc mēs mīlam piektdienu?

Mums visiem patīk atpūsties, tāpēc mēs ar nepacietību gaidām brīvdienas. Ja mēs mēģināsim noskaidrot, kura ir mūsu paziņu mīļākā diena, tad lielāka daļa atbildēs: „Mana mīļākā diena, protams, ir piektdiena!”.

pilsēta vakarā

Pārsteidzoši? Piektdiena – tā ir pēdējā darba diena nedēļā. Tāpēc lielākai daļai cilvēku šajā dienā ir lielāka slodze, jo jāpaspēj izdarīt to, kas nav paveikts iepriekšējās dienās. Un tomēr lielākā daļa priecājas: „Urā!”. Kāpēc …

Šī iemesla dēļ mēs apkopojām pašas izplatītākās atbildes, kāpēc cilvēkiem patīk piektdiena. Pilnīgi iespējams, ka šeit būs arī Jūsu atbilde!

1. Piektdienas rīts ir īpašs

Jūs taču piekritīsiet, ka piektdien ir vieglāk pamosties. Ja pirmdien praktiski nav iespējams atvērt acis, tad piektdien Jūs pamostaties uzreiz pēc modinātāja, vai īsi pirms tā nozvanīšanas, bet tas ir īsts sasniegums!

Jūs labprāt izvingrināt savus muskuļus rīta rosmes laikā, un drūmās debesis Jums nešķiet tik pelēkas, jo šodien taču ir piektdiena!

2. Darba nedēļa ir OVER

Neatkarīgi no tā, cik ļoti Jūs mīlat savu darbu, piektdiena vienmēr priecē ar to, ka Jūs gaida veselas 2 dienas, kad Jūs varēsiet atpūsties no darba!

Nekādi telefona zvani no nelīdzsvarotiem klientiem, nekādas smadzeņu „skalošanas”. Brīvdienas – tā ir 5 darba dienu laikā nopelnīta atpūta, bet piektdiena – tas ir jauks sava veida aperitīvs pirms gaidāmajām brīvdienām.

3. Vieta, laiks?

Sakarā ar to, ka piektdiena – tā ir svētku diena, tad ir īstais brīdis kārtīgi uzposties!

Jūs taču būsiet ievērojuši, ka piektdienās kafejnīcas / restorāni / bāri / klubi / kinoteātri ir pārpildīti? Cilvēki priecājas par gaidāmajām brīvdienām un ir gatavi līksmot līdz rītam. Neatkarīgi no tā, ka viņi riskē nogulēt pusi sestdienas, galvenais, ka šodien ir piektdiena!

4. Izgulēties!

Kāds dodas uz klubu, bet kāds cits grib kārtīgi izgulēties. Daudzi no mums nedēļas laikā tik ļoti nogurst, ka viņiem vienkārši nav spēka izklaidēties kopā ar draugiem līdz rītam. Tāpēc pilnīgi loģiski, ka daudzi no mums piektdien labprātāk dodas mājup, lai kārtīgi izgulētos un uzkrātu spēkus, bet sestdien dodas ballēties. Tā nemaz nav tik slikta ideja!

5. Jūs gaida nedēļas nogale

Jūs gaida 2 lieliskas dienas, kuras Jūs varat pilnībā veltīt sev un sev tuviem cilvēkiem. Jūs varat doties nelielā ceļojumā! Kāpēc mēs tik bieži to ignorējam? Jo mums nav tādas iespējas? Nē, drīzāk tāpēc, ka mums nav fantāzijas. Izbaudiet ar prieku nedēļas nogali!

Novēlam Jums labi pavadīt brīvdienas un pilnvērtīgi atpūsties!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!