Kāpēc lielākā daļa šampūnu ar brīnumīpašībām ir naudas izmešana?

Šampūnu reklāmas mums sola mirdzošus, keratīniem un citām brīnumvielām bagātinātus matus, taču, vai esat apdomājušas, cik šie solījumi ir reāli?


Cik reālas ir skaistules, kas mētā savas mirdzošās, tikai izmazgātās ar brīnumšampūnu lokas? Tādus matus pat pie friziera pēc cītīgas veidošanas nevar dabūt, kur nu vēl izmazgājot ar pantene vai šauma..

Ja arī mazgājam matus ar kādu kārtējo “bagātināto” šampūnu, kur šīs vielas paliek?

Ilgi nav jāmin..tās notek rentstelē!

Vai brīnumšampūnu iedarbība ir momentāla, zibenīga? Vai tad šampūns ir kas tāds, kas pabaro matu saknes, iemasēts galvas ādā, iedarbojas uz dziļākajiem ādas slāņiem, tur, kur mīt matu folikula?

Nē, jo reklāmās mums tiek rādīts, kā “keratīni” un “proteīni v” un tamlīdzīgie nogludina matu, aiztaisot matu plaisiņas un padarot tos mirdzoši gludus.

Diemžēl realitātē tas nav iespējams. Šampūnā esošas molekulas ir par lielām, lai ietiktu matu struktūrā un brīnumšampūns par pāris latiem diemžēl ir tikai kārtējais reklāmas triks.

Neapšaubu, ka kaut kādas vērtīgas vielas tur noteikti ir klāt, bet ne jau kaudzēm brīnumproteīnu, kuru ceļš ir pa tiešo notekcaurulē. Šampūns tiek momentā izskalots no matiem, vai ne? Tad par kuru laiku tas paspēj “iedarboties”?

Loģika, meitenes..,

Zinu, ka daudzas no jums tomēr teiks: “Nu bet kā!!! Man tas šampūns tiešām palīdz, mati paliek gludāki, mirdzošāki! Ok, ne tik skaisti kā reklāmās, tas gan nē, bet tomēr!”

Zināt, uz kā rēķina? Uz neizskalotā šampūna ķīmijas rēķina, kas ne jau matus bagātina, bet vienkārši pārklājas tiem pāri. Tāpēc jau efekts ir tikai uz vienu dienu, tam nav ilgstošas iedarbības, jo ķīmija saglabājas līdz nākošajai skalošanai.

Un kurš var izskaidrot, kāpēc matus ir jāmazgā katru dienu? Jo vairāk mazgā, jo ātrāk tie paliek netīri?

Avots: http://www.sieviesuklubs.lv Foto:http://www.sieviesuklubs.lv

< Iepriek??jais raksts
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!