Kādus apavus izvēlēties neliela auguma meitenēm?

Sieviešu kāju skaistums lielā mērā atkarīgs no tā, kādi apavi tiek nēsāti. Jebkura sieviešu dzimtas pārstāve augstpapēžu kurpēs šķiet trausla un neaizsargāta.

Sandales rozā krāsā

Apavus tāpat kā apģērbu jāmāk pareizi izvēlēties un sakombinēt ar apģērbu. Mūsdienās veikalos ir ļoti plašs piedāvājums, tāpēc bieži vien ir ļoti grūti izvēlēties sev piemērotus apavus. Pašlaik pārdošanā ir ļoti daudz modeļu ar visdažādākajām purngalu formām, modeļiem un papēža formām. Bez šaubām dažāda auguma meitenes izvēlas atšķirīgus apavus. Tad kādus tieši apavus izvēlēties maza auguma meitenēm? Tas atkarīgs no tā, kāds ir mērķis. Ja meitene vēlas izskatīties vizuāli garāka, tādējādi pagarinot savas kājas, izcelt slaido augumu utt., tad palīgā nāks papēži un jo augstāki, jo labāk.

Neliela auguma meitenes vienmēr saskaras ar apģērba izvēles problēmu, proti, šeit runa ir par bikšu vai kleitas garumu, jo neliela auguma meitene šādā apģērbā vienkārši „pazudīs”, tāpēc visu apģērbu nākas pāršūt. Protams, neviens nestrīdas, ka papēži izrotā sievieti un padara to daudz slaidāku un pievilcīgāku. Taču viss atkarīgs no apģērba stila, kādu sieviete nēsā, jo tad, ja viņa nēsā sportiska stila apģērbu un izvairās no lietišķiem kostīmiem, tad, bez šaubām, viņa izvēlēsies apavus bez papēžiem vai tādus apavus, kuriem papēži nebūs augstāki par 3-4 cm ar maksimāli ērtu liesti un purngala formu. Neliela auguma meitenēm ir liela priekšrocība salīdzinājumā ar gara auguma meitenēm, jo tad, ja viņas vēlas izskatīties vizuāli garākas, viņas var itin viegli uzvilkt jebkura augstuma papēžus, savukārt gara auguma meitenes vienalga būs garas, un tur neko nevar padarīt.

Šosezon modē ir lieli, stabili un augsti papēži vai platforma. Protams, nekad no modes neizies klasiskās laiviņas, kuras var vilk gan pie džinsu biksēm, gan arī pie eleganta kostīma.

Neliela auguma meitenēm lieliski piestāvēs augstpapēžu kurpes, tikai vēlams, lai tas būtu klasisks modelis (tad šādi apavi piestāvēs praktiski pie jebkura apģērba), modelētāji neliela auguma meitenēm iesaka nēsāt apavus, kuru papēža augstums nepārsniedz 8 cm, tas tāpēc, lai kāja izskatītos eleganti un proporcionāli. Tikai ielāgojiet, ka tad, ja Jūs nēsājat bikses, tad optimālais bikšu garums ir tāds, kas aizsedz lielāko papēža daļu. Bez šaubām, ikdienā, ja Jums daudz jāstaigā vai ilgstoši jāstāv kājās, tad augstpapēžu kurpes nebūs piemērotas, jo tas kaitēs Jūsu veselībai. Arī tad, ja Jūs ikdienā daudz nestaigājat un ilgstoši nestāvat kājās, tomēr laiku pa laikam jāļauj savām kājiņām atpūsties no augstiem papēžiem. Vēl apavu izvēle būs atkarīga no sezonas, piemēram, vasarā Jūs varat staigāt apavos ar nelielu papēdi vai vispār bez papēžiem, tās tik pat labi varētu būt sabo vai balerīnkurpes, jo Jūs taču piekritīsiet, ka pie vieglas kleitiņas nepiestāvēs masīvas augstpapēžu kurpes. Protams, rudenī un pavasarī vislabāk izvēlēties apavus uz augstiem papēžiem vai platformas, tikai pievērsiet uzmanību tam, lai apavi būtu stabili.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!