Kādu tēju dzert rudenī?

Tea

Nav nekā patīkamāka kā iedzert siltu tēju, vēsajos rudens vakaros. Šis dzēriens ne tikai veldzēs slāpes, bet arī dos enerģiju, mundrumu un pat izārstēs no depresijas. Pirmie minējumi par tējām parādijās jau mūsu ēras sākumā. No sākuma tējas tika izmantotas reliģiozos mērķos, vēlāk kā zāles. Šodien tā ir ieņēmusi vietu kā mīļākais dzēriens, vairākumam mūsu planētas iedzīvotāju. Mēs esam sagatvojuši Jums dažādas tējas veidus, kas uzmundrinās Jūsu dienu un palīzdēs tikt galā ar likstām.

Piparmētru tēja. Šī tēja ir ar nomierinošu effektu. Tā palīdzēs Jums atslābināties pēc garas darba dienas, sniegs veselīgu un stipru miegu. Bet no rīta pamodīsieties moži un enerģijas pilni. Ja taisat tēju no svaigām piparmētras lapiņām, tad šī tēja spēj atbrīvot Jūs no liela stresa.

Mint Tea

Ingvera tēja. Ingvera tēja ir ļoti iedarbīga pret iesnām. Tā arī uzlabo atmiņu, un paaugstina intelektuālās spējas. Bez tā šis dzēriens labi ietekmē Jūsu ādu, un palīdz sadedzināt liekos kilogramus.

Ingvera tēja

Mežrozīšu tēja. Tēja no mežrozītēm, lieliski cīnās ar saaukstēšanos, paaugstina imunitāti, pateicoties tam, ka satur daudz vitāminu C. Ieteicama arī sirdsslimniekiem, un tiem, kuriem ir problēmas ar vēderu un zarnu darbību.

Mežrozīšu tēja

Tēja no garšvielām. Tautas valodā tā būtu tēja no dažādām smaržīgām garšvielām, kā krustnagliņām, kanēli uc. Indijā šo tēju novāra pienā. Šis aromātiskais dzēriens ir labs jo tas tonizē, sasilda un labvēlīgi ietekmē cilvēka imūnsistēmu, dod enerģiju un spēku. Turklāt tā ir ļoti pazīstama ar savu izcilo garšu, ir daudz veidu kā to pagatvot, visbiežāk tiek pievienots karmadons, kanēlis, ingvers, muskatrieksts, krustnagliņas un smaržīgos piparus.

spice tea

Ir pienācis laiks, kad Jums vajag savu organismu sagatavot ziemas atnākšanai. Dzeriet savu iemīļoto tēju, stiprinot savu veselību un garastāvokli.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!