Kādu kosmētiku izvēlēties dāvināšanai?

Gadījumā ja Jūs vēl neesat paspējušas iegādāties Ziemassvētku dāvanas, tad mēs ieteiksim dažus dāvanu veidus, kurus Jūs varēsiet uzdāvināt sev tuviem cilvēkiem, kā arī pastāstīsim to, kā nekļūdīties, ja Jūs izlēmāt dāvināt kosmētiku vai smaržas.

dažādas smaržas

Laba kosmētika ir vienmēr gaidīta dāvana, tāpēc lielākā daļa kosmētikas zīmolu piedāvā dāvanu komplektus. Jums tikai jāzina, ko un kam dāvināt, atcerēties sev tuvo cilvēku gaumi: kāda kosmētika atrodas viņu vannas istabās, kādas lūpu krāsas un nagu lakas viņas izvēlas, kādi ir viņu iecienītākie līdzekļi, kurus viņi lieto jau daudzus gadus, kā arī to, kādus līdzekļus viņi labprāt pamēģinātu…

Kā pareizi izvēlēties kosmētiku dāvanai

Kosmētiku var dāvināt sev tuviem cilvēkiem: draudzenēm, ģimenei, mīļotajam vīrietim. Kolēģiem labāk izvēlēties kaut ko neitrālu. Ja vēlaties dāvināt kosmētikas komplektu, tad Jums jābūt pilnīgi pārliecinātai par to, kādu kosmētiku šis cilvēks lieto, kā arī par to, kādi kosmētikas jaunumi viņam varētu patikt.

Tikai ielāgojiet, ka pat tuviem cilvēkiem nevajadzētu dāvināt kosmētiku, kas norāda uz viņu trūkumiem, kā arī tādu, ka viņiem būs absolūti nevajadzīga.

Pilnīgi noteikti Jūsu draudzene vai māsa nepriecāsies, ja Jūs viņai uzdāvināsiet līdzekli pret pinnēm, pretcelulīta vai depilācijas krēmu, pretgrumbu līdzekļus, ja vien viņas pašas Jums nav to prasījušas uzdāvināt. Mammai un vīramātei nevajadzētu pirkt kosmētiku ekstremālos toņos.

Mīļotajam vīrietim noteikti nevajadzētu dāvināt ārstniecisko kosmētiku – ampulas pret matu izkrišanu, šampūnu pret blaugznām, higiēnisko lūpu krāsu. Visus šos vajadzīgos līdzekļus var vienkārši nolikt uz plaukta vannas istabā, nevis pasniegt dāvanu maisiņā.

Dekoratīvā kosmētika

Ziemassvētku laikā daudzi zīmoli izlaiž limitētas Ziemassvētku kolekcijas: šīm kolekcijām ir lielisks dizains, satriecoši spilgtas krāsas, tāpēc rodas nepārvarama vēlme tās nopirkt, bet bieži vien šie produkti nav piemēroti ikdienas lietošanai.

Dāvanu komplekti

Šobrīd veikalu plauktos ķermeņa un matu kopšanas dāvanu komplektu klāsts ir ļoti plašs. Vienā dāvanu iepakojumā Jūs atradīsiet vairākus produktus no vienas preču līnijas.

Iespējams, dušas želeja dāvanu iepakojumā nebūs oriģināla, toties tā būs ļoti patīkama dāvana.

Samērā laba dāvana varētu būt matu kopšanas komplekts, jo šeit tiek piedāvāti vesels matu kopšanas komplekss. Ja Jūs zināt, kādu tieši šampūnu lieto cilvēks, tad Jūs varat viņam uzdāvināt visus šīs līnijas produktus, lai iegūtu maksimāli labu rezultātu.

Kosmētiku sejas kopšanai Jūs varat droši dāvināt arī savam mīļotajam vīrietim. Jums taču lieliski zināms, ka viņš nekad neies uz veikalu, lai izvēlētos sev sejas krēmu. Izvēlieties kaut ko no pazīstamiem zīmoliem vai kaut ko no profesionālo līniju piedāvājumiem.

Savukārt mammai Jūs varat uzdāvināt kvalitatīvu pretnovecošanās kosmētiku. Labāk pirkt tieši visu sēriju, jo tad tiks sasniegts maksimāli labs rezultāts.

Izvēlamies smaržas

Smaržas vienmēr bijušas un būs viena no vislieliskākajām dāvanām. Ziemassvētku priekšvakarā visos veikalos ir tik plašs piedāvājums, ka šeit dāvanu varēs atrast pat visizvēlīgākais pircējs – kaut ko ļoti īpašu, oriģinālu un ekskluzīvu.

Vēl Jūs varat uzdāvināt iecienītāko tualetes ūdeni ar spīdumiem, parfimērijas ūdeni matiem ar smaržu aromātu, populāru zīmolu dušas želeju vai vannas putas ar mirdzuma efektu un, protams, dāvanu komplektu.

Ieejot parfimērijas veikalā, Jūs nokļūstat tik lieliskā Ziemassvētku gaisotnē, ka negribas doties projām bez dāvanas. Savukārt tad, ja Jūs meklējat kādas konkrētas smaržas, tad paskatieties, pilnīgi iespējams, ka šīs smaržas tagad pieejamas kādā ļoti neparastā iepakojumā.

Ja Jūs neesat īsti pārliecināta par smaržu nosaukumu, bet skaidri zināt kādu tieši aromātu Jūs vēlaties pirkt, tad palūdziet pārdevējam parādīt Jums, piemēram, citrusaugļu aromātus no vairākiem zīmoliem. Un noteikti painteresējieties par īpašo Ziemassvētku piedāvājumu: skaistas kosmētikas somiņa, sporta soma, šalle utt. kļūs par lielisku papildinājumu Jūsu izvēlētajam aromātam.

Pat tad, ja Jūs plānojat pirkt kaut ko ļoti klasisku, Jūs noteikti varēsiet atrast šo pašu produktu pavisam neparastā iepakojumā.

Tagad arī SatrStyle interneta veikalā Tev ir iespēja iegādāties savas iemīļotās smaržas!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!