Kādu kleitu izvēlēties izlaidumam 2013?

Izlaidums ir noslēguma akcents, kurš pieliek punktu tam laika periodam, kuru jaunie cilvēki veltīja mācībām. Bez šaubām, šo laiku viņi atcerēsies visu mūžu. Tāpēc nav nekāds brīnums, ka šajā dienā ikviena meitene vēlas būt, skaista, maiga un romantiska.

Tik svarīgā notikumā bez kleitas noteikti nevarēs iztikt. Šī iemesla dēļ piedāvājam Jums iepazīties ar to, kādas kleitas izlaiduma ballē 2013 būs aktuālas un ko uzvilkt uz izlaiduma balli.

Garas izlaiduma kleitas 2013

Gara izlaiduma kleita 2013 – tas ir elegances, izsmalcinātības un greznības apvienojums. Tieši tādu kleitu savā iztēlē zīmē daudzas meitenes. Šosezon tiek piedāvāti ļoti daudzi šādu kleitu modeļi, tāpēc daiļā dzimuma pārstāvēm noteikti nenāksies vilties.

Skaista gara kleita

Foto: www.StarStyle.lv

Šosezon ikviena meitene varēs atrast savu garo izlaiduma kleitu, jo neskaitāmie modeļi ļaus izcelt jebkuru ķermeņa daļu. Šosezon jo sevišķi aktuālas ir kleitas ar piegulošu siluetu, kuru daudzveidība nebeidz pārsteigt – tās ir gan kleitas ar paaugstinātu vidukļa daļu, kuras piestāv absolūti visām meitenēm, neatkarīgi no viņu figūras. Kā arī A-tipa kleitas, kuras piestāvēs jaunām dāmām, sapņojošām par tērpu ar kupliem svārkiem.

Savukārt godē griezuma kleitas lieliski izcels jaunās skaistules smalko figūru. Šāda modeļa kleitas nekad neiziet no modes un būs lieliski piemērotas izlaiduma vakara ballei.

Drosmīgas un pārliecinātas par savu skaistumu meitenes var izvēlēties kleitas, kuras lieliski demonstrēs gan skaistās kājas, gan slaido vidukli, gan slaido muguru, gan arī plakano vēderu. Pirmajā gadījumā var izvēlēties vakarkleitu ar dziļu šķēlumu svārku daļas sānos. Bet tik pat labi var izvēlēties dažāda garuma svārkus, kuri priekšdaļā ir līdz ceļgaliem, bet aizmugurē sniedzas līdz pašai zemei.

Joprojām ir modē izlaiduma kleitas, kurās apvienoti divi garumi – mini un maksi.

Bieži vien izlaiduma kleitas ir ar atsegtu muguras daļu. Dekoltē līnija var sniegties līdz vidukļa daļai vai vēl zemāk, vai arī atsegt tikai daļu no muguras.

Interesanti un samērā skaisti izskatās izlaiduma kleitas ar skaisti sakrustotām plecu lencēm uz muguras, tādējādi padarot šo kleitu vēl oriģinālāku. Lielākoties šādiem modeļiem ir interesanti izgriezumi vidukļa un vēdera daļā.

Jau vairākas sezonas aktuālas izlaiduma kleitas ar vienu plecu lenci. Šosezon tiek piedāvāti daudzi modeļi ar dažāda platuma lenci un caurspīdīgu piedurkni.

Īsas izlaiduma kleitas 2013

Laškrāsas kleita ar plecu lencītēm

Foto: www.StarStyle.lv

Bez šaubām, skolas izlaidumā lieliski izskatīsies īsa kleita, jo tas ir periods, kad var nēsāt mini kleitas. Šosezon droši varat izvēlēties īsu izlaiduma kleitu ar kupliem svārkiem. Vēl šādām kleitām samērā labi izskatīsies izdekorēta dekoltē līnija.

Šosezon būs aktuālas īsas izlaiduma kleitas, kas cieši pieguļ meitenes augumam. Tikai šosezon šīm kleitām ir piedurknes vai plecu lencītes, kā arī dziļš izgriezums uz muguras.

Izlaiduma kleitas 2013: krāsu gamma un raksti

Kleita ar melniem elementiem

Foto: www.StarStyle.lv

Izlaidums – tie ir svētki, kuros var atļauties vilkt kleitu jebkuros toņos. Tāpēc ikviena meitene var droši izvēlēties izlaiduma kleitu tādos toņos, kas viņai vislabāk patīk un piestāv. Ļoti enerģiskām un kaislīgām būtnēm lieliski piestāvēs izlaiduma kleita sarkanos toņos. Ne mazāk pievilcīgas būs meitenes, kuras izvēlēsies izlaiduma kleitu spilgtos toņos. Romantiskām būtnēm labāk izvēlēties maigos pasteļtoņus. Pat melnas izlaiduma kleitas spēs savaldzināt ar savu eleganci, izsmalcinātību, skaistumu un oriģinalitāti.

2013. gadā modē ir izlaiduma kleitas, kuras izrotātas ar visdažādākajiem rakstiem – ziedu raksti, etniskie motīvi, kā arī abstrakcija. Šosezon ļoti populāri būs dzīvnieku motīvi. Ne mazāk interesanti un spilgti izskatīsies izlaiduma kleitas, kuras ne tikai izrotātas ar rakstiem, bet arī tās ir kontrastējošos toņos.

Izlaiduma kleitas 2013: dekorējums

Kleita ar garu audumu daļu

Foto: www.StarStyle.lv

Dekorējumam šosezon ir liela nozīme, tāpēc daudzi modeļi izrotāti ar neskaitāmiem spīdumiem un pērlītēm. Akmeņi, pērlītes, spīdumi – tas viss tiek izmantots visdažādākajās aplikācijās un izšuvumos. Vēl ar to tiek izrotātas plecu lencītes, dekoltē un vidukļa zona, kā arī svārki un jostas daļa. Pateicoties šādam dekorējumam, meitene šādā izlaiduma kleitā izskatīsies ļoti grezni un apburoši.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!