Kādu iemeslu dēļ vīrieši nevēlas precēties?

28740

Ja, daļa vīriešu priekšzīmīgi dodas uz laulībām, tad otra daļa, nekādu iemeslu pēc nevēlas sevi saistīt ar laulībām, kaut arī ar ideālo sievieti! Bet, kāpēc vīrieši nevēlas precēties? Un kā atšķirt nelabojamu vecpuisi?

Kā saprast, ka vīrietis ir nelabojams vecpuisis?

Galvenās pazīmes kā to atpazīt:

 1. Kā likums, vecpuisim būs ļoti daudz hobiju un intrešu. Tas arī nav nekāds brīnums, jo tieši šīm nodarbēm viņiem laiks atradīsies vienmēr. Pietam, nodarbes var būt uzreiz vairākas. Piemēram, ja vecpuisis iet uz futbola spēli katru sestdienu, apmeklē dažādus kolekcionāru klubus un regulāri brauc makšķerēt, tad visticamāk, ka viņš no tā neateiksies kautkādas sievietes dēļ!
 2. Visbiežāk vecpuiša paziņu lokā ir ļoti daudz sieviešu, tās var būt gan paziņas, gan bijušās draudzenes utt. Kā par pārsteigumu visas viņas, izturēsies pret vīrieti normāli. Tas tāpēc, ka vecpuiši māk pareizi komunicēt ar sievietēm, ir daudz intrešu. Un arī tas, ka visas šīs sievietes ir pieradušas pie šī vecpuiša statusa, un uz to apvainoties nav vērts.
 3. Ja, Jums izdosies pabūt vecpuiša mājās, tad novērtējiet tā iekārtojumu. Visticamāk tas būs ļoti komfortabls. Jā, šis vīrietis ir pieradis dzīvot viens, un ir iemācījies sekot līdzi mājas darbiem. Viņš negaida palīdzību no sievietes, tāpēc mazgā, tīra, gludina un gatavo patstāvīgi, viņam šādi pienākumi neliekas par grūtu.
 4. Novērtējiet vīrieša izskatu. Un, diezvai, Jūs ieraudzīsiet nepatīkamu veci ar bārdu. Vecpuisis būs iemācījies sevi sakopt, un savest kārtībā. Pievērsiet uzmanību viņa drēbēm, tas būs ļoti vienkārš bez liekām detaļām, un ne vienmēr tīrs. Ja sievietes pamana kaut mazāko traipu, tad diemžēl vīrieši mēdz tos palaist garām.
 5. Iespējams, ka nelabojamiem vecpuišiem nav bijušas nopietnas attiecības. Vismaz pēdējā laikā nē.
 6. Ja sāksiet sarunu ar vecpuisi par laulībām un bērniem tad visticamāk viņš novirzīsies no tēmas vai pateiks pretī kādu joku, vai pateiks, ka neplāno mainīt savu dzīvi. Bet, ja jautāsiet tādam vīrieti, par attiecībām tad diezvai viņš iegrims detaļās, filozofēs, jo attiecas pret to nenopietni.
 7. Daudzi vecpuiši ir darbalkaholiķi vai karjeristi. Pirmkārt, viņiem nav uz ko paļauties, otrkārt viņiem ir daudz laika, lai kāptu pa karjeras kāpnēm.
 8. Vecpuiša draugi, visticamāk ir neprecējušies, jo ar precētiem viņam nav kopīgu intrešu un par ko runāt.
 9. Tā kā vecpuiša attiecības balstās ne uz iekšējo pasauli vai kopīgām intresēm, bet tikai uz fizisko pievilcību, tad visticamāk, ka viņa bijušās, esošās, un topošās meitenes ir ar skaistu, modeles ārieni.

wedding-cake

Kāpēc vecpuiši paliek par vecpuišiem?

Kāpēc vīrieši nevēlas precēties? Iemeslu tam var būt ļoti daudz:

 1. Neveiksmīga pieredze. Daudzi vecpuiši palikuši tādi, jo kādreiz jau ir izlēmuši precēties, bet sāpīgi apdedzinājušies. Tas ir loģiski, ja laulības ir bijušas neveiksmīgas, tad vīrietis baidīsies atkārtojuma, un kļūdīties vairs negribēs.
 2. Mamma. Visbiežāk par vecpuišiem kļūst tā saucamie “mammas dēliņi”. Pirmkārt, pārāk rūpīga un mīloša māte, ir ļoti greizsirdīga pret visām pārējām sievietēm, un praktiski nelaiž tās klāt. Otrkārt, vecpuisi būs pieradināts pie vislielākām rūpēm. Bet atrast sievieti, kura rūpēsies tapat, nav viegli, tāpēc mammas dēliņi visbiežāk ir vieni. Treškārt, šīs kategorijas pārstāvji dievina savas mātes, tāpēc meklē savas meitenes līdzīgas viņām.
 3. Vecpuiši visbiežāk kļūst par perfekcionistiem. Viņi tiecas pēc ideāla un necieš nepilnības. Atrast ideālu sievieti nav vienkārši, jo katram no mums ir savi trūkumi.
 4. Bailes būt atbildīgam. Vīrieši pēc savas dabas ir brīvības mīloši, tāpēc laulības tie uztver kā beigu viņu bezrūpīgajai dzīvei. Tiešām, jo pēc laulībām nebūs laika satikties ar draugiem, veltīt laiku saviem hobijiem un kontaktēties ar citām sievietēm.
 5. Stereotipi. Stereotipi saistīti ar laulībām, un to ietekmi uz vīrieša dzīvi. Viens no tiem ir, piemēram, ka attiecības pēc laulībām sabojāsies. Tas ir, ja pirms laulībām meitene bija mīļa skaista un mīloša, tad pēc laulībām tā pārvērtīsies par migēru. Bet patiesībā, laulības nemaina cilvēkus, vienkārši pēc laika mīlestība pāriet, un tad nepilnības tiek pamanītas arvien biežāk. Otrs stereotips, ir tas, ka visi precētie vīrieši ir neveiksminieki un zem tupeles. Tas var būt tikai tad, kad laulības ir neveiksmīgas, bet sieviete ir ietekmīga un prasīga personība.
 6. Finansiālais stāvoklis. Daži vīrieši uzskata, ka stāties laulībās var tikai tad, kad ir stabils pamats zem kājām. Bet daudzi patstāvīgi tiecas pēc kautkā labāka, jo lielāka alga, pieaug arī vajadzības. Tieši šī iemesla dēļ laulības atliekas uz ilgu, jo ilgu laiku!
 7. Neveiksmīga laulība vecākiem. Ja vīrietis vēroja, kā strīdējās un ienīst cits citu viņa vecāki, tad baidīsies, ka atkārtos tēva kļūdas.
 8. Pārāk augstas prasības pret sevi. Vīrieši uzskata, ka pirms laulībām ir jāsasniedz visu, jākļūst par veiksmīgu uzņēmēju, jāuzceļ māja, jānopērk dārgs auto, jākļūst daudz atbildīgākam utt.
 9. Draugu neveiksme. Ja viens, vai vairāki draugi ir kļūdījušies tad vīrietis salīdzinās to ar sevi.

Ka viņu izlabot?

man_woman

Praktiski visi vecpuiši kādreiz iemīlas un maina savu skatījumu uz dzīvi. Bet kā izlabot, to vīrieti kurš kategoriski negrib precēties?

 • Neierobežojiet viņa brīvību. Lai vīrietis zina, ka Jūs netaisaties viņu ierobežot vai iegrožot.
 • Kļūstiet ideāla, rūpējaties par sevi, neuzsāciet strīdus, eksperimentējiet gultā.
 • Nekad, nerunājiet par laulībām, bērniem vai ģimeni.
 • Kļūstiet par vecpuiša draugu. Atbalstiet viņu visā, atrodiet kopīgas intreses, runājiet neuzstājīgi un viegli.
 • Rūpējaties par vīrieti, kļūstiet viņam par pirmo vajadzību. Tīriet, mazgājiet, gatavojiet, bet dariet to viegli, nemainiet vecpuiša mājas iekārtojumu, tad viņš nolems, ka esat nopietni noskaņota un var nobīties. Tāpēc nekādā gadījumā nejauciet ierasto kārtību.
 • Pacentieties noskaidrot, kādi ir iemesli, kādēļ viņš nevēlas precēties, dariet to neuzbāzīgi.
 • Periodiski pazūdiet no vīrieša dzīves. Pirmkārt, viņš sailgosies, otrkārt sapratīs, ka esat nenopietni noskaņojusies.

Un atceraties, ka vecpuisis tas nav spriedums, bet labojama problēma!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!