Kādu grimu un matu sakārtojumu izvēlēties karstā laikā

Kosmētika nedrīkst bojāt Jūsu ārējo izskatu, bet matu sakārtojums, kurš karstā laika dēļ ir zaudējis apjomu, nedrīkst Jūs apbēdināt. Lai tā nenotiktu, ieteicams ņemt vērā sekojošas lietas:

Kādu grimu un matu sakārtojumu izvēlēties karstā laikā

Vasarā ieteicams līdz minimuma samazināt kosmētikas lietošanu. Tā, piemēram, labāk nelietot pūderi vispār, jo karstā laikā tas noteikti sāks tecēt, un tad Jums būs nevienmērīgs sejas tonis.

Tonālais krēms neļaus Jūsu ādas porām, kas jau tā atrodas ekstremālos apstākļos, elpot, tāpēc seja sāks spīdēt.

Ja Jūs tomēr nevarat iztikt bez bāzes, tad uzklājiet uz sejas vienu kārtu pūderi, kas satur gaismu atstarojošas daļiņas. Dienas laikā varat atsvaidzināt grimu, izsmidzinot uz sejas termālo ūdeni. Tikai ļaujiet ādai pašai nožūt.

Izvēlieties dekoratīvo kosmētiku ne pārāk spilgtos toņos. Vēlams, lai tie būtu vieglas konsistences pasteļtoņi. Tumšas un ļoti spilgtas ēnas, kā arī bieza lūpu krāsa var vienkārši sākt tecēt. Bez tam, šāda kosmētika vasaras laikā uz sejas izskatās ļoti nedabīgi. Vislabāk lietot acu ēnas gaišos toņos un parastu lūpu spīdumu.

Pat necentieties piešķirt matiem grandiozu apjomu: visi Jūsu pūliņi būs veltīgi, jo tiklīdz Jūs iziesiet ārā no mājām, viss apjoms uzreiz pazudīs. Labāk savākt matus zirgastē vai copē. Ja Jums šāds variants šķiet pārlieku vienkāršs, tad Jūs vienmēr varat to padarīt krāšņāku, izmantojot kādu skaistu matu sprādzi. Vēl varat sapīt franču bizi, kas šovasar ir samērā aktuāls matu sakārtojums. Nepārcentieties ar matu ieveidošanas līdzekļiem: bieži vien tie tikai padara matus smagnējākus – jo sevišķi karstā laikā.

Neaizmirstiet arī par saviem nagiem! Regulāri atjaunojiet savu pedikīru, jo staigājot apavos ar atvērtiem purngaliem, nagu laka mēdz ātri nolobīties.

Arī par kāju pēdām regulāri jārūpējas: reizi nedēļā noslīpējiet papēžus ar kāju pēdu vīlīti un regulāri lietojiet kāju krēmus un kāju maskas.

Novēlam Jums spilgtu vasaru!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!