Kādu diētu ievēro zvaigznes?

Katra sieviete sapņo par skaistu augumu. Tāpēc daudzas no mums cenšas atrast brīnumainu diētu, kura palīdzēs saglabāt ideālu augumu daudzus gadus. Diemžēl atrast savam organismam vislabāk piemēroto diētu ir samērā grūti. Pievērsīsimies Holivudas zvaigžņu pieredzei. Iespējams, Jums noderēs viņu padomi un ievērotā diēta.

Gvineta Paltrova

Gvineta Paltrova

Šo meiteni mēs droši varam saukt par vislabāk pazīstamo veselīga dzīves veida piekritēju. Atšķirībā no pārējām Holivudas zvaigznēm, kuras tikai vārdos propagandē veselīgu dzīvesveidu, bet patiesībā regulāri apmeklē plastiskos ķirurgus, Paltrova pēdējos gados gandrīz nemaz nav mainījusies. Gvinetai joprojām ir tik pat biezi mati, gluda āda, sniegbalts smaids – šodien viņa izskatās tik pat skaista un svaiga, kā savas karjeras sākumā. Viņas diētas noslēpums ir gaužām vienkāršs: aktrises ēdienkartes lielāko daļu veido svaigi dārzeņi un augļi. Bez tam, Gvineta katru dienu ēd seleriju, kuras sastāvā ir ļoti daudz vitamīnu un minerālvielu: selerijas sastāvā esošie mikroelementi aizkavē novecošanās procesu, bet ēteriskā eļļa stimulē kuņģa sulas sekrēciju.

Demija Mūra

Demija Mūra

Sarunas tēma par aktrises cīņu ar novecošanos ir tik pat populāra, kā, piemēram, nesenā Britnijas Spīrsas krīze. Viņas diēta ir gaužām vienkārša un zināma katram cilvēkam, kurš ievēro vienkāršus veselīga dzīvesveida principus: neēst neko saldu, treknu, sāļu, žāvētu un ceptu. Viņa daudz labprātāk par kalorijām bagātiem desertiem ēd riekstus. Vieni no iecienītākajiem Demijas riekstiem – tas ir arahiss jeb zemesrieksti. Pateicoties lielam polifenolu daudzumam, tiem piemīt spēcīgas antioksidantu īpašības: zemesrieksti ir lielisks sirds asinsvadu slimību profilakses līdzeklis (ateroskleroze, sirds išēmiskā slimība), kā arī palīdz aizkavēt novecošanās procesus un ļaundabīgu audzēju veidošanos.

Sofija Lorēna

Sofija Lorēna

Sofija, kā jau īsta itāliete, gandrīz katram ēdienam pievieno olīveļļu. Tā ir ne tikai labas gaumes pazīme, bet arī viens no galvenajiem sabalansētas diētas noteikumiem. Lieta tāda, ka olīvu sastāvā esošais polifenols aizkavē trombu veidošanos, savukārt mononepiesātinātie tauki samazina holesterīna līmeni, bet īpašās taukskābes kalpo kā lielisks organisma attīrīšanas līdzeklis. Bez tam, zinātnieki konstatējuši, ka regulāra olīvu un olīveļļas lietošana daudz labāk par citiem līdzekļiem uzlabo ādas aizsargfunkcijas. Piemēram, Vidusjūras apkārtnē dzīvojošie cilvēki, kuriem olīvas ir neatņemama ikdienas ēdienkartes sastāvdaļa, ievērojami retāk slimo ar ādas vēzi, nekā ziemeļu reģionu iedzīvotāji.

Madonna

Madonna

Vai pasaules popkultūras prīma līdzinās bodibilderam- iesācējam – tas ir strīdīgs jautājums. Bet tas, ka Madonnas ēdienkartē lielāko daļu aizņem veselīgi un mazkaloriju produkti – tas ir neapšaubāms fakts. Madonna ir iecienījusi kāpostus, jo svaigi spiesta kāpostu sula normalizē vielmaiņu un veicina svara samazināšanos. Bez tam, kāpostu sastāvā ir kalcijs, dzelzs un kālijs, bet šie mikroelementi veicina dzīves tonusa paaugstināšanos un uzlabo sirds darbību. Vēl kāpostu sastāvā ir ļoti liels C vitamīna daudzums. Starp citu, kāpostos ir daudz lielāks C vitamīna daudzums, nekā citronos.

Penelopa Krusa

Penelopa Krusa

Karstasinīgā spāniete Penelopa Krusa ir liela meksikāņu virtuves piekritēja. Bet meksikāņu virtuves galvenais ingredients ir kukurūza. Bet tā nav nejaušība! Savas ēdienkartes bagātināšana ar dzelteno stiebrzāli veicina:

• Cukura līmeņa normalizēšanos asinīs;

• Organisma attīrīšanos, šlakvielu, toksīnu un radionuklīdu izdalīšanos;

• vielmaiņas atjaunošanos, pateicoties lielam В1, В2, РР vitamīnu grupas, kalcija, magnija, fosfora un dzelzs daudzumam.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!