Kādu apģērbu izvēlēties Svētā Valentīna dienā?

Svētā Valentīna diena – tie ir ne tikai visromantiskākie, bet arī visseksīgākie svētki gadā. Visas iemīlējušās meitenes pārdomā savu tēlu līdz pēdējam sīkumam, lai šajā visu mīlētāju dienā izskatītos pievilcīgi un seksīgi.

Meklējot idejas, lai izveidotu seksīgu savaldzinātājas tēlu, pirmais jautājums, ar kuru saskaras visas meitenes – ko uzvilkt Svētā Valentīna dienā? Bet romantiska tēla izveide neaprobežojas tikai ar apģērba izvēli. Atdodot apģērbu, kurš būs piemērots visu mīlētāju dienas svinībām, lai panāktu maksimālu pievilcības efektu, Jums jāizvēlas arī piemērotu grimu.

Aplūkosim visu pēc kārtas.

Izvēlieties kleitu sarkanā krāsā

Visiem labi zināms, ka sieviete sarkanā kleitā spēj rosināt vētrainu vīriešu fantāziju, šis fakts ir zinātniski apstiprināts. Nesen veiktie zinātnieku pētījumi parādīja, ka sievietēm, kurām mugurā ir sarkana kleita, izredzes saņemt ielūgumu uz randiņu ir par 56% lielākas, nekā meitenēm, kurām patīk kleitas baltā krāsā. Zinātnieki skaidro šo lietu ar to, ka vīrieši īpašā veidā reaģē uz sarkano krāsu, dažos gadījumos šī krāsa pat spēj pamodināt pirmatnējos instinktus stiprā dzimuma pārstāvjiem.

Sarkana kleita

Foto; www.StarStyle.lv

Atsakieties no sarkanas lūpu krāsas

Kāda eksperimenta laikā kļuva zināms, ka vīrieši par vispievilcīgākajām uzskata sievietes, kuru grima izveidei izmantota lūpu krāsa gaiši rozā krāsā vai neitrālos toņos.

Ja Jums ir bāla āda, tad Jums labāk piestāvēs lūpu krāsas puscaurspīdīgos rozā toņos.

Tām, kurām ir neitrāls sejas ādas tonis, vislabāk piestāvēs lūpu krāsas rozā krāsā ar koraļļu nokrāsu.

Lūpu krāsa rozā krāsā ar vīna toni piestāvēs melnīgsnējas ādas īpašniecēm.

Piešķiriet saviem matiem spīdumu

Ne katra daiļā dzimuma pārstāve var lepoties ar dabisku veselīgu matu spīdumu. Lai izveidotu romantisku tēlu Svētā Valentīna dienā, piešķirt spīdumu Jūsu matu sakārtojumam palīdzēs gaužām vienkāršs paņēmiens – vispirms mazgājiet matus ar kondicionieri, bet pēc tam ar šampūnu. Pēc matu mazgāšanas izžāvējiet tos ar fēnu, kuram ir difuzora uzgalis. Šāds matu sakārtojums palīdzēs Jums piešķirt matiem papildus apjomu un izveidot gaisīgas un seksīgas matu cirtas. Pēc tam, kad Jūs sajutīsiet, ka mati ir gandrīz sausi, nomainiet fēna uzgali un turpiniet žāvēt matus vēl 3 minūtes. Pievērsiet uzmanību: ja mati būs kaut mazliet mitri, Jūs neiegūsiet vēlamo efektu. Pēc tam uz absolūtiem sausiem matiem uzklājiet matu spīdumu piešķirošu līdzekli.

Izvēlieties romantisku aromātu

Lai izceltu Jūsu tēla seksīgumu visu mīlētāju dienā, parfimēri iesaka izvēlēties aromātus ar vaniļas notīm un dažādu ziedu aromātiem. Šādi aromāti tiek uzskatīti par visseksīgākajiem.

Mazliet romantikas

Ja Svētā Valentīna dienā Jums ieplānotas romantiskas vakariņas sveču gaismā, tad, lai izskatītos pievilcīgāka mirgojošo uguntiņu gaismā, uzklājiet uz sejas, kakla un dekoltē zonas losjonu ar mirdzuma efektu.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!