Kādu apģērbu izvēlēties, dodoties uz pikniku vēsā laikā?

Beidzot ir pienākusi ilgi gaidītā vasara un mēs visi vēlamies pēc iespējas vairāk laika pavadīt brīvā dabā – paelpot svaigu gaisu, papriecāties par skaisto dabu, kā arī brīvdienās doties uz kādu pikniku vai dārza svētkiem. Taču daudzām no Jums rodas jautājums – kādu apģērbu izvēlēties, dodoties uz pikniku, jo sevišķi tad, ja ārā nav pārāk silts laiks?!

Kokvilnas auduma blūze

Foto: www.StarStyle.lv

Pats galvenais noteikums – apģērbam jābūt no dabīgiem materiāliem – kokvilna, vilna, kā arī pieļaujams akrils.

1. Apaviem jābūt ļoti ērtiem, tāpēc šeit lieliski piemēroti būs sporta apavi, tenisa čības, balerīnkurpes. Ja ārā ir samērā vēss laiks, tad varat uzvilkt ugg zābakus vai siltas zeķes. Tikai ielāgojiet vienu lietu – apavi nedrīkst būt pārāk cieši, jo tad Jums nebūs ērti staigāt.

2. Ja ārā ir liels vējš, tad tomēr ieteicams izvēlēties kādu galvassegu, piemēram, cepuri ar nadziņu.

3. Ieteicams izvēlēties kokvilnas T-kreklu vai trikotāžas džemperīti, kam pa virsu varat uzvilkt džemperi, vēlams ar augstu apkakli, lai nesasaldētu kaklu.

Noteikti vajadzētu paņemt līdzi plānu vējjaku. Pašlaik ir ļoti mainīgi laika apstākļi, tāpēc būs ļoti skumji, ja Jums būs jādodas projām tikai tādēļ, ka Jums nav piemērota apģērba. Ja Jūsu vējjakai nav kapuces, tad katram gadījumam paņemiet līdzi lietusmēteli. Tad Jūs nebiedēs nekādi laika apstākļi!

4. Vislabāk piknikam būs piemērotas džinsa bikses vai džinsa šorti, jo šādā apģērbā Jums nevajadzēs baidīties no tā, ka apģērbs varētu saburzīties.

5. Krāsas. Labāk izvēlieties apģērbu mierīgos toņos, lai lieki nekairinātu apkārtējo acis, jo brīvā dabā mēs visi vēlamies atpūsties un relaksēties.

6. Noteikti neaizmirstiet paņemt saulesbrilles. Ārā taču tomēr ir vasara!

7. Grimam jābūt vieglam, bet parfimērijai – neuzkrītošai.

8. Kā apģērbt bērnus? Izvēlieties viņiem tādu pašu apģērbu kā sev, necentieties viņus lieki satuntuļot, jo viņi visu laiku kustēsies. Labāk priekšroku dot tādam apģērbam, kuru nebūs žēl izmest, ja ar to kaut kas notiks. Ļaujiet bērniem no sirds iztrakoties!

Ceram, ka tagad Jums vairs nebūs jautājumi par to, ko uzvilkt, dodoties uz pikniku vēsā laikā?

Novēlam patīkamu atpūtu!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!