Kādu apģērbu izvēlēties darbam birojā vasarā

Tās daiļā dzimuma pārstāves, kuras strādā birojā, parasti cenšas uz darbu vilkt uzņēmuma korporatīvajam stilam atbilstošu apģērbu, bet tai pat laikā viņas vēlas, lai šajā apģērbā varētu justies ērti un komfortabli. Tieši tāpēc sievietes uzmanīgi seko jaunākajām modes tendencēm. Šī iemesla dēļ mēs sastādījām sarakstu, kurā iekļāvām tos apģērbus, kuriem noteikti jābūt ikvienas lietišķas sievietes vasaras garderobē.

Lietišķs kostīms

Protams, pati svarīgākā lieta ikvienas lietišķas sievietes garderobē – tas ir lietišķs kostīms. Vasarā vislabāk atteikties no lietišķiem kostīmiem tumšos toņos, bet izvēlēties bēšus, pelēkus, olīvkrāsas un zilus toņus. Ieteicams izvēlēties dabīgus materiālus – lins, zīds, kokvilna. Šie materiāli ļoti burzās, tāpēc sekojiet tam, lai sastāvā būt iekļauts elastāns.

Vēl vasarā varat izvēlēties žaketi ar īsām vai trīs ceturtdaļu garuma piedurknēm.

Kleita

Protams, vasarā nevar iztikt bez kleitas. Tikai ielāgojiet, ka kleita nedrīkst būt pārāk īsa. Vēl izvairieties no dziļiem izgriezumiem, šķēlumiem, kā arī pleciem jābūt piesegtiem. Visiem šiem kritērijiem lieliski atbilst kleita-futlāris.

Lietišķa kleita ar melnu akcentu

Foto: www.StarStyle.lv


Kleita-futlāris lieliski noderēs ne tikai darbam birojā, bet tajā var droši doties arī uz svinīgiem pasākumiem. Izvēlieties kleitas pieklusinātos toņos, izvairieties no spilgtām, kliedzošām krāsām. Pašlaik modē ir sekojošas krāsas: zila, olīvu, bēša, persiku krāsa.

Darbam birojā lieliski piemērotas būs kleitas ar grafiskiem vai ziedu rakstiem. Kleitas garumam jābūt līdz ceļgaliem, kā arī kleitai nedrīkst būt nekādas liekas detaļas.

Blūze

Daudzas biroja darbinieces ikdienā pārsvarā nēsā blūzes. Blūzes vienlīdz labi piestāv gan pie svārkiem, gan arī pie biksēm. Vasarā vislabāk nēsāt zīda vai šifona blūzes, jo tās ne tikai eleganti izskatās, bet arī tajās nekad nebūs karsti.

Lietišķa stila blūze

Foto: www.StarStyle.lv

Vēl stilisti iesaka pievērst uzmanību blūzēm vīriešu kreklu stilā. Tieši šāda veida blūzes pašlaik ir jo sevišķi aktuālas un lieliski izskatīsies kopā ar jebkuru garderobes elementu.

Svārki

Šosezon jo sevišķi aktuāli ir svārki. Darbam birojā būs vislabāk piemēroti sekojoši modeļi: zīmuļveida svārki, svārki ar nelielu basku, godē svārki.

Jauki, lietišķi svārki

Foto: www.StarStyle.lv

Galvenais nosacījums, izvēloties svārkus – tas ir garums. Vislabāk izvēlēties midi garumu. Daudzos birojos var nēsāt svārkus, kuru garums sniedzas līdz ceļgaliem, bet tai pat laikā svārkiem jābūt ļoti elegantiem, kā arī bez liekiem dekoriem.

Bikses

Ikvienas biroja darbinieces garderobē jābūt biksēm. Vasarā ir karsti, tāpēc varat izvēlēties arī kapri garuma bikses. Kapri bikses lieliski izskatās kopā ar šifona blūzi vai vīriešu piegriezuma kreklu.

Lietišķā stila bikses

Foto: www.StarStyle.lv

Ja Jūs neesat gatava atteikties no biksēm, tad tā nav liela bēda, jo šosezon modē ir platas bikses. Šāda veida bikses neierobežos Jūsu kustības, tāpēc Jūs jutīsieties komfortabli, kā arī Jums nebūs karsti.

Vasarā varat droši izvēlēties bikses gaišākos toņos – smilšu, bēšā, pelēkā, gaiši zaļā krāsā.

Kardigāns

Bieži vien vasarā ir samērā vēss laiks, kā arī daudzos birojos strādā kondicionieri, tāpēc bieži vien prasās uzvilkt kaut ko siltāku. Tieši tāpēc ikvienas biroja darbinieces garderobē jābūt kardigānam vai īsai žaketei.

Kardigānu ieteicams izvēlēties pasteļtoņos vai klasiski melnā krāsā.

Apavi

Vasaras apaviem jābūt izsmalcinātiem un skaistiem, bet tai pat laikā parūpējieties par to, lai Jums būtu arī ērti. Izvēlieties tikai klasiskus apavus. Vasarā var nēsāt gan augstpapēžu kurpes, gan arī apavus uz platformas. Tomēr otrais variants būs ievērojami praktiskāks un ērtāks.

Vasarā apģērbam jābūt vieglam un gaisīgam, jo Jums šajā apģērbā jājūtas ērti un komfortabli, bet tai pat laikā, neaizmirstiet to, ka Jums jāizskatās stilīgi un eleganti.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!