Kādu apģērbu izvēlēties darbam birojā pavasaris-vasara 2013?

Daudzi uzskata, ka biroja dreskods – tās ir muļķības un darbinieku brīvības ierobežošana. Ne velti miljardieris Donalds Tramps teica: „Jūsu apģērbam jāatbilst tam amatam, kuru Jūs vēlaties ieņemt, nevis tam, kurā Jūs atrodaties pašlaik”. Ja vēlaties gūt panākumus un saņemt paaugstinājumu, tad darbā Jums jāizskatās atbilstoši un ar savu izskatu Jums jārada lietišķu noskaņojumu. Saskaņā ar aptaujas datiem, kuras laikā tika noskaidrots birojos strādājošo vīriešu viedoklis, noskaidrojās, ka viņi vēlas redzēt darbā daiļā dzimuma pārstāves sievišķīgā apģērbā, bet kurš nav izaicinošs un vulgārs. Dodoties uz biroju, nolieciet malā kleitas ar dziļu kakla izgriezumu, mini svārkus, kas izšūti ar pērlītēm un spīdumiem, kā arī caurspīdīgus krekliņus un blūzītes. Bet ko uzvilkt, lai izskatītos izsmalcināti un lietišķi, lasiet šajā rakstā.

Ekskluzīva, skaista žakete

Lietišķs apģērbs sezonai pavasaris-vasara 2013

Ultra moderni šajā sezonā būs bikšu kostīmi, kleitas un klasiski šorti. Modē būs bikšu kostīmi vīriešu stilā, kā arī militārais un retro stils. Vakara un lietišķiem apģērbiem izvēlieties smokingus un frakas, jo tas ir šīs sezonas hīts. Izvēlieties taisnas vai nedaudz uz leju sašaurinātas bikses, kā arī varat izvēlēties nedaudz saīsinātu modeli. Svarīgi, lai biksēm būtu iegludinātas vīles. Pie šādām biksēm noteikti jāizvēlas augstpapēžu apavi, lai piešķirtu sievišķību. Varat izvēlēties ne tikai žaketi, bet arī vesti. Ja vēlaties izcelties, tad šosezon sevišķi aktuālas būs žaketes-blūzes kopā ar svārkiem vai biksēm.

Lietišķā stila kleitas var būt visdažādākās, bet priekšroka tiek dota sekojošām: kleita-futlāris, kleita-krekls, kleita-žakete. Varat izvēlēties modeli ar atkailinātiem pleciem, tikai tad pa virsu jāuzvelk žaketi vai bolero jaciņu.

Sezonā pavasaris-vasara 2013 modē būs šorti, pie kam tos var atļauties nēsāt ne tikai biroja ierindas darbinieki, bet arī vadošos amatos strādājošas daiļā dzimuma pārstāves. Galvenais, lai šorti būtu vienkrāsaini, plati, ne pārāk īsi (līdz ceļgala vidum), kā arī pieļaujamas iegludinātas vīles. Protams, pie šādiem šortiem var izvēlēties ne tikai lietišķu augšdaļu – blūze, žakete, krekliņš, džemperis utt.

Paši modernākie audumi un krāsas sezonā pavasaris-vasara 2013

Šajā sezonā modē būs neparasti audumi un neordināri salikumi. Vislabāk izvēlēties trikotāžas, vilnas, džersijas materiāla apģērbu, bet vieglos audumus (šifons, zīds) ieteicams kombinēt ar biezākiem materiāliem. Visas šīs tendences lieliski piemērotas biroja dreskodam, tāpēc daiļā dzimuma pārstāvēm ir lieliska iespēja izskatīties moderni un pievilcīgi lietišķā kostīmā.

Bez tam, modē atkal ir plisējumi. Darbam birojā būs lieliski piemēroti plisēti svārki līdz celim vai zem ceļgala. Bez tam, šādus svārkus var vilkt ne tikai uz darbu birojā, bet arī uz biznesa pusdienām, lietišķām tikšanām, lietišķām korporatīvām ballītēm.

Runājot par krāsu gammu, tad sezonā pavasaris-vasara 2013 galvenokārt dominēs melnā, baltā, krēmkrāsa, bet šīs krāsas var atsvaidzināt ar spilgtām detaļām (piemēram, krāsaini lakatiņi, blūzes tirkizzilā, zilā, gaiši zilā krāsā) ne tikai drīkst, bet pat vajag. Protams, spilgtus izšuvumus, zīmējumus un spīdumus atstājiet ikdienas casual stila apģērbam. Lietišķam apģērbam šosezon ļoti aktuāla ir melni-baltā gamma, kā arī svītriņu raksts (šauras un platas, horizontālas un vertikālas, slīpas – kādas sirds kāro).

Modernas detaļas un aksesuāri

Jebkuram, pat ļoti klasiskam lietišķam kostīmam ļoti svarīgas ir detaļas, kas to izrotā. Tāpēc ieteicams vienmēr nēsāt gaumīgus aksesuārus. Šosezon pieļaujami samērā daudzi varianti lietišķā apģērba izrotāšanai, jo sezonā pavasaris-vasara 2013 galvenās modes tendences – tā ir sievišķība, izsmalcinātība un skaistums. Pat tad, ja Jūs izvēlaties stilīgu kostīmu vīriešu stilā, noteikti jāizvēlas aksesuārus. Pie šāda bikšu kostīma lieliski piestāvēs vīriešu platmales.

Lai izceltu sievišķību un maigumu, aktīvi tiek izmantoti mežģīnes, bārkstis, volāni un kruzuļi. Vēl modē būs caurspīdīgi auduma ielaidumi.

Runājot par furnitūru, tad šosezon modē būs dārgmetāli. Varat droši nēsāt lielā daudzumā sudrabu un zeltu, taču to virsmai jābūt matētai. Ja Jūs lietojat bižutēriju, tad to jāizvēlas nevis spīdīgu un glancētu, bet matētu.

Šorti – stilīgs biroja apģērbs

Šortus var kombinēt ar blūzēm, krekliņiem, žaketēm, virsjakām, džemperiem, jakām. Sezonā pavasaris-vasara 2013 daudzi zīmoli piedāvā interesantus šortu modeļus. Šosezon lietišķā kostīmā šorti tiek pielīdzināti svārkiem, jo tie vairs netiek uzskatīti par pludmales vai mājas apģērbu. Tikai jāielāgo vienu lietu – ne katrus šortus var vilkt uz darbu. Vēlams, lai tie nebūtu pārāk īsi (nedaudz virs ceļgala), brīvi krītoši un lietišķā stilā. Bez šaubām, arī krāsām ir liela nozīme. Nekādi kliedzoši toņi, spilgti zīmējumi uz spīdumi. Biroja šortiem jābūt vienkrāsainiem (melni, brūni, bēši utt.), ar svītriņu rakstu (šosezon modē ir melnbaltu svītriņu raksts) vai ar neuzkrītošu zīmējumu. Pavasara-vasaras 2013 sezonas modes kliedziens – ādas šorti, jo sevišķi kombinācijā ar ādas žaketi. Vēl viena ultra moderna modes tendence – tā ir šortu kombinēšana ar vestēm vai žaketēm bez piedurknēm.

Kleita-futlāris un zīmuļveida svārki – nemainīgs biroja apģērbs

Šie sievišķīgie un izsmalcinātie apģērbi, protams, nepiestāv visām daiļā dzimuma pārstāvēm. Lai varētu nēsāt šādu apģērbu, jābūt lieliskam augumam, toties tas spēj padarīt lietišķu sievieti tik tiešām stilīgu. Kleitas-futlāri ļauj izcelt sievietes figūras sievišķību, bet tai pat laikā tas ir neuzkrītošs un neizaicinošs apģērbs. Ja Jūs vēlaties pārsteigt savu darījumu partneri, bet nevēlaties izskatīties vulgāri un izaicinoši, tad sezonā pavasaris-vasara 2013 Jums būs tāda iespēja, jo daudzi zīmoli šosezon piedāvā ļoti izsmalcinātas un stilīgas kleitas-futlārus. Vēlreiz atgādināsim, ka šosezon pati modernākā būs melnbaltā krāsu gamma, pie kam, ne tikai visiem jau sen apnikušais „baltā augšdaļa un melnā apakšdaļa”, bet jebkuri iespējamie varianti, ieskaitot dekoratīvos elementus, rotājumus un aksesuārus. Vēl šādas kleitas var būt nevis vienkrāsainas, bet ar neuzkrītošu zīmējumu vai svītru rakstu.

Bikšu kostīms – ultra moderns apģērbs

Šosezon ļoti aktuāli būs bikšu kostīmi, jo sevišķi bikšu kostīmi vīriešu stilā vai frakas. Šāda apģērba priekšrocības ir tādas, ka tas izskatās ne tikai stilīgi un izsmalcināti, bet arī tas nav vulgārs apģērbs. Tikai ir viena nianse: izvairieties izskatīties pārāk vīrišķīgi, jo sevišķi tad, ja Jums nav pārāk smalka un sievišķīga figūra. Izvēlieties tādu bikšu kostīmu vai fraku, kas izcels Jūsu priekšrocības. Pie šāda bikšu kostīma lieliski piestāvēs puscaurspīdīgas blūzes (tikai nepārcentieties), platas jostas un gaumīgi izvēlēti aksesuāri. Vīriešu stila bikšu kostīmu vēlams izvēlēties melnā vai baltā krāsā, bet ne mazāk slikti izskatīsies vienkrāsaini bikšu kostīmi ne pārāk spilgtos toņos.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!