Kādu apakšveļu vislabāk nēsāt ziemā

Apakšveļa demonstrē sievietes attieksmi pret sevi. Veltot pienācīgu uzmanību šī garderobes elementa pareizai izvēlei, Jūs vienmēr jutīsieties ērti, kā arī būsiet pārliecināta par sevi.

Tāpat kā apģērba mode, mainās arī apakšveļas mode. Tomēr daži ziemas apakšveļas izvēles kritēriji paliek vienmēr nemainīgi, jo tai jābūt siltai, mīkstai un patīkamai.

Galvenie ziemas apakšveļas izvēles kritēriji

1. Apakšveļas spējas saglabāt siltumu atrodoties tiešā atkarībā no paša auduma porainās struktūras. Audumam jābūt vienlaicīgi blīvam un „elpojošam”. Pievērsiet uzmanību materiāliem – sastāvā noteikti jābūt iekļautai kokvilnai. Termoveļu izgatavo no aitas vilnas un angoras. Ziemas apakšbikšu un krūšturu modeļiem jābūt slēgtiem.

2. Iestājoties aukstākam laikam, jānomaina plānos krūšturus uz kokvilnas krekliņiem. Komplekts, kurā ietilpst krekliņš un šortiņi ar mežģīņu apdari ne tikai neļaus nosalt aukstā laikā, bet arī dos iespēju izskatīties stilīgi.

3. Kokvilnas apakšveļa ne tikai sasilda, bet arī koriģē figūru. Grācija lieliski aizstās krekliņu, krūšturi un biksītes. Elastīgu bodiju var nēsāt arī kā blūzi zem žaketes. Vēl aukstā laikā var nēsāt pagarinātus krūšturu modeļus, kas stiepjas gandrīz līdz viduklim. Šāds modelis lieliski atbalsta krūškurvi. Korsetes, grācijas, pagarināti krūšturi lieliski izceļ vidukli, tie ir ļoti ērti, kā arī neaizstājami aukstā laikā.

Balts bodijs

Izmēram ir nozīme

Nosakiet pareizi izmēru, biksītes un krūšturis nedrīkst pārāk cieši piegulēt ķermenim. Apaļīgām daiļā dzimuma pārstāvēm ieteicams nēsāt bezvīļu veļu. Apakšveļa nedrīkst būt pamanāma zem apģērba. Ja plānojat vilkt augumam piegulošu apģērbu, izvēlieties gludu apakšveļu bez mežģīnēm, vēlams miesas krāsā.

Moderni akcenti

Šīs ziemas apakšveļas kolekcijas galvenais moto – komforts un seksīgums. Pēdējā laikā ļoti populāras paliek apakšbikses ar paaugstinātu vidukļa daļu, krūšturi ar aizdari priekšpusē. Tai pat laikā, apakšveļai jābūt sievišķīgai, ar mežģīņu apdari vai bantītēm. Bēšie un rozā, aprikožu un piena toņi ļoti labi izskatīsies ziemas apakšveļas modeļos. Ne mazāk populāri ir šokolādes, metāla un pelēcīgie toņi.

Vēl aktuāli ir visdažādākie ģeometriskie zīmējumi, etniskie raksti, sirsniņas, tauriņi un zvaigznītes.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!