Kādu apakšveļu izvēlēties randiņam?

First date

Nav svarīgi cik tālu aizies Jūsu randiņš, plānojat Jūs to turpināt intīmākā vidē vai tomēr nē, izvēloties apakšveļu randiņam, ir jāpieiet šai lietai nopietni! Paskatīsimies, kāda nozīme ir apakšveļai, kādu vajadzētu vilkt sievietēm uz randiņu, lai atstātu vajadzīgo iespaidu uz vīrieti, bet no kādiem momentiem labāk izbēgt!

Jums ir pirmais randiņš. Pirmais randiņš ir pats atbildīgākais. Kāds uz tām liek lielas cerības, bet kāds to uztvēr mierīgi bez liela satraukuma. Un tieši šeit arī atrisināsies vai pēc pirmā randiņa sekos otrs, vai tomēr nē. Sievietes ar mazāka izmēra krūtīm nēsā krūšturus ar Push-up efektu, un tieši šādi modeļi ir ļoti labi, lai vizuāli palielinātu krūtis, paceltu tās un piešķirtu skaistu formu. Parasti krūštura ražotājs ir noteicis, katram Push-up modelim vajadzīgo izmēru, lai nesanāktu, ka no pirmā izmēra Jums pēkšņi ir jau trešais. Un, ja randiņš turpināsies intīmākā vidē, tad kā izziet no šīs situācijas? Tāpēc svarīgi zināt mēra izjūtu.

axami

StarStyle ®

Randiņš kādā saviesīgā pasākumā. Randiņš kurā Jūs plānojat neslikti pavadīt laiku, doties uz restorānu, balīti, vai jebkuru citu vietu, tikai ne uz viņa vai savām mājām. Šis ir randiņš, kas beigsies no sākuma ar maigiem, beigās jau kaislīgiem skūpstiem ar mājienu uz nākošo tikšanās reizi. Bet šodien nekāda turpinājuma nebūs. Un viņš to lieliski saprot, kaut arī visādi cenšas Jūs pierunāt.

Šeit apakšveļas izvēle ir liela, galvenais lai apakšveļa būtu ērta, ar dažiem seksīgiem un gaumīgiem akcentiem, kas būtu redzami viņam. Tas ir gaumes jautājums, detaļas var būt arī neredzamas. Viegli dot mājienu var arī citos veidos.

  • Ja Jūs gatavojaties vilkt vakarkleitu, tad arī apakšveļai jābūt gaumīgai, seksīgai un elegantai.
  • Ja kleita ir ar dziļu dekoltē, piemeklējiet vairāk atvērtu krūšturi. Ja kleita ir no plāna auduma, tad izvēlieties krūšturi no gluda auduma.
  • Ja Jūs gribat, lai viņš ievēro Jūsu apakšveļu, tad varat izvēlēties mežģīņu vai veļu ar skaistu zīmējumu, kas spīdēs cauri plānajam kleitas audumam.
  • Kas ir ar biksītēm? Labāk izvēlēties plānas, neapspīlētas biksītes, kuras nebūs uzkrītošas un redzamas.

Kaislīgs randiņš ar intīmu turpinājumu. Jā, Jūs esat satikusi tādu vīrieti, ka nevart pat taisni nostāvēt! Ko darīt? Pat galvenais ir sagatvoties tam, Jūsu pirmajam vakaram. Jūsu apakšveļai jābūt ne tikai vienkārši skaistai, bet arī pavedinošai, tā lai viņš pazaudētu galvu. Apakšveļa nedrīkst būt viegli novelkama, āķīši, lentītes, visa veida aizdares. Atceraties, ja Jūs uzvilksiet korseti, vai zeķturi ar garājām zeķēm, tad viņš padomās, ka Jūs esat ļoti nopietni piegājusi šai lietai, tāpēc labāk , pagaidām, ierobežot sevi ar mazliet vienkāršākiem variantiem, bet ne mazāk pavedinošiem, lai viņš domā, ka Jūs vienmēr tāda esat!

Lupoline

StarStyle ®

Romantiskais randiņš. Romantika ir ļoti svarīga daudzu sieviešu dzīvēs, bet tā diemžēl ne vienmēr attiecas arī uz vīriešiem. Ko nozīmē romantiskais randiņš? Tas ir tad, kad vis ir izdarīts Tev un priekš Tevis. Viņš aplido Tevi jau vairākas nedēļas, dāvina ziedus, izturas galanti, maigi par Tevi rūpējas. Jūs staigājaties pilnmēnes gaismā, viņš stāsta, kuru zvaigzni nosaucis tavā vardā. Jā, viņš ir nelabojams romantiķis, un ja Tev, tas ir vajadzīgs tad varbūt ir vērts pāriet tālāk, ne tikai sarunas par mēnesi un zvaigznēm.

  • Kādu apakšveļu ir vērts uzvilkt? Lai uzzinātu viņa gaumi, protams, uzreiz nevajag sevi parādīt kā liktenīgo sievieti. Tāpēc vari iztikt ar ko maigu un vienkāršu, komplektiņu, kas būs elegants un pieskaņots tavam apģērbam. Bet zini, ja Tev būs uzvilkta arī sarkanas krāsas apakšveļa, viņš nebūs pret!
mat

StarStyle ®

Vecu draugu randiņš. Jūs jau sen esat pazīstami, un šodien viņš atnāks pie Tevis uz mājām, kā tas ir bieži. Vai tās būs romantiskas vakariņas sveču gaismā, vai vienkārši jautra pasēdēšana, tas jau paliek Jūsu ziņā. Bet galvenais ir tas, ka Jūs jau ļoti sen satiekaties, un viņš zina katru tavu dzimumzīmti, katru tavu iezīmi.

561299

StarStyle ®

  • Tāpēc šeit varat pārspīlēt, un tikšanos pārvērst par pārsteigumu. Tieši šādā randiņā arī varat uzvilkt korseti, zeķturi ar garājām zeķēm. Un, lai, kas ar nenotiku esiet pārliecināta par sevi!
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!