Kādu apakšveļu izvēlēties pie vakarkleitas?

Beidzot ir pienācis astronomiskais pavasaris, bet tas nozīmē, ka gaidāmi daudzi svētki un ballītes, tāpēc aktuāls kļūst vakarkleitas izvēles jautājums. Taču vajadzētu padomāt ne tikai par vakarkleitu, bet arī par atbilstošu apakšveļu, jo pareizi izvēlēta apakšveļa izcels Jūsu augumu un nenovērsīs Jūsu domas no līksmošanas. Jūs taču piekritīsiet, ka svinīgos brīžos vai ballītē svarīgi ne tikai skaisti izskatīties, bet arī justies komfortabli!

Aplūkosim pašus populārākos modeļus:

  • Kleitai ar izgriezumu sirds formā lieliski piestāvēs „corbey” formas krūšturis. Ja Jums ir lielas krūtis, tad piemērots būs modelis bez porolona ieliktņiem. Savukārt nelielām krūtīm lieliski piestāvēs šīs pašas formas krūšturis, tikai ar biezām bļodiņām un vertikālām nošuvēm; šāda veida krūšturis nedaudz paceļ uz augšu krūtis, piešķir apjomu un veido valdzinošu dekoltē zonu. Kleitai ar atsegtu plecu daļu varat izvēlēties „balconette”, ar silikona lencīti uz muguras. Silikons sasilst piecu minūšu laikā un „tur” krūšturi ne sliktāk, kā parastās lencītes.
  • Kleitai ar vienu atsegtu plecu ieteicams izvēlēties krūšturi ar noņemamām lencītēm. Vienu lencīti jānoņem, bet otru – jāpiestiprina pa diagonāli. Tas nodrošinās labāku atbalstu krūtīm.
Romantisks push-up krūšturis

Foto: www.StarStyle.lv

  • Kleitai ar dziļu izgriezumu lieliski piestāvēs krūšturis ar pazeminātu savienojuma daļu. Ja Jums neizdodas atrast tādu modeli, tad varat izvēlēties modeli – ar ļoti mazu vai nemanāmu savienojuma daļu. Šāds modelis lieliski „savāc” krūtis un piešķir tām skaistu formu. Dažreiz šāda modeļa krūšturiem ir nelieli rotājumi, kas lieliski papildina ikvienu tērpu.
  • Kleitai ar atkailinātu muguras daļu būs nepieciešams krūšturis-transformers. Noņemamas, pagarinātas lencītes jāsakrusto vēdera daļā, bet aizdare atrodas priekšpusē. Šis modelis izgatavots no plāna materiāla, tāpēc šādu krūšturi nevar pamanīt pat zem augumam piegulošas kleitas. Ja kleitas modelis to pieļauj, tad krūštura lencītes var sakrustot kakla daļā. Krūšturiem-transformeriem agrāk izmantoja silikona lencītes un aizdari, taču sakarā ar to, ka jau pēc dažām nēsāšanas reizēm tām vairs nav pievilcīgs izskats, ražotāji no šī materiāla sāka atteikties.
  • Krūšturi nav jāvelk zem caurspīdīgas vakarkleitas, kurai ir iekšpusē iestrādātas bļodiņas. Ja kleitai šādu bļodiņu nav, tad lietojiet silikona krūšu uzlīmes. Krūšu uzlīmes jāizvēlas krāsā, kas ir maksimāli pietuvināta Jūsu ādas tonim.
  • Lielu krūšu īpašniecēm ieteicams izvēlēties kleitas ar paaugstinātu vidukļa daļu un platu gumiju, kas atrodas tieši zem krūšu daļas – tas nodrošinās papildus balstu, tai pat laikā neveidojot papildus apjoma efektu.
  • „Push-up” krūšturi lieliski paceļ uz augšu un vizuāli palielina krūtis. Šāds krūšturis būs lieliski piemērots kleitām ar dziļu V-veida izgriezumu, tikai jāielāgo, ka šādu krūšturi nevajadzētu nēsāt katru dienu, jo šis modelis stipri saspiež krūtis, bet tas var kaitēt Jūsu veselībai.
Krūšturis ar Push-Up efektu
  • Vislabāk izvēlēties apakšveļu konkrētai vakarkleitai – tāpēc dodoties iegādāties apakšveļu, noteikti ņemiet līdzi vakarkleitu. Jebkurā gadījumā, krūšturis-transformers būs piemērots praktiski jebkurai vakarkleitai.
  • Lai apakšveļa būtu nemanāma zem vakarkleitas, tai jābūt vienā tonī ar Jūsu ādu.
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!