Kāds manikīrs ir aktuāls šoruden?

nails

Rudens manikīrs, kā neviens cits radīs romantisku un gaisīgu noskaņojumu. Ja Tu esi noskumusi un aiz loga līst lietus, tad nolako savus nadziņus kādā tumši pelēkā krāsā, tā paužot savu garastāvokli. Un laikā kad lappas krīt no kokiem, neaizmirsti par sarkanajiem toņiem.
Kāds manikīrs būs aktuāls rudenī 2015? Lasi, mēs Jums, visu izstāstīsim.

Manikīrs-obligāta procedūra ikvienai sievietei, kas vēlas izskatīties kopta. Piekritīsiet taču, ka lakoti nagi izskatās labāk nekā nelakoti? Seko līdzi šī rudens aktualitātem.

nude

Šoruden vairāk nekā jebkad aktuāli būs Nude toņi. Droši izmanto bēšo, maigi rozā un jebkurus citus toņus, kas ir dabīgās krāsās. Šī manikīra pluss ir tas, ka tas ir aktuāls visur, viņu var nēsat ar jebkura stila apģērbu, iet uz jebkura veida pasākumiem un būt jebkādā noskaņojumā.
Ja Tev patīk eksperimentēt, tad krāso katru nagu savā tonī, un izdaiļo tos ar spīdumiņiem.

nude pink

Šajā sezonā aktuāls ir vidējs vai īss garums nagiem. Attiecībā uz formu, tad tā būs dabīgā nagu forma, pareizs ovāls. Gari un kvadrātveida formas nagi, jā, jā tie ir aizliegti!

red nails

Sarkanā un zelta krāsa, kā vēl labāk parādīt rudeni? Vari veikt vienkārši, klasisko sarkano manikīru, vai apvienot to kopā ar zelta elementiem, vai pārklāj visus nagus ar zelta krāsas laku. Tas izskatīsies ļoti eleganti un gaumīgi.

Nail-trends-2015

Kad vislabāk nodoties dažādiem krāsu eksperimentiem? Rudenī! Maigās un sulīgās krāsās ļoti daudzus, iedvesmo uz mākslu. Tieši rudenī vislabāk spēlēties ar dažādām kombinācijām uz nagiem, kā lieliska bāze uz nagiem būs melna, zaļa un pat tumši zila krāsa.

Ja Tev patīk kombinēt vairākus toņus uz nagiem tad vari izmantot aktuālās tehnikas, Ombre vai Apgriezto franču manikīru, ir tikai viens noetikums, izmantot rudenim atbilstošos toņus.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!