Kāds apģērbs vispiemērotākais lidojumiem

Mūsdienās daiļā dzimuma pārstāves pavada lidmašīnās daudz laika: darba komandējumi, stažēšanās, romantiski ceļojumi, ciemošanās pie radiem liek mums bieži lidot, tāpēc savā garderobē jāizveido īpašu sadaļu – „apģērbs lidojumiem”. Šeit Jūs varat pievienot lietas, kurās Jūs jutīsieties ērti un komfortabli. Šī iemesla dēļ mēs vēlamies piedāvāt Jums dažus interesantus tēlus, kas būs lieliski piemēroti lidošanai.

Elegants komplekts melnā krāsā

Foto: www.StarStyle.lv

Sportiskais stils

Sportiskais stils ir pats populārākais jebkura veida ceļojumiem, jo sevišķi lidojumiem, jo tas garantē absolūtu kustību brīvību – Jums būs ērti gan reģistrācijas laikā, kad nepieciešama pacietība, lai sagaidītu savu rindu, gan steidzīgi ejot pa lidostu, un pats galvenais – lidojuma laikā. Tomēr sporta apģērbam jābūt ne tikai ērtam, bet arī skaistam. Jūs varat izvēlēties sporta tērpu spilgtās krāsās, kas izrotāts ar akmentiņiem, pērlītēm utt. Uzvelciet sporta jaku ar kabatām, kurās varēsiet salikt vērtīgus sīkumus, bet zem tās pavelciet trikotāžas krekliņu, tikai, protams, ne jau pavisam vienkāršu, bet ar kreatīvu uzrakstu vai zīmējumu. Piemēram, ar zīmējumiem vai aplikācijām par lidošanas tēmu.

Savukārt tad, ja Jūs uzskatāt, ka plīša sporta kostīmi spilgtos toņos ir pārāk infantili, tad varat izvēlēties lielisku alternatīvu – golfam vai tenisam piemērotu apģērbu. Uzvelciet polo krekliņu un vienkāršus svārciņus, kas izcels Jūsu sievišķību un trauslumu. Galvenais, lai apģērbs būtu no dabīgiem materiāliem un atbilstošs izmēram.

Apavus izvēlieties vai nu sporta kurpes vai kedas. Šādos apavos Jūs vienmēr visur paspēsiet!

Jūrnieku stils

Ne velti piloti lidmašīnas dēvē par gaisa kuģiem, jo tā ir vistīrākā taisnība. Tad kāpēc Jūs nevarētu iejusties jūras ceļotājas vai meitenes-jungas tēlā? Tā Jūs izskatīsieties ļoti svaigi, jauneklīgi un stilīgi. Bez tam, Jūs varat uzvilkt bikses vai svārkus tumši zilā krāsā un papildināt to ar svītrainu krekliņu vai jaciņu. Vēl šajā ansamblī lieliski iederēsies chino bikses, kā arī džinsa bikses. Tikai ielāgojiet pašu galveno – svītraina drīkst būt tikai viena lieta, bet pārējam jābūt vienkrāsainam. Jūrnieka stilu var papildināt ar izsmalcinātām, nelielām rotām: piespraude, kas atgādina stūri, auskari ar kaijām vai kulonu-enkuru. Apavus vislabāk izvēlēties mokasīna kurpes vai balerīnkurpes, vēlams neitrālos toņos vai tumši zilā krāsā. Šīs lietas Jūs varēsiet nēsāt ne tikai lidojuma laikā, bet arī visu ceļojumu, kā arī atgriežoties mājās, jo šīs lietas vienmēr ir aktuālas.

Elegantā klasika

Ir meitenes, kuras vienmēr vēlas izskatīties izsmalcināti, tāpēc izvēlas eleganto klasiku, kas atgādina stjuartes tērpu. Šāds apģērbs būs lieliski piemērots ceļotājām, kuras dodas komandējumā un viņas sagaida delegācija no biroja, vai arī Jūs vēlaties radīt nopietnas dāmas iespaidu. Vienmēr nevainojami           Jūs izskatīsieties melnā kleitā vai svārkos ar spilgtu trikotāžas blūzīti. Kaut gan vasaras sezonā Jūs varat izvēlēties bēšo toņu gammu. Pie sievišķīgas kleitas vai svārkiem lieliski piestāvēs kurpes ar vidēji augstu papēdi vai uz platformas. Tad Jūsu kājas nenogurs, toties lidostā noteikti atradīsies kāds varonis, kurš vēlēsies palīdzēt meitenei augstpapēžu apavos tikt galā ar ceļojuma somu!

Novelciet to nekavējoties

Lai lidojuma laikā izskatītos nevainojami, minēsim dažas lietas, kuras kategoriski nav ieteicams vilkt mugurā lidojuma laikā. Vispirms izslēdziet no ceļojuma garderobes augstpapēžu apavus (no 12 cm un augstāki) un uz biezas „striptīza dejotājas” platformas (Jūs nevarēsiet nostāvēt uz kāpnēm, kā arī Jums būs grūti pārvietoties pa lidmašīnas salonu lidojuma laikā), kā arī platas jostas ar metāla sprādzēm un kniedēm (pirmkārt, Jums nāksies tās novilkt lidostā, izejot kontroli; otrkārt, Jūsu viduklis nejutīsies komfortabli lidojuma laikā, tāpēc jostu nāksies ielikt somā). Bez tam, nevajadzētu vilkt T-kreklu ar dziļu kakla izgriezumu un šaurām lencītēm, vai vispār bez tām, jo tas var piesaistīt lieku uzmanību, jo sevišķi dienvidu valstīs. Šī paša iemesla dēļ nevajadzētu vilkt īsus topiņus ar atkailinātu vēdera daļu, ļoti īsus svārciņus un augumam cieši piegulošus īsus šortiņus. Vispār labāk atteikties no lietas, ja jūtat, ka tā spiež viduklī vai gurnu daļā, jo pēc ilgstošas sēdēšanas lidmašīnā uz ķermeņa paliks „pēdas” no vīlēm, kuras ļoti traucēs tad, ja Jūs vēlēsieties uzreiz pārģērbties peldkostīmā un doties uz pludmali.

Vēl centieties nepārspīlēt ar sevis izrotāšanu – spīdīgs apģērbs, bižutērija lielā daudzumā, bārkstis un volāni – tas viss ir lieliski, bet labāk to demonstrēt kūrortā, nevis lidojuma laikā.

Un vēl, lūdzu, cieniet citus pasažierus, kuri atradīsies Jums līdzās lidojuma laikā – nelietojiet pārlieku uzbāzīgas smaržas un nepārcentieties ar matu ieveidošanas līdzekļu lietošanu, kuriem piemīt ļoti specifisks aromāts.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!