Kādi vīrieši visbiežāk sastopami iepazīšanās portālos?

Visām mums, sievietēm, kad reģistrējamies iepazīšanās portālos, šķiet, ka tūlīt sāksim saņemt milzum daudz vēstules no skaistiem, neprecētiem, materiāli labi nodrošinātiem vīriešiem. Kaut gan mēs, protams, neesam tik naivas, lai ticētu, ka kaut kur staigā neskaitāmi skaisti un materiāli labi nodrošināti vīrieši, tikai mēs nekā nespējam ar viņiem satikties reālajā dzīvē. Ticiet mums, nestaigā. Un nenāks vēstuļu kaudzes, pareizāk sakot, nāks, tikai no pavisam no citiem vīriešiem, kuri veido iepazīšanās portālu galveno kontingentu. To var iedalīt vairākās grupās.

trust-me

Skaistuma cienītāji

Viņi nav spējīgi runāt ar Jums ne par ko citu, kā tikai par Jūsu fotogrāfijām. Pat tad, ja Jūs esat ievietojusi ne mazāk kā 10 fotogrāfijas, viņi noteikti palūgs Jums aizsūtīt vēl vismaz 10 fotogrāfijas dažādos rakursos un toņos. Pēc tam viņi joprojām turpinās šaubīties, ka šīs fotogrāfijas varētu nebūt jūsējās vai arī taisītas pirms vairākiem gadiem. Vēl viņi var vienkārši pazust.

Svingeri

Mūsdienās vairs nevienam nav jāskaidro, kas viņi ir: nekārtīgu dzimumsakaru cienītāji. Pie kam, visbiežāk mūsu platuma grādos dzīvojošā svingera materiālais stāvoklis neļauj pat aiziet ar kārtējo meiteni uz kafejnīcu vai kinoteātri. Tāpēc Jums būs bez tā visa jāiztiek.

Pasaku stāstītāji

Viņi ir precējušies un viņiem ir bērni. Viņi dzīvo kopā ar vecākiem mazā dzīvoklītī, un brauc ar vecu mašīnu, kas saņemta mantojumā no saviem vecākiem. Tai pat laikā, viņi svēti tic, ka kaut kur dzīvo daudz skaistas jaunas meitenes, kuras ar lielāko prieku apmierinās viņu seksuālās vajadzības, kas kaut kādu iemeslu dēļ netika realizētas ar savu likumīgo sievu.

Tie, kas zina sev cenu

Parasti viņi savās anketās raksta, lai viņus netraucētu viduvējas meitenes, kā arī parasti uzskaita visas prasības, kurām jāpiemīt viņu potenciālajai draudzenei. Viņi iepazīšanās portālos, visticamāk, meklē Pamelu Andersoni, Britniju Spīrsu vai Dženiferu Lopesu (nav izslēgts, ka visas trīs uzreiz), uzskatot, ka šīs dāmas tur ir noteikti reģistrējušās.

Ne cepts, ne vārīts

Pirmajā brīdī šķiet, ka viņiem nav nekā kopīga ar iepriekš minētajām kategorijām. Viņi ir labi izglītoti, vienmēr uzvedas pieklājīgi, ar lielāko prieku stāsta par savu personīgo dzīvi, kurā viņiem līdz šim nav veicies. Pazīšanās ar šādiem cilvēkiem bieži vien netiek tālāk par saraksti. Taču tad, ja arī tomēr izdodas ar viņiem satikties, tad bieži vien pietiek ar vienu tikšanos, lai saprastu, kāpēc viņiem nav veicies, un neviena sieviete līdz šim nav pievērsusi viņiem nopietnu uzmanību.

Bail?

Kā redzat, iepazīšanos portālos bieži vien var satikt pavisam savādākus vīriešus, nekā Jūs cerējāt satikt. Tāpēc netērējiet veltīgi savu laiku uz šādiem cilvēkiem. Dzīvojiet realitātē. Jo visi skaistie, gudrie un materiāli labi situētie vīrieši dzīvo reālajā dzīvē.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!

1 Koment?rs ?im rakstam. Pievieno ar? savu viedokli!

 1. Milagro 04/07/2012 at 00:16 -

  Vispār, ja ilgāk papēta iepazīšanās portālu, var saredzēt, ka lielāko daļu veido vieni un tie paši cilvēki. Mēnešiem. Gadiem.
  (runājot par vīriešiem).
  -> Simpātiski, pēc sejas, bet pilnīgi analfabēti. Drukas kļūdas viena pēc otras, pat elementāru stilistiku neievēro. Meklē seksīgu, galvenais skaistu, slaidu lellīti. Iedomīgi bezgala, sievietei vērtē tikai ārieni.
  -> Seksa atrakcijām. “Ar laiku, iespējama, nopietna draudzība.”
  -> LOLi. “Gribu ar Tevi kaislīgi pamīlēties, Tava vieta/mašīna. Ā un vēl kas, man nav prezervatīvu.”
  -> Normāli vīrieši, kuri labi uzraksta tekstu, spēj aizraut ar vārdiem, meklē normālu sievieti. Ilgi tur nepaliek un vairs nekad tur neatgriežas.
  -> Tie kuri ir veiksmīgi, izskatīgi, gudri, pārliecināti, pieklājīgi, atjautīgi un visādi citādi perfekti, bet viens mīnuss… viņi neuzticas sievietēm un līdz viņu sirdij var klauvēties līdz bezsamaņai…