Kādas vakarkleitas būs modē sezonā pavasaris-vasara 2013?

Jūs uzaicināja uz ballīti, kādu svinīgu pasākumu, vai arī uz romantisku randiņu, bet Jūs nezināt, kādu kleitu izvēlēties? Vienkārši sekojiet līdzi jaunākajām modes tendencēm, vēl jo vairāk tāpēc, ka sezonā pavasaris-vasara 2013 vakarkleitas ir ļoti pievilcīgas un sevišķi interesantas!

Interesanta, jauka kleita

Foto: www.StarStyle.lv

Visas vakarkleitas paredzētas kādam īpašam notikumam. Arī sezonas pavasaris-vasara 2013 vakarkleitas nav nekāds izņēmums. Šosezon galvenais akcents tiek likts uz grezniem audumiem un visdažādākajiem dekoriem, kas ļauj padarīt vakarkleitu par dārgu juvelierizstrādājumu.

Sezonas pavasaris-vasara 2013 galvenās vakarkleitu tendences: retro, metāla spīdums, izsmalcinātas mežģīnes un samts, lai izveidotu unikālu un neatkārtojamu tēlu.

Vēl būs modē tādas vakarkleitas, kas atsedz plecus un muguru, piemēram, vakarkleita bez piedurknēm un plecu lencītēm. Tomēr ne mazāk populāras būs vakarkleitas ar dziļu kakla izgriezumu ar piedurknēm, vai bez tām.

Pats aktuālākais vakarkleitas garums – līdz ceļiem, bet tas nenozīmē, ka mini kleitas un greznas, garas vakarkleitas paliks ārpus uzmanības loka, jo asimetriskas kleitas joprojām ir modē.

Arī visdažādākās detaļas, volāni un drapējumi būs modē jaunajā sezonā. Daudzi zīmoli piedāvā vakarkleitu modeļus, kuru audumiem ir metālisks spīdums, kā arī tās izrotātas ar visdažādākajiem spīdumiem un akmentiņiem. Protams, šosezon melnie un metāliskie toņi būs paši populārākie, taču nevajadzētu aizmirst arī par ne mazāk modernajiem smaragda, bordo un tumši zilajiem toņiem.

Caurspīdīgi audumi un mežģīnes joprojām ir modē. Šosezon būs modē vakarkleitas ar „vairāku kārtu” efektu, vai arī tādas vakarkleitas, kurām būs visdažādākie mežģīņu ielaidumi, kā arī pa virsu uzšūtas mežģīnes. Bieži vien mežģīnes vakarkleitās tiek dekorētas ar spīdumiem, akmentiņiem un pērlītēm.

Sezonā pavasaris-vasara 2013 daiļā dzimuma pārstāves nedrīkst palaist garām iespēju uzvilkt svārkus vai kleitu, kuras lejasdaļa izdekorēta ar mežģīnēm vai bārkstīm, tostarp, arī ar kažokādu. Ne mazāk aktuālas šosezon būs vakarkleitas, kuras izdekorētas ar ādu vai materiāliem, kas atdarina ādu.

Sezonā pavasaris-vasara 2013 vakarkleitas ir jo sevišķi krāšņi un bagātīgi izrotātas ar visdažādākajiem caurspīdīgu audumu ielaidumiem, izšuvumiem, spilgtiem akmentiņiem un spīdumiem, aplikācijām, mežģīnēm, bārkstīm, ādu un kažokādu.

Neatkarīgi no tā, kādu vakarkleitu Jūs izvēlēsieties, novēlam lieliski pavadīt laiku!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!