Kādas smaržas uzdāvināt vīrietim?

Jūs vēlaties uzdāvināt savam vīrietim jaunas smaržas, bet neesat pārliecināta, vai viņam tās patiks. Ja Jums patīk klasika, tad mēs pacentīsimies atvieglot Jūsu izvēli. Piedāvājam Jums iepazīties ar 9 aromātiem, kuriem vajadzētu patikt Jūsu mīļotajam vīrietim. Savukārt kuru no tiem izvēlēties, tas jāizlemj Jums pašai!

Clive Christian No. 1

1. I Am King no Sean John – puišiem-līderiem. Šis unikālais vīriešu aromāts ir ļoti svaigs un juteklisks. Meža aromāts uz Jūsu mīļotā vīrieša liks Jums izkust, savukārt spēcīgais smaržu aromāts Jūs burtiski nogāzīs no kājām. Tāpēc sekojiet līdzi tam, lai Jūsu mīļotais vīrietis nelietotu to pārāk bieži. I am King – tulkojumā no angļu valodas nozīmē „es esmu karalis”, tieši tāpēc mēs šo aromātu piedāvājam līderiem, tiem vīriešiem, kuri ir pārliecināti par sevi un ir gatavi virzīties pretī savam mērķim par katru cenu!

2. CK One Summer no Calvin Klein – vasaras jautrībai. Šis vasarīgais aromāts ir samērā universāls, proti, to varat lietot gan Jūs pati, gan arī Jūsu otrā pusīte. Tomēr šim aromātam piemīt zināms vīriešu spēks. Daudzi saka, ka viens un tas pats aromāts uz katra cilvēka ādas smaržo savādāk – to var pilnībā attiecināt uz šo aromātu. Šīs aromāts sievietēm šķitīs sulīgs un samērā enerģisks, bet tai pat laikā vīriešiem – svaigs un patīkams.

3. Love & Luck no Ed Hardy – jaunam dendijam. Mīlestība un veiksme – tie ir divi notikumi, kas padarīs laimīgu ikvienu vīrieti. Uzdāviniet viņam savu mīlestību kopā ar šo aromātu un gan jau veiksme pati atnāks. Savukārt izsmalcinātais flakoniņš apmierinās ikviena vīrieša gaumi.

4. Only the Brave no Diesel – skarbiem puišiem. Jūsu otrā pusīte spēj uzveikt gandrīz jebkuru puisi, bet viņam ir viss kārtībā ar veselo saprātu, tieši tāpēc viņš sāk vicināt savas dūres tikai tad, ja nepieciešams aizsargāt Jūsu godu un reputāciju. Šis aromāts ir tik pat vīrišķīgs un drosmīgs kā Jūsu vīrietis, tieši tāpēc flakoniņam piemīt kulaka forma. Tas noteikti patiks Jums abiem!

5. Euphoria for Men no Calvin Klein – vislabākajam seksa partnerim! Šo aromātu jādāvina tam, ar kuru Jums bija galvu reibinošs sekss, kuru Jūs uzskatāt par īstu lietpratēju šajā jomā. Eiforija – tas ir tas, ko Jūs jūtat, dodoties uz dušu pēc seksa ar šo vīrieti.

6. Oceans Water Pure no Nautica – pludmales valdzinājums. Ja Jūsu vīrietis dievina jūru, niršanu un nodarbošanos ar kaitošanu, tad šis aromāts ir tieši tas, kas viņam vajadzīgs. Šis aromāts apvieno ziedu, jūras sāls, lavandas un gerānijas aromātus.

7. Fuel for Men no Donna Karan – metroseksuāļiem. Jūsu mīļotais vīrietis pavada spoguļa priekšā vairāk laika, nekā kopā ar Jums? Tas nav nekas slikts, jo mūsdienās katrs 10-ais vīrietis grozās spoguļa priekšā ilgāk par sievieti. Tāpēc nevajag uz viņu apvainoties, jo viņš cenšas tāpēc, lai Jums vienmēr būtu patīkami uz viņu skatīties. Bet lai viņš labi smaržotu, uzdāviniet viņam šo izsmalcināto aromātu no Donna Karan.

8. Roadster no Cartier – puišiem, kuriem patīk Need for Speed. Šis super jaunais aromāts piemērots vīrišķīgam vīrietim, kurš dievina braukt ar mašīnu un motociklu, vienalga, vai tā ir īsta tehnika, vai tikai datorspēle. Vēl šo aromātu novērtēs nobriedis vīrietis, kuram patīk dārgas spēļmantiņas.

9. No. 1 no Clive Christian -  Kurš gan varēja iedomāties, ka šis aromāts maksās vairāk nekā 2000$? Šīs pasaulē visdārgākās smaržas izveidojis ļoti amizants cilvēks – Kristiāns Klaivs. Šo smaržu pudelītes vāciņš izrotāts ar briljantu, kā arī bergamotes, mandarīna, kardamona, timiāna, jasmīna un sandalkoka aromāts padarīs to par luksa klases aromātu, tāpēc Jūsu otrā pusīte pienācīgi novērtēs šādu dāvanu (protams, ja Jūs šo dāvanu iegādāsieties par personīgiem līdzekļiem).

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!