Kādas smaržas patīk vīriešiem

Savaldzināt vīrieti nav viegli, bet noturēt sev blakus – vēl grūtāk. Tāpēc sievietēm nākas pavadīt neskaitāmas stundas skaistumkopšanas salonos, skraidīt pa veikaliem un meklēt pašu modernāko apģērbu, kā arī pagatavot vakariņās kaut ko garšīgu, bet tas ne tuvu nav viss saraksts.

Red Ferrari 125ml

Diemžēl ne vienmēr mūs sagaida simtprocentīga veiksme. Tāpēc rodas samērā vienkāršs jautājums: kas ir tās sievietes, par kurām jūsmo vīriešu pūļi? Cik grūti ir līdzināties viņām? Šo sieviešu panākumu „atslēga” – tās ir viņu smaržas. Smaržu aromāti spēj savaldzināt vīriešus un likt viņiem veikt neprātīgas lietas. Protams, kā jau viss labais, šie aromāti ne vienmēr mums patīk.

Kāda testa laikā tika noskaidrots, ka 89% vīriešu tiek pakļauti smaržu aromāta iedarbībai. Viņi apliecināja, ka aromāti tikai pastiprina sievietes skaistumu un pievilcību.

Šajā sakarā rodas jautājums, kādas aromātu grupas patīk vīriešiem?

Augļi un ziedi

Augļi un ziedi – šis aromāts atbruņo vīriešus, pārnesot viņus tajos tālajos laikos, kad vislielākā bauda bija tropiskais aromāts vai mežs pēc tikko nolijuša lietus. Lai savaldzinātu savu vīru vai draugu, pārbaudiet, vai Jūsu smaržām ir šo divu bāzes aromātu kombinācija.

Ēteriskās eļļas

Pie ēteriskām eļļām pieskaitāmas tādu dabīgo produktu eļļas, kā, piemēram, apelsīns, sandalkoks, pačūlija, īlang-īlangs, jasmīns un citi citrusaugļi. Pareizi izvēlēta kombinācija liks Jūs mīlēt vēl vairāk! Jo sevišķi vīriešiem patīk lilijas un jasmīna aromāts.

Nepārspējams aromāts – tikko mazgātu matu aromāts. Tas savaldzinās ikvienu vīrieti. Izmazgājiet matus ar savu iecienīto matu šampūnu. Pēc tam izžāvējiet matus ar fēnu, lai pastiprinātu tīru matu aromātu.

Ļoti svarīgi noskaidrot, kādi aromāti nepatīk vīriešiem.

Aromāti, kas nepatīk vīriešiem

Lielākai daļai vīriešu nepatīk smagnēji aromāti. Tomēr ir sievietes, kuras lieto spēcīgas smaržas. Viņas rīkojas nepareizi, jo šāds aromāts vīrieti burtiski „nogāzīs no kājām” jau no pirmā elpas vilciena, tāpēc lielākai daļai vīriešu šāds aromāts izraisīs nepatiku, jo vīriešiem nepatīk, kad dominējošā loma atvēlēta kādam citam, piemēram, smaržu aromātam.

Pēdējā laikā ražotāji visiem burtiski „uzspiež” unisex aromātus. Vīriešiem diezin vai patiks šādi aromāti. Vīrieti nevar savaldzināt aromāts, kuru viņš pats lieto.

Tālāk mēs apkopojām tos aromātus, kas patīk vīriešiem. Minēsim 5 aromātus, kas nodrošina galvu reibinošus panākumus.

Aromāti, kas patīk vīriešiem

Vaniļas aromāts

Vīrieši paši ne reizi vien minējuši to, ka vaniļas aromāts liek viņiem zaudēt prātu. Tāpēc nākamreiz, kad izvēlēsieties smaržas, pārbaudiet, vai sastāvā ir iekļauta vaniļa.

Melnās lakricas un virtuļu aromāts

Vīriešiem ļoti patīk parfimērija, kuras sastāvā iekļauts riekstu, svaigi ceptas mīklas vai melnās lakricas aromāts. Varat veikt nelielu eksperimentu, pievienojot savai dušas želejai nedaudz lakricas vai dažus pilienus Аngel Food eļļas. Jūsu vīrieša reakcija patīkami pārsteigs!

Ķirbja pīrāgs

Vienam veģetāriešu ēdienam piemīt ļoti savdabīgs un patīkams aromāts – tas ir ķirbju pīrāgs. Tā aromāts kombinācijā ar lavandas aromātu spēj darīt brīnumus. Mēs esam pārliecināti, ka turpmāk Jūs vairs nespēsiet iztikt bez šādām smaržām.

Apelsīni

Apelsīni – bērnības un svētku aromāts. Tas ir visvienkāršākais, bet tai pat laikā pats iedarbīgākais aromāts. Apelsīnu un saldo ābolu aromāts nespēs atstāt vienaldzīgu nevienu vīrieti.

Lilija

Šī zieda izsmalcinātais šarms spēs savaldzināt ikvienu vīrieti, liekot viņam ļauties saviem instinktiem. Nepieciešami tikai daži pilieni, un Jūsu mīļotais vīrietis riņķos ap Jums, gluži kā bite ap ziedputekšņiem.

Nobeigumā vēlamies teikt, ka Jums nav obligāti jāiegādājas pašas modernākās un dārgākās smarža, lai savaldzinātu vīrieti. Pilnīgi pietiks ar to, ja Jums būs salds un vīriešiem tīkams aromāts. 

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!