Kādas smaržas labāk izvēlēties ziemā?

Nevienam nav nekāds noslēpums, ka ne jau visas smaržas ir piemērotas ziemai. Tieši tāpat, kā pastāv aromāti romantiskiem randiņiem (romantika), darbam un lietišķām tikšanām (aukstas, ieturētas), vakara (vairāk piesātinātas), sportam, ir arī „ziemas” smaržas.

Lacoste Essential no Lacoste

Aromāti uz Jūsu ādas dažādi reaģē uz gaisa temperatūras un mitruma līmeņa izmaiņām, bet ziemā parasti ir sniegs, vējš… un lielpilsētās arī liels mitrums. Tāpēc iegādājoties smaržas, vajadzētu ņemt vērā gadalaiku un konkrēto situāciju.

Pirmā asociācija ar ziemu – sniegs. Pirmā asociācija ar sniegu – svaigums. Šķiet, šādā laikā „auksta rīta svaigumam” sniega kristāla tīrībai būtu jāveicina svaigu, higiēnisku aromātu popularitāti. Bet viss nav tik vienkārši, jo realitāte ir tāda, ka iestājoties aukstākam laikam, svaigo aromātu pārdošanas apjomi vienmēr samazinās. Tas saistīts ar to, ka aukstā laikā smaržas ar ādu reaģē nedaudz savādāk, tāpēc aromāts būs citādāks, nekā vasarā.

Šī iemesla dēļ neiesakām iegādāties svaigus okeāna vai ozona aromātus, tādus, kā, piemēram, L’eau par Kenzo, Cool Water, Oh de Moschino. Ja Jums patīk ne tikai svaigi aromāti, tad ziema – tas ir lielisks iemesls, lai lietotu siltus aromātus ar eksotisku, bagātīgu un interesantu kompozīciju.

Galvenie ziemas aromātu izvēles noteikumi

1. Ziemā mūsu oža pavājinās, tāpēc ieteicams izvēlēties daudz piesātinātākus un bagātīgākus aromātus.

2. Ziemā bieži vien ir nomākts garastāvoklis, kā arī laiku pa laikam uzmācas depresija, bet tas nozīmē, ka mums jāuzlabo savu garastāvokli un jādzen projām visas iespējamās slimības. Šī iemesla dēļ aromātam jābūt izteiksmīgam, dzīvespriecīgam.

3. Ziemas smaržas – tie ir fantāzijas aromāti ar ziedu-pūdera notīm. Vēl priekšroka tiek dota „smagnējām”, austrumnieciskām smaržām. Juteklīgi, sulīgi un sildoši aromāti – tādām jābūt īstām ziemas smaržām.

4. Ziemas aromāti – visbiežāk tie ir austrumnieciski vai silti aromāti. Viņi rada siltuma auru, mājīguma un aizsargātības sajūtu, ietin, gluži kā silts pleds.

5. Ziemas aromātam noteikti jābūt jutekliskai izskaņai. Speciālisti apgalvo, ka tad, ja Jūs vispirms uzklāsiet uz ādas krēmu, bet tam pa virsu – smaržas, tad Jūsu iecienītais aromāts paliks ar Jums kopā visas dienas garumā.

6. Ziemā izņemot siltus un garšaugu aromātus var lietot arī augļu aromātus (jo sevišķi citrusaugļu un eksotiskos aromātus), kā arī spilgti izteiktus ziedu aromātus.

Populārākie sieviešu ziemas aromāti: Attraction, L’Instant de Guеrlain, Gucci Eau de Parfum II, Rush (Gucci), Carolina (Carolina Herrera), Omnia (Bvlgari), Boss Intense no Hugo Boss, Prada no Prada.

Populārākie vīriešu ziemas aromāti: Lacoste Essential no Lacoste, Silver Shadow no Davidoff, Yves Saint Laurent La Nuit de l’Homme, Tom Ford For Men, Antonio Banderas Black Seduction.

Vēlams katru sezonu lietot citas smaržas, tas nozīmē, ka Jums mājās jābūt kā minimums diviem-trīs absolūti atšķirīgiem aromātiem. 

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!