Kādas sievietes patīk vīriešiem?

Katra sieviete vēlas iepatikties vīriešiem, noķert to apbrīnas pilnos skatienus, un vienkārši apzināties, ka viņai pievērš uzmanību. Taču, lai Tu izceltos citu starpā, nepietiek būt tikai skaistā dzimuma pārstāvei. Mēs centāmies saprast, kādas sievietes patīk mūsdienu vīriešiem.

Protams, katram vīrietim ir sava gaumes izjūta un savs viedoklis par to, kas sievietē ir seksuāls un kas nē. Izveidot konkrētu ideālas sievietes standartu būtu nepareizi un subjektīvi, bet ir pāris sieviešu pievilcības noslēpumi, pret kuriem vīrieši nespēj pretoties.

Tu noteikti esi pamanījusi, ka ir konkrēts sieviešu tips, kuru parādīšanās, liek “atdzīvoties” pat visinertākajiem vīriešiem un pievērts tai uzmanību. Tātad, kas piesaista vīriešu uzmanību?

Pārliecinātība
Pat ļoti skaista sieviete ne vienmēr var piesaistīt vīrieti, ja viņa atklāti izrāda savus kompleksus, uzvedas noslēgti un atsvešināti, un nespēj atbilstoši sevi pasniegt. Vīrietim ir daudz komfortablāk būt blakus sievietei, kas nav tik simpātiska, bet lieliski zin, kā būt pārliecinātai par sevi.

Sievišķība
Jēdziens “sievišķība” neietver sevī Tavu matu garumu un pat ne ieradumu katru dienu valkāt svārkus. Tā drīzāk ir iekšējā sajūta, kas ļauj saprast, kādā balss tonī sarunāties, kā saglabāt graciozu stāju.

Sevis kopšana
Vīrieši mīl labi koptas sievietes – atceries šo aksiomu uz visiem laikiem! Tomēr dažas sievietes nepareizi iztulko šo frāzi un nez kāpēc iedomājas, ka sievietes sevis sakopšanas līmenis ir atkarīgs no tā, cik daudz make-up ir uzklāts uz viņas sejas.

Humora izjūta
Kuram gan vīrietim nepatīk, ka sieviete smejas par viņa jokiem un spēj novērtēt ironisku piezīmi, kas adresēta viņa priekšniekam. Bet vairāk vīriešiem patīk, ka viņiem nevajag sievieti smīdināt, bet viņa pati ir spējīga izteikt kādu smieklīgu repliku.

Flirts
Stiprā dzimuma pārstāvji bieži vien reaģē uz flirtu, kuru sievietes veiksmīgi atjklāj caur skatienu, žestiem un pat mīmiku. Vīriešiem patīk šāds neverbāls komunikācijas veids, caur kuru viņiem tiek sūtīti noteikti signāli. Galvenais ir zināt mēru, cik Tu nejauši virpini matu šķipsnu un sūti signālus ar acīm.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!