Kādas krāsas erotiskā veļa rada vīriešos baudījumu un iekāri?

Katra sieviete zin, ka apakšveļa – ir ne tikai svarīgs apģērbs garderobē, bet arī efektīvs līdzeklis vīriešu savaldzināšanā, bet erotiskā veļa divkārt efektīvāka! Maigi audumi, mežģīnes, rišas, kristāliņi un citi sieviešu veļas rotājumi  piešķir romantiskam vakaram oriģinalitāti, košumu,  īpašu seksualitāti un erotiku.

Foro: Interneta veikals www.StarStyle.lv

Foro: Interneta veikals www.StarStyle.lv

Kāda erotiskā veļa rada vīriešos baudījumu un iekāri? Valentīndienā mazas nerātīnības ir atļautas!

Svētā Valentīna diena jeb Visu Mīlētāju Diena ir kļuvusi par polpulāru svētku dienu. Šajā dienā mīļotie viens otram dāvina jaukas dāvanas – ziedus, saldumus, rotaļļietas un obligāti Valentīndienas kartītes ar atzīšanos mīlestībā!

Tā kā sekss ir dabisks mīlestības turpinājums, tad lieliska dāvana mīļotajam cilvēkam šajā dienā būs erotiska apakšveļa ar rotaļīgiem, pavedinošiem elementiem.

Krūšturis Axami V-5211 Seduce me

Foto: Krūšturis Axami V-5211 Seduce me http://www.starstyle.lv/lv/Krusturis-Axami-V-5211-Seduce-me

Tradicionālā Valentīndienas krāsa – sarkana vai rozā. Pārsteidz savu mīļoto ar neparastu apakšveļas komplektu šajās krāsās. Taču tajā pat laikā neizmirsti par vīrieša mīļāko krāsu!

Piemēram, pētījums atklāja, ka sarkanās krāsas apakšveļa visvairāk iedvesmo vīriešus veikt erotiska rakstura varoņdarbus. Sieviete sarkanā apakšveļā iemieso seksualitāti, sievišķību un zināmā mērā valda pār vīrieša apziņu. Erotisko apakšveļu lielākā  daļa vīriešu uztver kā dāvanas iepakojumu, kuru pēc iespējas ārāk vajag atvērt…

Krūšturis Gorteks Pamela

Foto: Krūšturis Gorteks Pamela / http://www.starstyle.lv/lv/Melns-kr%C5%ABsturis-ar-delik%C4%81tu-izsuvumu

Otrā populārākā krāsa ir melnā. Tā padara sievieti noslēpumainu un seksuālu, īpaši iespaidīgi izskatās caurspīdīgs krūšturis un biksītes.

Komplekts Beauty Night Fashion La Bonita White

Foto: Interneta Veikals www.StarStyle.lv / http://www.starstyle.lv/lv/Komplekts-Beauty-Night-Fashion-La-Bonita-White

Daudzus vīriešus piesaista tīrība un nevainība, kas atspoguļojas baltās vai krēmkrāsas  apakšveļā. Rozā toņi savukārt ir neticami seksīgi, tā kā šis tonis sievieti padara izsmalcinātu, elegantu un neticami jaunu.

Māksla pārveidoties – māksla, kas palīdz veidot harmonisku seksuālo dzīvi. Galu galā nekas nav tik nomācošs kā monotonija. Apakšveļa  ”ar mājienu” – svarīgs elements vīrieša savaldzināšanā, kas ļauj sievietei būt dažādai katru dienu. Šeit Tev palīdzēs apakšveļa no tīkliņa vai erotiskie fantāziju kostīmi.

Komplekts Medica

Foto: Interneta Veikals www.StarStyle.lv / http://www.starstyle.lv/lv/Medmasinas-komplekts0

Apakšveļa no tīkliņauduma ļaus sajust neparastus pieskārienus ķermenim – vienlaicīgi apģērbtam un atkailinātam, bet erotiskie fantāziju tērpi Jūs aiznesīs vīrieša vēlmju un fantāziju pasaulē. Izvēle ir Tavās rokās!  Un, lai arī ko Tu izlemtu uzdāvināt mīļotajam cilvēkam Valentīndienā, lai Jūsu attiecībās vienmēr ir mīlestība un sapratne!

Kaķenes tērps LivCo Corsetti Fashion Ajsza

Foto: Interneta Veikals www.StarStyle.lv / http://www.starstyle.lv/lv/Kakenes-terps-LivCo-Corsetti-Fashion-Ajsza

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!