Kādas kļūdas labāk nepieļaut precoties!?

wedding

Savienojot savu likteni ar mīļoto cilvēku, sievietes sapņo, ka pie dzimtsarakstu nodaļas viņas gaida grezna kariete, 3 krustmātes fejas un princeses pils… īsta pasaka! Taču bieži vien, atduras pret realitāti, un visbiebžāk šīs kļūdas pieļauj tieši sievietes. Tāpēc, ja negribat raudāt gaužas asaras, un jau pēc mēneša iesniegt šķiršanās dokumentus, uzmanīgi izpētiet šo “grābekļa” sarakstu uz kuriem, Jums labāk nekāpt!

Neceriet uz to, ka viņš mainīsies! Tomēr sievietes ir īstās optimistes. Vairākums līgavu ir pārliecinātas, par to, ka viņu mīļotais, jau nākošajā dienā, pēc kāzām mainīsies uz labāko pusi! Aizrāvās staigāt pa klubiem kopā ar draugiem, turpmāk viņš to nedarīs un visus vakarus pavadīs kopā ar Tevi. Izmētāja zeķes pa visu māju, pēc laulībām tās uzmanīgi salocīs un saliks skapī. Zīmogs pasē, tā nav burvju nūjiņa, bet gan reģistrators dzimtsarakstu nodaļā. Ja, jūsu topošais vīrs katkādā ziņā Jūs neapmierina, tad labāk vispār ir neprecēties. Bet, ja esat gatavas samierināties ar viņa trūkumiem, tad samierinaties, Jums būs jāiemācas ar tiem sadzīvot, jo pēc kāzam tie nekur nepazudīs. Mēs nesakām, ka cilvēki nemainās, bet Jums ir jāsaprot, ka kāzu ceremonija, nav pārvērtības, kā pārvērst briesmoni par princi!

Neprecieties pēc mēneša ilgušām attiecībām. Tikai filmās ir novērota situācija, ka divi satikušies, jauki pavadījuši atvaļinājumu un laimīgi skrien uz dzimtsarakstu nodaļu. Reālajā dzīvē vis ir savādāk, un būtu pārāk riskanti precēties ar vīrieti, ar kuru Jūs esat satikusies pāris mēnešus. Pirmkārt, vairums no viņiem ir ģēniji apmelošanā, un pēc laikā Jūs jutīsiet kā nepatīkami pārsteigumi viens pēc otra sāks parādīties. Otrkārt, attiecības, kuras ilgst tikai mēnesi vai nedaudz ilgāk balstās tikai uz kaisli. Sievietes vienkārši zaudē, galvu no mīlas un gribas, lai mīļotais ir vienmēr blakus, par viņa trūkumiem nemaz nesatraucoties un neredzot tos. Piekritīsiet taču, ka tas nav labākais variants ar ko savienot savu likteni. Tāpēc, iesakām nogaidīt ar attiecību statusa maiņu, pat, ja Jums tik bezgala ļoti gribas parādīt visai pasaulei,cik laimīgas esat. Tad jau labāk ir izlikt bildes sociālajos tīklos, jo jebkurā gadījumā tās var ātri izdzēst.

Neignorējiet civillaulības. Jā, mēs visi zinām, ka civillaulības sauc tieši tās, pēc kurām parādās zīmogs Jūsu pasēs. Bet, tautās to sauc par nereģistrētām attiecībām, tiem, kas vienkārši dzīvo kopā. Daudzi to sauc par nenopietnu attiecību statusu, taču nenovērtējiet tās par zemu. Tieši šāda kopdzīve Jums ļaus saprast un ieraudzīt otru cilvēku ikdienā. Un tas arī parādīs,vai esat vai neesat gatavi kopdzīvei. Iespējams, ka tā pat ir labāk, un nemaz nevajag steigties ar uzvārdu maiņu, jo pēctam to mainīt atpakaļ ir grūtāk.

Nelieciet lielas cerības uz sliņkiem. Šis punkts savienojas ar pirmo nedaudz, bet tas tomēr ir tik svarīgs, ka ir pelnījis atsevišķu apspriešanu. Ja vīrietis atrod jebkuras atrunas, lai nestrādātu un priekšroku dod tam, lai sēdētu Jums uz kakla, tad nemaz nesapņojiet, ka laulības viņu mainīs un viņš momentāli sāks strādat uzņēmumā vai atvērs savu. Nē, visticamāk, ka viņš turpinās dzīvot uz retajiem un neregulārajiem ienākumiem, un tāpat arī uz Jūsu mazo algu. Nav svarīgi, kas viņam neļauj piecelties no dīvāna, vai tie ir dusmīgie darba devēji, kas neciena viņa darba pieredzi un neatdzīst viņu kā ģēniju. Samierinaties, ka iemesli kādēļ viņš nevēlas strādāt paliks vieni un tie paši arī pēc laulībām.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!