Kādas bikses būs modē rudens-ziemas sezonā 2012-2013

Sievietes ērtos džinsos, elegantās klasiskās biksēs, draiskos šortos un praktiskos bridžos tagad uz ielām vairs nav nekāds retums. Bet kādreiz sieviete biksēs izskatījās ne mazāk vulgāri, kā tad, ja izietu uz ielas apakšveļā, jo šādu sievieti visi nosodīja.

Zilas bikses

Foto: StarStyle.lv

Pirmo reizi uztaisīt no svārkiem (bet precīzāk, no auduma) bikses mēģināja persiešu kareivji. Lai ērtāk būtu jāt uz zirga, viņi sasēja svārkus ar jostu, un sanāca kaut kas līdzīgs platām biksēm.

Pirmā šāda veida platas bikses sāka nēsāt Asīrijas valdniece Semiramida 800 g. p.m.ē. Viņa kopā ar citiem kareivjiem piedalījās kaujās un jāja uz zirga. Nedaudz vēlāk platas bikses sāka nēsāt Japānā un Vjetnamā. Savukārt Eiropā Viduslaikos sievietēm bija kategoriski aizliegts nēsāt bikses, viņas par to sadedzināja uz sārta. Tāpēc pirmie mēģinājumi bija tikai 1851. gadā, kad feministe Blumere sāka nēsāt bikses kopā ar saīsinātiem svārkiem. Sabiedrība šajā jautājumā sadalījās divās naidīgās frontēs. Kopš tā laika sāka parādīties pirmie sievietēm domātie bikšu kostīmi. Dāmas, kas uzdrošinājās tos uzvilkt, bieži vien tika publiski apsmietas.

Tikai XX gadsimta otrajā pusē bikses sāk nēsāt modes dāmas un kinozvaigznes. Bet 1964. gadā pirmo reizi modes skatēs tika demonstrēti sieviešu bikšu kostīmi. Kopš tiem laikiem sieviešu bikses ir ļoti mainījušās. Dizaineri ir eksperimentējuši ar modeļiem, griezumu, platumu, garumu, krāsu un audumu. Pateicoties tam, mūsdienās sievietēm tiek piedāvāti neskaitāmi sieviešu bikšu modeļi, no kuriem ikviena spēs izvēlēties sev vispiemērotākās bikses.

Ar ko dizaineri mūs iepriecinās šajā sezonā? Kādām modernām biksēm šosezon jābūt katras modes dāmas garderobē?

Aukstā laikā bikses ir vienkārši neaizstājamas. Tās palīdz aizsargāt veselību, justies ērti un komfortabli. Bet tai pat laikā sieviete vienmēr vēlas būt sievišķīga un skaista.

Šosezon modē būs četri bikšu modeļi. Aplūkosim katru no tiem atsevišķi:

Bikses-banāni 80-to gadu stilā

Šādas bikses vienlīdz labi piestāvēs gan apaļīgām dāmām, gan arī ļoti slaidām dāmām, jo gurnu rajonā esošās ieloces noslēpj patieso gurnu platumu. Šādas bikses ir uz leju sašaurinātas. Šajā sezonā modē būs arī saīsinātas bikses-banāni. Īpašais modes kliedziens – bikses-banāni militārā stilā, kas ieliktas zābakos. Vēl var droši nēsāt galifē bikses. Šādas bikses lieliski izskatīsies kopā ar botiljoniem un puszābakiem ar nelielu papēdīti. Pie šādām biksēm piestāvēs šaura, augumam pieguloša žakete vai brīvi krītoša jaka, savukārt spilgta šalle piešķirs šim tērpam eleganci.

Šauras, saīsinātas bikses

Ne mazāk aktuālas būs šauras, saīsinātas bikses, kuras var lieliski kombinēt kopā ar klasiskā vai romantiskā stila apģērbiem. Vēl tās var droši vilkt, dodoties ciemos, pievelkot klāt greznu blūzi vai tuniku.

Bikses krēmkrāsā

Foto: StarStyle.lv

Šauras, augumam piegulošas bikses-trubiņas

Šosezon modē būs ne tikai pagājušā gadsimta 80-to gadu, bet arī 60-to gadu mode. Šī iemesla dēļ aktuālas būs šaurās, augumam piegulošās bikses-trubiņas. Tomēr šosezon tās tiek piedāvāts nēsāt ne tikai klasiskā veidā, bet gan kopā ar kleitu vai tuniku. Aktuāls būs vairāku kārtu apģērbs, kas aukstajā rudens un ziemas laikā būs tieši laikā.

Platas, saīsinātas bikses

Šīs bikses iepriecinās tās, kam nepatīk šauras bikses. Platas, saīsinātas bikses var nēsāt kopā ar brīvu tuniku vai blūzi. Tai pat laikā, nevajadzētu pārāk atkāpties no klasiskā stila.

Šosezon varat droši bikšu galus iebāzt zābaciņos vai botiljonos, jo tas ir ultra moderni!

Ļoti aktuālas būs ādas bikses: platas vai šauras, saīsinātas vai parasta garuma. Jebkuras ādas bikses padarīs Jūs par īstu modes dāmu. Kaut gan, priekšroka tiek dota šaurām biksēm, jo tieši šāds modelis ļauj nodemonstrēt materiāla priekšrocības, kā arī izcelt skaisto figūru.

Oranžas bikses

Foto: StarStyle.lv

Taču vislielākais šīs sezonas hīts – tas ir samts. Tāpēc modernas samta bikses palīdzēs Jums šosezon izskatīties neatvairāmai un ļoti modernai!

Izejamiem tērpiem varat droši izvēlēties atlasu un zīdu ar metāla diega efektu. Šādas bikses izskatās ļoti stilīgi.

Šī sezona būs tik demokrātiska kā nekad iepriekš. Galvenais, izvēlieties tādas bikses, kurās Jūs ne tikai izskatīsieties skaista un seksīga, bet arī jutīsieties ērti.

< Iepriek??jais raksts
Augumam piegulošas kleitas
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!