Kādam jābūt pavasara grimam?

Pavasaris – tas ir īpašs laiks, jo daba mostas no ziemas miega un viss sāk plaukt un zelt. Tieši tādu pašu koncepciju jāievēro pavasarīga grima izveidē. Pats galvenais – neizmantot drūmus un tumšus toņus, izvairīties no smagnēja grima efekta, jo pavasara grimam jābūt vieglam un gaisīgam.

Kādam jābūt pavasara grimam?

Dabiskums vienmēr ir modē. Tas jo sevišķi aktuāli ir tieši pavasarī. Grims nedrīkst radīt depresīvu noskaņu, jo pavasaris – tā ir saule, zilas debesis, prieks un romantika!

Viegli un gaisīgi toņi

Pavasara grima izveidei jāizmanto bāzes ar vieglu tekstūru, tāpēc smagnējus tonālos krēmus nolieciet kaut kur tālāk, lai tie stāv līdz nākamai ziemai, jo ādai tagad ir nepieciešama pavisam cita kopšana, nekā aukstajā ziemas laikā.

Laimīgās gludas, jaunas un bez redzamiem kosmētiskiem defektiem ādas īpašnieces var vispār neizmantot tonālo bāzi un aprobežoties tikai ar viegla pūdera (pūderim jābūt siltos toņos) kārtiņu.

Pavasarī var lietot gaismu atstarojošu pūderi, ēnas ar glancētu atspīdumu un lūpu spīdumu, galvenais nepārcensties ar spīdumu, lai nepārvērstu sevi par spīdīgu Ziemassvētku eglītes rotājumu.

Acis

Pavasara acu grimā pārsvarā dominē gaiši un mirdzoši toņi. Jo sevišķi aktuāli ir zilie, baltie un gaiši pelēkie toņi visdažādākajās kombinācijās. Melnos fragmentus acu grimā vēlams izslēgt, bet ierastā melnā acu kontūrzīmuļa vietā labāk izmantot kontūrzīmuļus spilgtos toņos. Skropstas nedrīkst izskatīties smagnējas. Kārtīgi nokrāsojiet katru skropstiņu, tikai sekojiet tam, lai neveidotos kunkuļi, viegli atlieciet skropstas uz augšu, lai piešķirtu tām viegluma sajūtu.

Lūpas

Tumši un smagnēji lūpu krāsas toņi pavasara grimā nav pieļaujami. Labāk izceliet savu lūpu dabīgo skaistumu ar lūpu spīduma vai lūpu krāsu, kuras tonis būs ļoti pietuvināts Jūsu lūpu dabīgajam tonim. Vispiesātinātākais tonis, kas pieļaujams pavasara lūpu grimā – sarkanais tonis. Tikai nevajadzētu censties apzināti padarīt lūpas bālākas, Jūs taču nevēlaties izskatīties kā Sniega karaliene, jo tas absolūti nav pavasarīgs tēls.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!