Kāda kosmētika piesaistīs vīrieša uzmanību

Meitenēm patīk kosmētika. Visas šīs burciņas, tūbiņas un pudelītes maksā lielu naudu, un tikai viena lieta mūs var nomierināt: kosmētika tiek pirkta un lietota skaistuma vārdā, proti, lai mīļotais vīrietis varētu par Jums priecāties. Bet ko vīrieši domā par mūsu krāsošanās kāri?

kosmētika

No „Ir nu gan izmālējusies” līdz „Kas viņai nozadzis visu kosmētiku?” – tik atšķirīgi viedokļi parādās vīriešiem, kad viņi ierauga kārtējo pretējā dzimuma pārstāvi. Tas vienmēr notiek pēkšņi. Ja acis mums ir dotas, lai redzētu, bet smadzenes, lai analizētu redzēto un dotu tam novērtējumu, tad emocijas bieži vien mēs nespējam kontrolēt.

Vīrieši parasti sievietes iedala sievietes trīs kategorijās pēc viņu aizraušanās ar kosmētiku:

„Uz kara takas”

Tas ir pirmais tips. Pie tā pieskaitāmas sievietes, kuras izmanto trīs tonnas kosmētikas, bez tam, viņas izvēlas agresīvus un spilgtus toņus, lai noteikti tiktu pamanītas. Šīs kategorijas sievietes atgādina indiāņus, kuri nostājušies uz kara takas. Skaties uz tādu meiteni un domā: „Pieņemsim, ka Tev mājās nav spoguļa vai arī tas ir saplīsis. Saprotu. Ar draudzenēm un radiniekiem Tu esi galīgi sabojājusi attiecības un neieklausies viņu viedoklī. Bet eksistē taču vēl veikalu skatlogi, spogulis mašīnā… Vai mazums vietu, kur var kritiski palūkoties uz sevi no malas”. Bet tad viņa pēkšņi izņem no somiņas spoguli un mierīgi pielabo savu grimu, proti, to visu maskarādi.

Starp citu, bieži vien šādām sievietēm raksturīgs caururbjošs skatiens un nepamatoti asi uzskati. Ar ko saistīts tāds izskats un uzvedības manieres? Ko viņas vēlas ar to pateikt? Bieži vien šie jautājumi paliek neatbildēti, jo vīrietim, ja viņš pēc specialitātes nav psihoanalītiķis, nav ne mazākās nojausmas par citu cilvēku kompleksiem un ambīcijām.

Ja vīrieti neatgrūdīs šādas sievietes kaujas krāsojums, tad tas noteikti liks viņam kārtīgi aizdomāties: „Ko viņa cenšas aizsmērēt? Iespējams, viņa ir briesmīga? Vai es viņu pazīšu bez kosmētikas?”. Vienvārdsakot, ja mērķis bija likt puisim domāt par Jums, tad Jūs to esat sasniegusi. Jums, bez šaubām, izdevās radīt iespaidu. Bet tikai kādu iespaidu …

„Ēnas izgaist dienvidū”

Pie šīs kategorijas pieskaitāmas dāmas, kuru ikdienas darbu grafikā nav paredzēts tāds punkts kā „kosmētika”. Viņas vai nu vispār nelieto kosmētiku, vai lieto tik maz, ka izskatās tik bālas, kā tās ēnas, kuras izgaist spilgtās saules iespaidā dienvidū. Iespējams, ka viņām kaut kur mājās ir paslēpta kosmētika, bet somiņā, līdzās piezīmju grāmatiņām, plaukstdatoram, dokumentiem ieviesusies lūpu krāsa un acu zīmulis. Visdrīzāk, viņas par to ir pilnīgi aizmirsušas, jo visa kosmētika bija nopirkta brīdī, kad viņa vēlējās uzsākt jaunu dzīvi.

Šīs sievietes ir iegrimušas sevī. Atšķirībā no pirmajām, viņas nepiesaista uzmanību, jo, izskatās, ka viņām ir vienalga, ko par viņām padomās. Vai ir vērts brīnīties, ja vīriešu skatieni pie šādām sievietēm neaizkavējas. Viņas ņirb mums pirms acīm, kā koku ēnas gar ceļmalu, kā vienādās mājas, kurām garām mēs braucam mašīnā, neatceroties nedz šo māju fasādes, nedz arī numurus. Visapkārt viena pelēcība. Iespējams, kāds kādreiz ir iegalvojis šīm jaunajām meitenēm, ka pretējam dzimumam patīk dabīgais skaistums. Tikai kāpēc šis cilvēks piemirsa pateikt to, ka Jums tomēr dažreiz nenāktu par ļaunu uzkrāsoties.

„Kāpēc gan nē?”

Sievietes, kuras pieskaitāmas pie šīs grupas, labi orientējas kosmētikā un māk to lietot. Viņas prasmīgi noslēpj ar kosmētikas palīdzību savus trūkumus un izceļ labākās īpašības. Viņas nebaidās pamēģināt kaut ko jaunu, bet vienmēr pieturās pie sava stila. Protams, dažreiz viņām sanāk pārspīlēt. Taču viņām vienmēr pietiek prāta atzīt savas kļūdas un visu izlabot. Ne velti mēs viņas pieskaitām pie kategorijas „Kāpēc gan nē?”, jo viņas ne tikai nebaidās pamēģināt kaut ko jaunu, bet arī ir gatavas atgriezties pie „vecām vērtībām”, ja tās bija veiksmīgākas.

Viņu kosmētika miermīlīgi guļ rokassomiņā līdzās visiem citiem sieviešu aksesuāriem. Viņai vienmēr pa rokai ir nepieciešamais „burvju nūjiņu un otiņu” komplekts, kurš spējīgs Pelnrušķīti pārvērst par īstu princesi.

Skatoties uz tādu meiteni, prātā iešaujas doma, ka viņa, visdrīzāk, izvairās no galējībām un vienmēr spēj atrast zelta vidusceļu. Pie kam, ne tikai tad, ja runa ir par ārējo izskatu, bet par visu dzīvi kopumā. Visdrīzāk, ar tādu meiteni būs patīkami sarunāties un, protams, patīkami parādīties cilvēkos. Ja viņai ienāks prātā veikt kādu eksperimentu, lai arī mazliet nekaunīgu, tad kurš teica, ka tas ir slikti. Bet kāpēc gan nē?

Foto:stockphotos,www.photoxpress.com

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!

2 Koment?ri ?im rakstam. Pievieno ar? savu viedokli!

 1. ieva 01/04/2011 at 15:01 -

  noderiiga informacija palasot visas sis lapas patiesam uzjautrina un liek par so to aizdomaties!!
  Butu jauki ja ari tadu zurnalu kkur vareetu iegadaties par visam sim lietam!! gan dazadus rakstus un modes lapas! ka ari katalogu kura var pasutit apgerbu jo pie interneta tieku samera reti!!:)

  • StarStyle
   StarStyle 01/04/2011 at 22:22 -

   Sveiki Ieva!

   Paldies par labiem vārdiem!
   Uz doto brīdi StarStyle vēl neplāno laist klajā savu žurnālu. Visus apģērbus, kas apskatāmi apģērbu interneta veikalā StarStyle.lv, ir iespējams apskatīt, uzmērīt un iegādāties mūsu plašajās un mājīgajās telpās Dzelzavas ielā 74. Kontaktus un darba laikus var apskatīt pēc adreses: http://www.starstyle.lv/KONTAKTI/index.php?lng=lv&part=21

   Mēs būsim priecīgi un pateicīgi ja StarStyle blogu apmeklēsiet un komentēsiet pastāvīgi!