Kādā kleitā sagaidīt Jauno 2013. Čūskas gadu?

„Kā sagaidīsi Jauno gadu – tā visu gadu dzīvosi”. Šī frāze zināma ikvienai daiļā dzimuma pārstāvei. Tāpēc gatavoties svētkiem jāsāk savlaicīgi: jāizvēlas grimu, frizūru, kā arī modernu kleitu.

Kam jāpievērš uzmanību, izvēloties kleitu Jaunā Gada sagaidīšanai? Un kādā apģērbā sagaidīt ūdens čūskas gadu?

Saskaņā ar austrumu horoskopu 2013. gads būs melnās ūdens čūskas gads. Kleitu Jaunā Gada sagaidīšanai jāizvēlas zilā, melnā un zaļā krāsā, jo 2013. gadā visas šīs krāsas būs īpaši aktuālas.

Tumši zila kleita ar jostu

Foto: www.StarStyle.lv

Kleitu var droši izvēlēties gan mājsaimnieces, gan arī biznesa lēdijas. Saskaņā ar astrologu ieteikumiem, mājsaimniecēm jāizvēlas kleitu tumši zilā un melnā krāsā, jo tas palīdzēs ienest mājās papildus ienākumus, veiksmi, savstarpējo sapratni un mīlestību. Skaistām, jaunām meitenēm astrologi iesaka izvēlēties kleitu ar čūskas ādas efektu. Šāda kleita meitenei palīdzēs Jaunajā Gadā atrast savu mīlestību un izveidot veiksmīgu karjeru. Lietišķām sievietēm astrologi iesaka izvēlēties klasisku kleitu sarkanā vai melnā krāsā. Klasiska kleita palīdzēs Jaunajā gadā gūt labu peļņu un izveidot veiksmīgu karjeru. Kleitas fasons – piegulošs. Ja Jūs vēlaties izvēlēties kleitu citā krāsā vai citu fasonu, tad centieties izvēlēties augumam piegulošu modeli.

Vēlams izvēlēties kleitas ar spīdumiem, fliteriem, izšuvumiem, kas imitē čūskas ādu.

Melna kleita Jaunā Gada sagaidīšanai

Melna kleita – klasikas, praktiskuma un universāluma simbols. Melnu kleitu var papildināt ar čūskas formas piespraudi vai roku sprādzi, kā arī ar spīdīgām krellēm. Pie melnas kleitas var izvēlēties somiņu un kurpes vienā krāsā (vēlams spilgtā).

Rakstaina kleita Jaunā Gada sagaidīšanai

Droši varat izvēlēties rakstainu kleitu, jo sevišķi tad, ja dominē melnā krāsa. Rakstaina kleita piestāvēs ikvienai meitenei un sievietei, galvenais, pareizi izvēlēties melnās krāsas un citu krāsu salikumus.

Zila kleita Jaunā Gada sagaidīšanai

Zila kleita būs lieliski piemērota spilgtām sievietēm un meitenēm. Droši varat izvēlēties visdažādākos zilās krāsas toņus. Zila kleita piestāvēs blondīnēm, meitenēm un sievietēm ar zilām acīm, kā arī brunetēm.

Zaļa kleita Jaunā Gada sagaidīšanai

Zaļa kleita izcels ikvienu sievieti un meiteni no pūļa, kā arī lieliski atsvaidzinās aukstā laikā. Pie zaļas kleitas lieliski piestāvēs melnas spīdīgas kurpes un somiņa ar spīdumiem. Vēl labi piestāvēs pelēki, zili un zaļi aksesuāri.

Aksesuāri Jaunā Gada kleitai

Aksesuāriem jābūt spīdīgiem, kā arī tie var būt izrotāti ar fliteriem. Aksesuārus varat izvēlēties visdažādākajās krāsās, galvenais, lai tie piestāvētu Jaunā Gada kleitai.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!