Kāda jēga būt skaistai, ja neviens negrib precēt?

Esmu pārliecināta, ka Jūs ne reizi vien esat sev uzdevusi jautājumu: kāpēc skaistules bieži vien ir vienas, bet diezgan parastas un ne pārāk simpātiskas meitenes ir precējušās, bieži vien ar ļoti skaistiem vīriešiem?

negrib precēt

Pasaules statistika te nepielūdzama. Tā liecina par to, ka visvieglāk ir apprecēties pašām visvienkāršākajām meitenēm. Tieši viņām, bieži vien pat vairākas reizes, izdodas nokārtot savu likteni. Apburošas skaistules un tās, kurām galīgi nav paveicies ar izskatu, atrodas vienādās pozīcijās – viņas ir vienas, bez otrās pusītes.

Arī es nebeidzu brīnīties. Visas manas skaistās draudzenes labākajā gadījumā ir palikušas ar bērniem uz rokām, bet sliktākajā – vienas pašas. Vīrieši aiziet projām no viņām bez liekiem paskaidrojumiem. Un visiem apkārtējiem viņu rīcība šķita tīrais neprāts. Jo viņi aizgāja pie tām, kuras kritizēja, un uz kurām agrāk nemaz neskatījās.

Tagad zinātnieki cenšas pierādīt to, ka puisim piecu minūšu ilga saruna ar skaistu meiteni – tas ir milzīgs stress. Vīriešiem, redziet, ir bail no sievietes skaistuma. Bet iepazīstoties ar skaistuli viņa asinīs tik izmests tik pat daudz adrenalīna, kā lecot ar izpletni.

Varētu padomāt, ka daba, radot sievietes skaistumu, speciāli norobežoja to no vāju un kautrīgu vīriešu uzmākšanās. Bet spāņu zinātnieki apgalvo, ka pat skaistuļi un īsti mačo izjūt vislielāko nervu spriedzi, paliekot divatā ar skaistu sievieti. Par to signalizēja kortizols – stresa hormons, kura līmenis tika izmērīts pirms un pēc eksperimenta. Šī hormona koncentrācija tuvojās kritiskai atzīmei, kas spējīga novest vīrieti līdz infarktam, insultam, diabētam, kā arī izraisīt impotenci. Un kam gan vajadzīgs šāds „nāvējošais” skaistums, un kurš gan ķertais sev kaut ko tādu novēlēs?!

Tad sakiet, lūdzu, kāpēc sievietēm vajadzīga epilācija, pīlings, matu krāsas, visdažādākās maskas no jūras zālēm un olām?! Kāpēc jānēsā šīs kājas mokošās augstpapēžu kurpes, krāsainās lēcas, jākrāso skropstas…? Vai arī tas vajadzīgs tikai tāpēc, lai slinkie un bailīgie vīrieši varētu izmest savu adrenalīnu un balansētu starp apnikušo sievu un skaistuli mīļāko? Tā vietā, lai nodarbotos ar ekstremāliem sporta veidiem, tādiem, kā, piemēram: izdzīvošanas skola, beisdžampings vai vismaz vindsērfings un veikbords?! Īsts vīrietis adrenalīnu iegūst balansējot uz dzīvības un nāves robežas, kā arī meklējot asas izjūtas.

Domāju, ka vīrietim labāk patiktu tikt pie sirds muskuļu plīsuma, nolecot no „Europabrücke” tilta (augstums 192 m), nekā nokrist ar insultu skaistulei pie kājām … no lielām bailēm.

Bez šaubām, vidējo statistisko vīrieti, kurš nav spējīgs uz varoņdarbiem, var saprast. Viņš aiziet tāpēc, ka ne jau visi var būt varoņi. Viņam šķiet, ka esot līdzās skaistulei viņš nevarēs atļauties atpūsties, jo viņam visu laiku būs jāturi līdzi skaistulei. Un soļanku no viņas, diezin vai varēs sagaidīt. Viņa vairāk asociējas ar smalku kafijas tasīti, martini glāzi, Raffaello konfekti rokā …

Tāpēc vīrietis, viņam pašam to nemaz nemanot, bieži vien tiek mānīts. Un viņš nemaz nesaprot to, ka visi šie pūliņi bija veltīti tieši viņam. Viņa baidās tikai no vienas lietas, ka ieraugot viņu no rīta bez kosmētikas un mājas čībās, mīļotais cilvēks viņā varētu vilties. Bet pārējās lietās, viņa ir tāda pati kā citas sievietes.

Viņa ir gatava uzrotīt rokas un pieņemt mīļotā vīrieša programmu. Un pavisam drīz, pēc bērnu dzemdēšanas un mājas rūpju uzņemšanās, viņa kļūs tik pat jauka, bezformīga un bezkrāsaina, kā pārējās. Vismaz noteikti uz autiņu, masaliņu un cūciņu laiku.

Tikai retai no viņām izdodas saglabāt savu skaistumu. Tām, kuras saprot, ka par skaistumu jārūpējas katru dienu. Un izvēloties starp boršča zupu un manikīru, viņas vienmēr izvēlēsies otro variantu. Ja tāda skaistule gandrīz pusi dienas pošas uz randiņu, panākot galvu reibinošu izskatu, tad puisis, bez šaubām, novērtēs viņas skaistumu un nokritīs viņai pie kājām tajā vakarā, naktī. Savukārt, ja dzīvojot ar viņu zem viena jumta, viņa veltīs sevis sakopšanai kādas pāris stundiņas, no kā bez šaubām cietīs gan kotletes, gan arī mīļotā vīrieša komforts, tad viņas svaigais manikīrs izraisīs tikai sašutumu. Ja nu vienīgi viņai izdosies vienlaicīgi izvārīt zupu un uztaisīt manikīru. Diemžēl tas izdodas tikai retajai.

Ja vien tas būtu tik vienkārši. Tad vīriešiem, gluži tāpat kā maziem bērniem, būtu vajadzīga tikai „mammīte” ar kotletēm un tīriem krekliem. Tikai neaizmirsīsim to, ka viņiem tik pat svarīgs, bet daudziem (jo sevišķi gados jauniem) vēl svarīgāks par zupu ir sekss.

Te mēs nonākam pie slēdziena, ka skaistums un seksualitāte – tas nav viens un tas pats. Bet bieži vien pilnīgi pretēji jēdzieni.

Seksualitāti vada viens hormons – testeroni. Tieši šis hormons atbild par dzimumtieksmes veidošanos visa reproduktīvā perioda garumā.

Ja mēs ticam pētījumiem, tad meitene, kuras testeronu līmenis mudina viņu būt par „seksīgu čiksu”, kura izplata sev apkārt milzīgu daudzumu feromonu un tādējādi pievilina sev vīriešus, pilnīgi neatbilst mūsdienu skaistuma etaloniem. Visdrīzāk, viņai ir mazas krūtis, plats viduklis, problemātiska āda, spalvainas kājas un … ūsiņas. Vēl ir labi zināms, ka seksuālas sievietes parasti ir sociāli aktīvas, viņas veido karjeru un viņām patīk neatkarība.

Visiem labi zināms, ka lielu krūšu un platu gurnu īpašnieces – tās ir „dzimtas turpinātājas” un zemapziņā vīrietis izvēlas tieši tādas sievas. Tomēr šādām meitenēm nav pārāk liela interese par seksu.

Bet meitenes, kuras pēc mūsdienu etaloniem tiek uzskatītas par ideālām, viņām ir porcelāna āda un smalkas proporcijas, uz vīriešu zemapziņu vispār neiedarbojas, jo viņas neizplata feromonu.

Iespējams, nemaz nevajag tā nopūlēties, lai vienmēr satriecoši izskatītos, ja reiz izskatam nav liela nozīme laimīgas sievietes dzīvē, bez tam, tas tikai traucē sievietei būt laimīgai?!

Vai arī vīriešiem jākļūst drošākiem un izlēmīgākiem. Jāsaprot, ka viņu pietrūkst un viņus gaida. Un kā balvu par izrādīto drosmi viņi saņems skaistuli. Vai tad nav patīkami atrasties līdzās apburošam un skaistam cilvēkam?! Jūs taču piekritīsiet, ka nav taisnīgi likt tādām skaistulēm nīkt vientulībā?!

P.S. Šajā rakstā netika aplūkotas tās meitenes, kuras apzinās savu skaistumu un uzskata to par sava veida kapitālu. Tādas, pats par sevi saprotams, cenšas saprātīgi ieguldīt šo kapitālu un meklē partnerus, kuri ir līdzīgi viņām „bagātības” ziņā. Tiem minimums jābūt biznesmeņiem vai sportistiem un kā maksimums politiķiem vai oligarhiem. Tāda sieviete, bez šaubām, var pretendēt ja ne uz šī vīrieša naudu, tad vismaz uz viņa prātu vai talantu. Jau no seniem laikiem skaistums vienmēr bijis lielā cieņā.

Tikai nesāksim viņas apskaust, viņām ir savas problēmas. Un kamēr viņas meklēs savus drosmīgos intelektuāļus vai bagātos „papiņus”, katrai no mums ir iespēja brīvos brīžos padomāt par šo interesanto tēmu un izdarīt savus secinājums.

Foto:Mat Hayward,www.photoxpress.com

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!

1 Koment?rs ?im rakstam. Pievieno ar? savu viedokli!

  1. Gutentag 08/11/2010 at 13:52 -

    Kāpēc es bēgu no skaitam sievietēm? -tāpēc,ka tik skaistai sievietei gan jau ir kāds draugs- vienmēr tāda domā prātā nāk…