Kā viņš Tevi apskauj?

Vīrieši parasti kļūst ļoti nerunīgi jautājumos, kas saistīti ar jūtām. No otras puses, ja negrib, tad lai neko nesaka. Tu bez vārdiem uzzināsi visu par jūsu attiecībām, ja pievērsīsi uzmanību tam, kā viņš Tevi apskauj.

Kā viņš Tevi apskauj

Viņš tuvojas Tev no aizmugures un apskauj, savijot rokas uz Tavām krūtīm

Pat tad, ja galvenie vārdi vēl nav pateikti, esi droša – viņš ir gluži vai zaudējis prātu Tevis dēļ. Domās viņš jau sen Tev ir visu pateicis un starp Jums viss ir noticis. Tāpēc, ja Tev ir apnicis gaidīt nedroši pateikto frāzi “es Tevi mīlu”, ņem iniciatīvu savās rokās. Speciālisti uzskata, ka, apskaujot sievieti no aizmugures, vīrietis demonstrē viņai savus nopietnos nolūkus. Viņš ieņem dominējošo pozīciju un dod saprast, ka ir gatavs sargāt savu izredzēto no visām nelaimēm un likstām.

Tiesa, mēdz būt arī izņēmumi. Ja partneris vienmēr apskauj Tevi šādā veidā, tad tas nozīmē, ka, neskatoties uz siltām jūtām, viņš uzskata Tevi par nepieejamu. Un ar lielāko prieku gribētu kaut ko vairāk, bet domā, ka Tu pret viņu esi absolūti vienaldzīga. Īsāk sakot, viņš baidās skatīties Tev acīs, tāpēc apskauj no aizmugures. Liec viņam saprast, ka tā nav taisnība, un pavisam drīz jūsu apskāvieni kļūs daudzveidīgāki.

Apskaujot Tevi, viņš parasti maigi glāsta Tavu muguru

Šādā gadījumā vīrietim ir dziļas jūtas. Tavs mīļotais uzskata Tevi par sev ļoti tuvu cilvēku. Tikai nebrīnies, ja no apskāvieniem viņš pavisam drīz pāries pie kaut kā lielāka. Seksologi apgalvo, ka tad, ja cits cilvēks glāsta Tavu visvieglāk ievainojamāko ķermeņa daļu, tam ir dziļš seksuāla rakstura zemteksts. Protams, tas nevar nepriecēt.

Iespējams arī cits variants: Tavs partneris ir uztraucies un viņam nepieciešams atbalsts, bet nav pieradis par to runāt. Glāstot Tevi pa muguru, viņš cer saņemt glāstus un maigumu no Tevis. Atbildi viņam ar to pašu un noteikti painteresējies, vai viņam viss kārtībā.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!