Kā un ar ko nēsāt bodiju?

media_97754

StarStyle ®

Bodijs – tas ir tāds apģērba gabals sieviešu garderobē, kas ir universāls, jo to ir viegli sakombinēt ar gandrīz jebkuru stilu, atsevišķiem apģērbiem. Bodijs sākumā parādijās uz podiuma un tad, tas iekaroja meiteņu sirdis un tagad, tā ir kā neatņemama  tava garderobēs sastāvdaļa.

Pirms doties pa veikaliem un iegādāties šo apģērbu, Tev jāzina ar ko tad labāk nēsāt bodiju!

  • Svarīgi ir izvēlēties tādu bodiju, kas viegli pieskaņosies tavai garderobei, jo, ticiet man, variantu ir ļoti daudz.

Galvenā atšķirība starp bodiju un apakšveļu ir tāda, ka bodijam ir aizdare starp kājām, kas parasti ir uz podziņām, kniedītēm, āķīšiem vai lipeklīša. Svarīgi izvēlēties bodiju ar tādu aizdari, kas Tev netraucēs, nespiedīs, lai nebūtu diskomforta sajūtas.

b12_indygo_h

StarStyle ®

Bodija augšdaļa var izskatīties pēc džempera, blūzes, krekla, sporta krekla vai pat korsetes, kas izskatās ļoti neparasti un pievilcīgi. Ievērojam tikai vienu noteikumu, ka dāmas ar lieko svaru uz vēderiņa, sāniem vai muguras, nevar valkāt bodiju, jo tas diemžēl tikai paspilgtinās nepilnības.

moe166-model2-4

StarStyle ®

Bodijus var nēsāt pilnīgi ar visiem apģērba stiliem, lieliski izskatīsies ar spilgtas krāsas jakām, topiem, džemperiem un papildināt ar svārkiem, džinsiem, biksēm vai šortiem. Ja bodijs ir pieguļoš tad lejasdaļu vislabāk izvēlēties kuplāku, lai izcetlu augumu.

Lielisks variants kā nēsāt bodiju, ir ar platām biksēm, zvanveida svārkiem. Bodijs vizuāli padarīs augumu slaidāku. Lieliska izvēle ir krāsainie vai vienkrāsainie bodiji ar garām piedurknēm, kuri var būt veidoti no jebkura auduma materiāla, bet vislabāk, ka tie tomēr būs dabīgie audumi.

enny_190064

StarStyle ®

Izskatīsies labi, ja bodiju vilksi ar šortiem, tas lieliski piegulēs auguma, pietam bodijs atšķirībā no krekliņiem paliks sakārtots un savā vietā. Izskatīsies sievišķīgi un izsmalcināti. Šādus modeļus izvēlas arī dejotāji!

media_95017

StarStyle ®

Krekls bodijs – ideāls risinājums ofisa stilam, jo tie lieliski saskan ar zīmuļveida svārkiem. Kā arī ar biksēm un svārkiem, kuri ir ar pazeminātu jostas vietu. Šādā situācijā Tev nebūs jāsatraucas, ka pie dažādām kustībā un pieliecieniem nāksies kārtot blūzi, vai krekla maliņu, kura izlīdusi.

k22_bialy1_h

StarStyle ®

Ļoti skaists un sievišķīgs ir mežģīņu bodijs, tas vislabāk saskaņosies ar šortiem un minisvārkiem. Lai par to pārliecinātos ir vērts pievērst uzmanību zvaigžņu stilam, daudzas zvaigznes pēdējā laikā izmanto tieši šādu kompozīciju, lai izietu sabiedrībā. Tātad, ja vēlies izskatīties kā zvaigzne, šīs būs lielisks komplekts.

vestiva

StarStyle ®

Ar ko labāk nevalkāt bodiju?

  • Visur ir jāzina mērs, bodijs nekādā ziņā nav paredzēts valkāšanai bez apakšējās daļas, tādu variantu var izvēlēties tikai zvaigznes, piemēram, skatuves tērpam.
  • Pieguļoši bodiji nesaskaņosies ar augstiem zābakiem, tīkliņzeķubiksēm, ar sandalītēm vai kurpēm ar spilgtu akcentu.
  • Neveiksmīgi izvēlēts bodijs var akcentēt tavas figūras nepilnības, it īpaši ja valkājat to ar ļoti apspīlētām drēbēm.

Kā izvēlēties atbilstošo izmēru?

vestiva

StarStyle ®

Tāpat kā lielāka daļa apģērbu ir obligāti jāpielaiko bodijs. Jāpārliecinās, ka nekas nespiež, nerīvē, ka tas ideāli pieguļ augumam. Noteikti aiztaisiet visas podziņas, lai par to pārliecinātos.

Visus attēlā redzamos bodijus var iegādāties, sieviešu apakšveļas un apģērbu interneta veikalā StarStyle.lv!

 

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!