Kā svinēt Svētā Valentīna dienu

Svētā Valentīna diena… Kad mūsdienu meitene dzird šos vārdus, tad viņa sāk ticēt pasakām. Kā gan citādi, ja šajā dienā, 14. februārī, notiek tik daudz brīnumu!

divas sirdis

Kamēr vientuļas meitenes un puiši sapņo satikt savu otro pusīti, tad tie, kas ir atraduši savu otro pusīti, uzdod sev svarīgu jautājumu: kā nosvinēt šos svētkus? Kā izdarīt tā, lai šī diena paliktu atmiņā?

Atbilde ir gaužām vienkārša: Jums jāsastāda Valentīnas dienas scenāriju. Jums rūpīgi jāizplāno visus pasākumus, ar kuru palīdzību Jūs gribēsiet pārsteigt savu otro pusīti. Tātad, kā īsti nosvinēt Svētā Valentīna dienu?

Romantiskas vakariņas.

Protams, tā ir pirmā lieta, kas iešaujas prātā. Jūs varat atvieglot sev dzīvi, rezervējot galdiņu kādā restorānā. Parasti Svētā Valentīna dienā restorānos un kafejnīcās valda romantiska gaisotne. Savukārt tad, ja Jūs esat izcila kulināre, tad Jūs varat droši pati pagatavot svētku vakariņas pie sevis mājās.

Numuriņš viesnīcā.

Jūs varat pasūtīt vakariņas uz numuriņu, bet pēc tam sarīkot neaizmirstamu mīlas nakti. Pievērsiet uzmanību tam, ka numuriņu jārezervē savlaicīgi.

Slidotava, boulings, kartings.

Aktīva atpūta palīdz ne tikai uzturēt sevi labā fiziskā formā, bet arī dāvā milzum daudz pozitīvas emocijas. Ja Jūs vēl ne reizi neesat braukusi ar slidām, neesat spēlējusi boulingu vai arī neesat apmeklējusi kartinga centru – tad šis ir īstais brīdis, lai to izdarītu. Garantējam, ka šis vakars Jums paliks atmiņā uz ilgu laiku!

Jums nepatīk riskēt?

Tad dodieties uz kinoteātri. Parasti Svētā Valentīna dienā tur ir plaša lirisku filmu izvēle. Starp citu, vēlams biļetes iegādāties savlaicīgi.

Pastaiga.

Ja to atļauj dabas apstākļi, tad pastaiga Svētā Valentīna dienā pa naksnīgajām vecpilsētas ielām būs tieši laikā. Savlaicīgi iegādājieties kādu nelielu dāvaniņu un droši dodieties pastaigā.

Kaislīga nakts.

Un mīlestības pilna diena. Seksa maratons, kas ilgst veselu diennakti, jo sevišķi Valentīna dienā paliks atmiņā ikvienam!

Cita pilsēta.

Droši vien Latvijā ir kāda pilsēta, kur Jūs neesat bijuši, vai arī neesat bijuši ilgāku laiku. Nopērciet 2 biļetes uz vilcienu vai autobusu, iepriekš rezervējiet numuriņu viesnīcā, un dodieties pretī romantikai un mīlestībai.

Atcerieties pagājušo.

Atsauciet atmiņā tās dienas notikumus, kad Jūs iepazināties. Šāda nostalģiska noskaņa radīs romantisku noskaņu, kā arī ļaus atcerēties visdažādākos Jūsu kopīgās dzīves brīžus, vai arī to brīdi, kad Jūs iepazināties.

Bez šaubām, neaizmirstiet, ka visas iepriekš minētās lietas var apvienot!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!