Kā savest sevi kārtībā pirms Jaunā Gada sagaidīšanas?

Visa gada garumā, Jūs, protams, esat nogurusi, tāpēc veltiet sev vienu dienu. Jaunā Gada priekšvakarā pacentieties atbrīvot sevi no mājas darbiem. Tāpēc laicīgi savediet kārtībā dzīvokli un iegādājieties visu nepieciešamo svētku galdam, bet pats galvenais – kārtīgi izgulieties, jo nebūs viegli līksmot visu nakti un tai pat laikā būt jautrai un enerģijas pārpilnai. Iesāciet gada pēdējo rītu ar aromātisku un spēcinošu vannu.

Kā savest sevi kārtībā pirms Jaunā Gada sagaidīšanas

Tuvāk vakaram jāsāk domāt, kādā izskatā sagaidīt Jauno Gadu. Šeit neiet runa par apģērbu: tam jābūt izvēlētam un sagatavotam jau iepriekš. Ne mazāk svarīga ārējā izskata sastāvdaļa – tā ir frizūra un grims. Lietojiet frizūras nostiprināšanai stipras fiksācijas matu laku, jo tad Jūsu frizūra saglabāsies perfekta daudz ilgāk. Varat lietot matu laku ar spīdumiem, tikai tad aizsedziet seju ar salveti, lai izvairītos no „spīdumu” efekta arī uz ādas.

Sievietēm ieteicams uzklāt grimu ne ātrāk, kā 3 stundas pirms viesu ierašanās. Neaizmirstiet, ka bāzei (Jūsu ikdienas krēmam) jāļauj pilnībā iesūkties ādā, un tikai tad var sākt veidot svētku grimu. Ņemot vērā, ka tas būs vakara grims, tad izvēlieties daudz piesātinātākus toņus, nekā dienas grimam, savādāk Jūsu seja būs pārlieku bāla. Lietojiet spilgtu lūpu krāsu, acu ēnas, kā arī vaigu sārtumu.

Tagad Jūs esat gatava svētkiem – Jūs labi izskatāties, Jūs esat ideāli apģērbusies. Jums tikai nepietiek pāris pilītes Jūsu mīļāko smaržu. Ņemiet vērā to, ka ziedu aromāts lieliski piestāvēs kostīmam sulīgos, spilgtos toņos, savukārt „gaisīgam” tērpam noteikti nepiestāvēs pikantie Austrumu aromāti.

Īsi pirms viesu ierašanās atsvaidziniet elpu. Jūs varat kaut ko pakošļāt: pāris krustnagliņas vai riekstus, kas atsvaidzina elpu. Tomēr labāk izskalot muti ar zobu eliksīru vai ūdenim pievienotu citrona sulu (uz pus glāzi ūdens – karote citronu sulas). Tagad Jūs esat gatava Jaunā Gada sagaidīšanai!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!