Kā sagādāt baudu vīrietim

Praktiski jebkura sieviete var kļūt par īstu lietpratēju intīmajā sfērā. Lai to paveiktu, nav obligāti jākļūst par psihologu, seksologu, ginekologu. Jūs varat būt pavisam vienkārša, bet tai pat laikā arī visseksuālākā, visiekārojamākā. Bez šaubām, iemācīties var visu. Bet šāda veida mācībām būs jēga tikai tad, ja Jūs izjutīsiet vitāli nepieciešamu vēlmi apgūt mīlas mākslu.

Kā sagādāt baudu vīrietim

Jo tik smalkā lietā kā seksuālās attiecības galvenais, bez šaubām, ir mīlestība. Kaut gan, mūsdienu pasaulē, vērojama tendence noliegt mīlestību veselās, baudu nesošās intīmās attiecībās. Iespējams, tam ir zināma taisnība. Jūs varat meklēt seksuālo prieku bez mīlestības un gūt fizisko apmierinājumu, bet pilnvērtīgi justies var tikai tad, ja Jūs mīlat! Jo mīlestība – tā ir mūžīga vērtība. Tas ir tas, kas pilnveido sievieti un piešķir jēgu viņas eksistencei. Izturieties pret to ar cieņu, iemācieties to saprast, bet pats galvenais – nebaidieties izdarīt atklājumus.

Jāatzīmē, ka mīlestībai vīrieša dzīvē ir pavisam cita nozīme. Daudzas sievietes izjūt bezjēdzīgas sāpes, ilgas, izmisumu tikai tāpēc, ka viņas tā arī nav spējušas saprast: vīrieša mīlestība kardināli atšķiras no sievietes mīlestības. Vīrietim mīlestības un dzīve – tās ir divas dažādas lietas, vēsta sieviešu lapa nashajizn.ru. Sievietēm mīlestība – tā ir dzīve. Ja viņš nav spējīgs Jūs mīlēt visu laiku uz visiem simts procentiem, vai tad ir vērts piesieties cilvēkam, vēl jo vairāk, visai vīriešu dzimtai? Nē, un vēlreiz nē. Tas ir tīrais neprāts pretoties dabai un liegt izpausties savām sievišķīgajām īpašībām: pārstājiet visu laiku slavēt viņa pārsteidzošās īpašības, brīnišķīgās manieres, īsāk sakot, izmantot visu iespējamo līdzekļu un paņēmienu arsenālu, lai varētu noturēt sev līdzās vīrieti. Ar to nepietiks, ja gultā sieviete būs auksta un nejūtīga pret seksualitātes izpausmi. No tā, vai brīnišķīgā dzimuma pārstāve māk pārsteigt vīrieti, sniegt viņam debešķīgu baudu, būs atkarīga kopdzīves noturība un ilgums.

Šeit, jāatzīmē, ka lielākā daļa vīriešu ir egoisti. Viņi itin vienkārši var aiziet no naivas un kautrīgas meitenes pie gados daudz vecākas, bet izvirtušas sievietes. Tāpēc, ka tādām dāmām ir lielāka pieredze un viņas zina kā pareizi uzvesties gultā. Bet apmierinātu „tēviņu” būs daudz vieglāk pieradināt, par ko tik ļoti sapņo daudzas sievietes.

Vai pastāv seksuālās meistarības noslēpumi, un vai tos ir iespējams apgūt?

Protams, ka pastāv. Mūsdienās iznāk milzum daudz drukātās preses, kā arī daudzi televīzijas un radio raidījumi tiek veltīti šai tēmai. Šodien par seksu runā atklāti, un, ja ir vēlēšanās, tad pavisam viegli var apgūt ne tikai visas teorētiskās nianses, bet arī apgūt pamatus un pilnveidot iemantotās seksa tehnikas prasmes. Tomēr mēs vēlamies pievērsties tiem aspektiem, bez kuriem nebūs iespējams sagādāt baudu vīriešiem gultā.

1. Pastāvīgi spēlējieties ar kontrastiem, nebaidieties no pārmaiņām, vīrieši to ļoti gaida. Piemēram, šodien Jūs esat rāma, lēna un mierīga, bet rīt – īsta negantniece un nevaldāma savās vēlmēs. Neaizmirstiet par vīriešu poligāmo būtību, viņiem fiziski nepieciešama daudzveidība! Tas attiecas ne tikai uz Jūsu uzvedību gultā. Mainieties visur un vienmēr, nebaidieties no tādiem eksperimentiem!

2. Laiku pa laikam ņemiet iniciatīvu savās rokās, sagraujiet pastāvošos stereotipus. Pārsteidziet savu mīļoto ar neatlaidību un nekaunību, bet kaut kur arī ar zināmu cietsirdību un nelokāmību. Lielākā daļa vīriešu sapņo par padotā loma gultā. Tad nelieciet viņiem vilties!

3. Runājiet. Bet tikai ne gultā, šeit būs vietā tikai seksuālas replikas uin frāzes. Sarunājieties pirms un pēc seksa, jebkurā brīvā laikā. Mācieties uzticēties savam vīrietim, atklājiet viņam savas vispārdrošākās fantāzijas, bet pēc tam, palūdziet, lai arī viņš pastāsta Jums par savām kaislībām. Rezultāts nebūs ilgi jāgaida!

4. Paplašiniet Jūsu seksuālo izpriecu robežas, izejiet ārpus dzīvokļa robežām. Pacentieties apmierināt savu mīļoto jebkurās citās vietās: mašīnā, priekšpilsētā pastaigas laikā, veikalā piemērīšanas kabīnē, lidmašīnā, vienvārdsakot, visur, kurp vien Jūs aizvedīs fantāzijas lidojums.

5. Mācieties! Vai nu no savas pieredzes, vai arī ar īpašas literatūras un porno filmu palīdzību, centieties pastāvīgi atklāt kaut ko jaunu, vai arī pilnveidot vecos paņēmienus. Kļūstiet par juteklisku un iekārojamu sievieti, izmetiet no galvas visus aizspriedumus. Mīliet sevi un savu iekāres objektu. Mēs, sievietes, esam dzimušas, lai mīlētu, un esam laimīgas tikai tad, kad mīlam.

Ielaidiet savā dzīvē mīlestību!

Avots: www.nashajizn.ru,Foto:KeeT,www.photoxpress.com

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!