Kā runāt ar pārdevēju, lai pirkums būtu veiksmīgs?

Diemžēl mums visiem mēdz būt slikts garastāvoklis. Gan pircējiem gan arī pārdevējiem. Pasaulē viena krīze seko otrai, kā arī mājās ne vienmēr viss ir ideāli. Un tas izpaužas arī iepirkšanās laikā.

kurpes

Daudzi no mums nav apmierināti ar pārdevēju apkalpošanu. Un bieži vien tas ir pamatoti. Taču tikai retais no mums domā par to, ka ar pārdevējiem jāmāk runāt. Protams, mēs varam pieprasīt profesionālu attieksmi no noguruša pārdevēja un uzņemt visu negatīvo enerģiju, kuru viņi uzkrājuši no citiem pircējiem dienas laikā.

Pastāv arī cits variants – ja Jūs pareizi runāsiet ar pārdevēju, tad visi Jūsu pirkumi būs veiksmīgi, bet ēdiens garšīgs un veselīgs.

Minēsim dažus noteikumus, kas jāievēro sarunājoties ar pārdevēju:

- Ielāgojiet, ka pārdevējs ir dzīvs cilvēks.

- Vispirms, sasveicinieties. Sakiet: „Labdien”.

Šeit ļoti liela nozīme ir vārdam „labs”. Tādā veidā Jūs raidāt pozitīvu enerģiju, pārklājot visu negatīvo enerģiju.

- Pasmaidiet pārdevējam. Smaids, tas ir vēl viens spēcīgs „ierocis” pret negatīvo enerģiju.

- Ja prece Jums patīk, tad pasakiet to pārdevējam, jo viņiem ļoti patīk, kad slavē preci.

Šīs vienkāršās lietas pārdevējam izraisīs pozitīvas emocijas un tieši ar šīm emocijām būs piepildīti Jūsu pirkumi.

Ja Jūs redzat, ka pārdevējam ir tik slikts noskaņojums, ka viss iepriekšminētais nepalīdzēs, tad pacentieties ar viņu vispār nerunāt. Un neskatieties viņam acīs.

Katram gadījumam, dodoties iepirkties, uzvelciet mugurā kaut ko spīdīgu. Ja Jūs nokļūsiet veikalā, kur pārdevējs jau novests līdz „baltkvēlei” un kuru katru brīdi no viņa sāks gāzties ārā visa negatīvā enerģija, kuru viņš uzkrājis dienas laikā, tad „spīdīgais nieciņš” atgrūdīs no Jums negatīvo enerģiju.

Savukārt bioenerģētiķi iesaka nēsāt sev līdzi aizsargrūnu. Jūs varat to uzzīmēt uz papīra lapiņas un ielikt sev makā. Tas palīdzēs Jums neitralizēt negatīvo enerģiju.

Savukārt tad, ja Jūs tomēr esat nokļuvusi skandāla epicentrā, tad pārnākot mājās, nomazgājiet seju un rokas ar ūdeni. Bet pirkumus apkaisiet ar sāli, lai noņemtu negatīvo enerģiju.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!