Kā pavadīt vasaru interesanti?

Daudzas no mums vēl tikai gaida atvaļinājumu, lai dotos kādā ceļojumā, apciemotu savus radiniekus, vai vienkārši atpūstos pie jūras. Bet ko darīt tām, kurām jau ir bijis atvaļinājums? Kā pavadīt vasaru? Domājat, ka Jums tā arī neizdosies izbaudīt vasaru, jo Jums katru dienu jādodas uz darbu? Jūs maldāties! Galvenais – pareizi organizēt savu atpūtu. Tagad ir vasara, tāpēc Jūs savu brīvo laiku pēc darba varat pavadīt nedaudz savādāk, nekā ziemā. Mēs piedāvājam Jums saplānot savu laiku tuvākajiem trīs mēnešiem. Lai šīs 13 nedēļas būtu piesātinātas ar visdažādākajiem darbiem, lai Jums izdotos pilnvērtīga atpūta – ar atpūtu pie jūras, iepirkšanos un ekskursijām.

Pie jūras

1.nedēļa. Tūrisms.

Jūs sēžat birojā un domājat par savu labāko draudzeni, kura pašlaik staigā pa Kairu vai Parīzi? Neskumstiet, jo Jūs pati varat noorganizēt sev ne mazāk interesantu izklaidi. Atcerieties, kad Jūs pēdējo reizi bijāt muzejā? Skolas laikos kopā ar klases audzinātāju? Pienācis pēdējais laiks atsvaidzināt savas zināšanas un apmeklēt kādu muzeju. Atzīmējiet kartē 5 ievērojamākās vietas, kuras piesaistīja Jūsu uzmanību. Un katru dienu, pēc darba dodieties nevis mājās, bet uz muzeju vai izstādi. Bet brīvdienās dodieties nelielā izbraucienā uz tuvāko pilsētu vai kaimiņvalsti. Tikai neaizmirstiet par suvenīriem, jo katrā muzejā pārdod magnētiņus ledusskapim un kalendārīšus – noteikti iegādājieties kaut ko sev un saviem tuviniekiem, tostarp, arī saviem darba kolēģiem.

2. nedēļa. Gastronomija.

Jūsu brālis devies uz Franciju vai Itāliju degustēt vīnus? Neskumstiet! Arī Jūsu pilsētā noteikti atradīsies kāda vieta, kur var pagaršot jaunus ēdienus un degustēt vīnus. Vienmēr atradīsies kāda kafejnīca vai restorāns, kuros Jūs nekad neesat bijusi tikai tāpēc, ka viņi neatrodas Jūsu ikdienas maršruta mājas-darbs-mājas tuvumā. Pienācis laiks iepazīt kāda jauna restorāna vai kafejnīcas ēdienkarti. Atzīmējiet savas pilsētas kartē 5 restorānus (kafejnīcas, bistro, picērijas utt.). Aizmirstiet par vakariņām pie televizora! Dodieties uz restorānu ar dažādu valstu nacionālo virtuvi, kas Jūs itin viegli aiznesīs uz Itāliju, Franciju vai Japānu.

3. nedēļa. Kūrorts.

Jūlija beigās parasti ir ļoti karsts laiks. Jūs arvien biežāk apskaužat savu draudzeni, kura atpūšas Antālijā? Bet kas Jums traucē pēc darba doties uz Jūrmalu vai tuvāko ūdenskrātuvi un pavadīt tur atlikušo vakara daļu? Tikai neaizmirstiet katru rītu paņemt līdzi uz darbu peldkostīmu, pludmales dvieli un saules aizsargkrēmu. Ja ārā līst lietus, vai ir apmācies laiks, tad vari doties uz tuvāko akvaparku vai baseinu. Bet brīvdienās izdariet kaut ko pavisam negaidītu – dodieties slidot uz tuvāko slidotavu. Ziema vasaras visu – tas ir ļoti uzmundrinoši!

4. nedēļa. Skaistumkopšana.

Jūsu māsīca ir devusies uz kūrortu, lai izbaudītu SPA procedūras? Neskumstiet! Ja Jūs nevarat doties uz kūrortu, lai izbaudītu SPA procedūras, tad noorganizējiet to visu sev mājās. Jūs jau sen gribējāt izmēģināt septiņu dienu augļu (vai jebkādu citu) diētu? Pienācis laiks to izmēģināt! Pievienojiet tam visam klāt braukšanu ar riteni vai skriešanu no rītiem un vakaros tuvākajā parkā. Apmeklējiet skaistumkopšanas salonu, izvēlieties sev jaunu matu griezumu, vai arī izveidojiet nedaudz savādāku grimu.

5. nedēļa. Iepirkšanās.

Jūsu darba kolēģe visu ziemu runāja par došanos iepirkties uz Milānu. Tagad viņa staigā pa Milānas veikaliem, tērē naudu un atjauno savu garderobi. Kāpēc Jūs nevarat noorganizēt sev kaut ko līdzīgu, jo kā reizi pavisam nesen bija algas diena? Jūs vēl ietaupīsiet naudu, jo nebūs jāpērk avio biļete! Tikai pieejiet šai lietai ļoti nopietni, sastādiet sarakstu, kurā norādiet, kādas tieši lietas Jums jāiegādājas, tostarp, padomājiet arī par rudeni. Neaizmirstiet par aksesuāriem – noteikti iegādājieties kādu jaunu šallīti vai somu rudens sezonai. Pa ceļam varat iegriezties kancelejas preču veikalā un nopirkt kādu patīkamu nieciņu.

6. nedēļa. Izklaide.

Jūsu priekšnieks devies uz Montekarlo, lai izklaidētos? Neskumstiet! Arī Jūsu pilsētā vasaras sezonā tiek piedāvātas visplašākās izklaides iespējas. Atzīmējiet 5 vietas kartē un katru dienu pēc darba apmeklējiet kādu diskotēku vai izklaides/atrakciju parku.

7. nedēļa. Kultūras pasākumi.

Pienācis laiks beigt apskaust tos cilvēkus, kas dodas uz Parīzes Operteātri, lai noskatītos kārtējo pirmizrādi. Vietējie teātri ir slēgti? Toties tiek rīkotas visdažādāko kaimiņvalstu (tuvāko pilsētu) teātru viesizrādes – tas ir lielisks iemesls, lai apmeklētu kādu izrādi. Neaizmirstiet par koncertiem zem klajām debesīm. Domājam, ka Jums būs ko darīt katru vakaru! Lai būtu vēl interesantāk, katru vakaru izvēlieties sev citu kompanjonu: draugi, vecāki, mīļotais cilvēks, draudzene…

8. nedēļa. Veselība.

Apmeklējiet visus ārstus, pie kuriem Jūs jau sen taisījāties iet, bet nevarējāt atrast laiku. Pirmdien pierakstieties pie visiem ārstiem, bet piektdienas vakarā atkal būsiet brīva uz nākamajiem 6 mēnešiem.

9. nedēļa. Radinieki.

Atcerieties tos laikus, kad vecāki Jūs uz visu vasaru sūtīja pie vecmāmiņas uz laukiem? Tagad ir visīstākais laiks, lai apmeklētu savus radus. Dodies apmeklēt vienu radinieku katru dienu pēc darba: pirmdiena – vecāki, otrdiena – vecmāmiņa, trešdiena – brālis, ceturtdiena – labākā draudzene, piektdiena – mīļotā tante. Sestdien vari paaicināt savus radiniekus pie sevis uz pusdienām. Tad svētdien Jūs varēsiet atpūsties un uzkrāt spēkus nākamai nedēļai.

10. nedēļa. Literatūra.

Pēc radinieku apmeklēšanas nepieciešama neliela atpūta. Tāpēc dodieties uz grāmatu veikalu un iegādājieties pāris bestsellerus, kurus jau sen gribat iegādāties, un izlasiet tuvāko septiņu dienu laikā.

11. nedēļa. Izglītošanās.

Jūsu brālēns vai māsīca atgriezās no divas nedēļas ilgiem angļu valodas kursiem Londonā? Kādas problēmas? Dodieties arī Jūs uz kādiem valodas apguves kursiem. Ja nevēlaties apgūt kādu valodu, tad varat izvēlēties jebkādus citus kursus, piemēram, krūzīšu apgleznošana, kreļļu izgatavošana, franču bizīšu pīšana. Izvēlieties kaut ko tādu, ko jau sen gribējāt iemācīties, bet nevarējāt atrast tam laika. Ielāgojiet, jaunas zināšanas nekad nav liekas!

12. nedēļa. Fotosesija.

Bijusī klases biedrene uzlūdza Jūs ciemos un Jūs visu vakaru šķirstījāt fotoalbumu un skatījāties bildes no pēdējiem ceļojumiem? Kāpēc arī Jūs nevarētu izveidot jaunu bilžu galeriju? Izvēlieties kādu konkrētu tēmu un dodieties pēc darba meklēt interesantus kadrus. Piemēram, vai Jūs varat nofotografēt visas pilsētā esošās strūklakas? Bet kā būtu ar tādu tēmu: „Vasara pilsētā”?

13. nedēļa. Kreatīvitāte.

Vasara iet uz beigām, bet gribas kaut ko saglabāt sev par piemiņu. Esiet radoša! Piemēram, uzgleznojiet kādu gleznu, kas atgādinās Jums par šo vasaru. Savāciet koku lapas un ziedus, lai izveidotu ikebanu vai kolāžu. Protams, Jūs varat arī pārbīdīt mēbeles savā mājokli. Galvenais, uzlādējiet savu organismu ar optimismu, lai Jums pietiktu enerģijas līdz nākamai vasarai.

Vasara var būt garlaicīga tikai vienā gadījumā – ja Jūs pati to vēlēsieties! Novēlam negarlaikoties un jautri pavadīt vasaru!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!