Kā pavadīt pirmo randiņu?

Tieši ar pirmo randiņu sākas vīrieša un sievietes attiecības. Tāpēc jautājumam, kā pavadīt pirmo randiņu, ir samērā liela nozīme. Pirmo randiņu jāpavada tā, lai tas kļūtu par iemeslu nākamajam randiņam un kalpotu par ilgu attiecību sākumu.

Kā pavadīt pirmo randiņu

Pirmais randiņš – solis pretī nākamajam randiņam

Daudzi vīrieši un sievietes uzdod sev jautājumu, kā pavadīt pirmo randiņu interesanti, viegli un jautri? Bez tam, ļoti svarīgi ieinteresēt partneri pat tad, ja Jūs neplānojat izveidot ar viņu nopietnas attiecības. Jo sieviete vai vīrieša patmīlība paredz tikai vienu iznākumu pēc pirmā randiņa – uzaicinājumu uz nākamo randiņu. Tomēr, ja Jūsu izvēle ir kritusi uz vīrieti, kurš Jūs uzaicināja uz randiņu, tas nozīmē, ka viņu ir kaut kas ieinteresējis. Galvenais – saglabāt šo patīkamo iepaidu par sevi un censties padarīt to vēl spēcīgāku. Par cik divas reizes radīt pirmo iespaidu Jūs nevarēsiet, tad rūpīgi sagatavojieties pirmajam randiņam. Jūs varat ne tikai pastiprināt interesi par sevi, bet tieši pretēji – izkliedēt to pavisam.

Atvadieties no pagātnes

Pats galvenais pirmā randiņa noteikums – aizmirst savu pagātni, visus vīriešus, kuri bijuši Jūsu dzīvē līdz šim brīdim, un sākt visu no baltas lapas. Tas, pirmkārt, nāks par labu pašai sievietei. Jo pagātnes rēgi var tikai traucēt veidot jaunas attiecības. Jums jau no paša sākuma jābūt aktīvai, tāpēc neesiet pasīva vērotāja un neatstājiet visu pašplūsmā. Bez tam, nekautrējieties izrādīt iniciatīvu, kad tas ir nepieciešams.

Ieinteresēts skatiens

Pats galvenais pirmajā randiņā – māka skatīties sarunas biedram acīs. Jums šķiet, ka tas ir gaužām vienkārši. Taču patiesībā izrādīsies, ka daudzas no mums izvairās aizkavēt skatienu vienā vietā pārāk ilgi, jo daudzi cilvēki baidās no pārlieku ilga acu kontakta. Tieši tāpēc, ja sieviete var atklāti, koķeti un rotaļīgi skatīties uz vīrieti, tad viņa vienmēr tiks pamanīta. Vīrietim ir ļoti svarīgi redzēt savas sarunu biedrenes acīs patiesu interesi par sevi.

Māka klausīties

Pirmais randiņš parasti notiek pateicoties tam iespaidam, kuru radījis sievietes izskats. Taču tas, vai notiks otrais randiņš, atkarīgs no tā, cik lielā mērā sieviete spējīga uzturēt sarunu, cik viņa ir interesanta sarunu biedrene. Ļoti svarīgi pirmajā randiņā nodemonstrēt to, ka Jūs mākat klausīties vīrieti. Vīriešiem patīk padižoties ar savām zināšanām, sasniegumiem, panākumiem. Tāpēc ļaujiet viņam padižoties, izrādot neviltotu interesi par visu, ko viņš saka. Jūs varat laiku pa laikam uzdot jautājumus, kuri saistīti ar to, ko viņš stāsta. Vēl nenāktu par sliktu izteikt savam sarunas biedram kādu komplimentu, tikai tam jānāk no sirds, jo vīrieši ļoti labi sajūt melus.

Iegūstiet pēc iespējas vairāk informācijas

Pacentieties pēc iespējas vairāk uzzināt par vīrieti. Lai viņš redz, ka ir Jūs ieinteresējis. Bez tam, tāda informācija vienmēr būs vērtīga. Tas palīdzēs labāk iepazīt cilvēku un noderēs turpmāk, ja izlemsiet izveidot attiecības ar šo cilvēku. Tai pat laikā noteikti sekojiet līdzi vīrieša reakcijai uz Jūs uzdotajiem jautājumiem. Ja Jūs redzat, ka kāds jautājums viņam nepatīk, tad neuzstājiet, lai viņš atbild, bet nomainiet sarunas tēmu.

Nedaudz par sevi

Pirmajā randiņā nevajadzētu pārlieku daudz stāstīt par sevi. Varat minēt dažus interesantus faktus no savas biogrāfijas, pāris amizantus atgadījumus. Svarīgi radīt noslēpumainu tēlu. Nekādā gadījumā pirmajā randiņā neuzveliet vīrietim visas savas problēmas, nesūrojieties par grūto dzīvi un slikto veselības stāvokli. Būtu labi, ja sarunas laikā atklātos kopīgas intereses. Tas ir labs pamats nākotnes attiecībām, labs iegansts nākamajam randiņam. Līdz ko būs atrastas kopīgās intereses, tad runājot par tām, varat lietot vietniekvārdu „mēs”.

Kad vislabāk pabeigt randiņu

Pirmajam randiņam nevajadzētu būt pārāk garam. Jebkura tikšanās, pat ļoti patīkama, sasniedzot augstāko punktu, iet mazumā. Svarīgi to pamanīt un novērst. Tad randiņš beigsies uz pozitīvu emociju viļņa, un paliks tikai priecīgas, spilgtas emocijas, tāpēc vīrietis vēlēsies satikties ar Jums vēlreiz, lai turpinātu šo jauko sarunu.

Foto: © Slyadnyev Oleksandr,www.photoxpress.com

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!