Kā pavadīt atlikušo vasaras daļu?

Drīz jau būs augusts – vasaras pēdējais mēnesis. Šajā laikā mēs bieži vien aizdomājamies par to, ka drīz tuvojas rudens. Tāpēc daudzas no mums sāk skumt par to, ka vasarai drīz būs beigas. Taču metīsim šīs pesimistiskās domās pie malas un paskatīsimies uz dzīvi daudz pozitīvāk un optimistiskāk. Starp citu, uz šo situāciju var paraudzīties pavisam no cita skatupunkta, jo tagad ir tikai vasaras vidus, bet tas nozīmē, ka mums vēl priekšā puse jūlija mēneša un viss augusta mēnesis. Patiesībā tas ir pietiekami daudz, jo sevišķi tad, ja Jūs pacentīsieties piesātināt šo laiku ar spilgtiem iespaidiem. Tāpēc paņemiet pildspalvu, papīru un sastādiet rīcības plānu atlikušajai vasaras daļai. Izņemot visas svarīgās lietas noteikti iekļaujiet šajā sarakstā to, ko Jūs vēl neesat paspējusi izdarīt šovasar.

Kā pavadīt atlikušo vasaras daļu

Tātad, sāksim:

1. Sapulcēt visus savus draugus un draudzenes un doties brīvā dabā atpūsties un paēst šašlikus.

2. Nopirkt sev skaistu peldkostīmu, cepuri ar platām malām un modernas saulesbrilles. Starp citu, daudzos veikalos jau ir sākusies vasaras preču izpārdošana.

3. Veselu dienu pavadīt ar draudzenēm pludmalē pie jūras, lai nedaudz iesauļotu savu ķermeni un, bez šaubām, pēc sirds patikas izpeldētos jūrā (ja Jūs to vēl neesat paspējusi izdarīt). Uzspēlējiet pludmalē volejbolu, atsauciet atmiņā savu iecienītāko kāršu spēli un uzspēlējiet to ar savām draudzenēm, uzceliet milzīgu smilšu pili. Un, protams, neaizmirstiet paņemt līdzi fotoaparātu, lai iemūžinātu pašus interesantākos brīžus. Šīs fotogrāfijas priecēs Jūsu acis, kā arī sasildīs aukstajos ziemas mēnešos.

4. Dodieties uz dažām dienām ar draugiem izbraucienā ar teltīm. Protams, tas ir samērā ekstremāls atpūtas veids (jo sevišķi pilsētas iedzīvotājiem), toties tas noteikti spilgti iespiedīsies Jūsu atmiņā. Bez šaubām, nedrīkst aizmirst par kukaiņiem un odiem, tāpēc apbruņojieties ar visiem nepieciešamajiem līdzekļiem. Vēl Jums būs jārēķinās ar to, ka būs jāmazgājas ezera vai upes ūdenī, ka arī ar to, ka gulēšana teltī nebūs tik ērta kā savā gultā, bet tie ir vistīrākie dzīves sīkumi salīdzinājumā ar to, cik daudz pozitīvu emociju Jums sagadās šis brauciens.

5. Augusta mēnesī labi ķeras zivis, tāpēc sagādājiet dāvanu savam mīļotajam cilvēkam un dodieties ar viņu kopā makšķerēt zivis. Viņam tas sagādās prieku, kā arī Jūs gūsiet ļoti daudz jaunus iespaidus.

6. Ja Jūs pēc savas dabas esat ekstremāla būtne un jau sen sapņojāt nolēkt ar izpletni, nodarboties ar raftingu vai iemācīties braukt ar ūdens motociklu, tad neatlieciet to uz vēlāku laiku, proti, uz nākamo vasaru, bet izdariet to vistuvākajā laikā.

7. Neaizmirstiet par tādām vasaras izklaidēm, kā, piemēram, skrituļslidas, sporta ritenis, pludmales volejbols, badmintons un peintbols.

8. Dodieties uz mežu lasīt ogas un sēnes. Šajā gadījumā Jūs izdarīsiet trīs lietas vienlaicīgi: „izvēdināsiet” savas plaušas, salasīsiet ogas un sēnes (kuras var sasaldēt ziemai), kā arī sarūpēsiet savam ķermenim labu fizisko slodzi garas pastaigas veidā.

9. Atcerieties savu bērnību un dodieties uz atrakciju parku. Pagaršojiet cukura vati, apēdiet kādu saldējumu, iedzeriet limonādi. Jo tad, ja Jūs sekojat savai figūrai, tad šo produktu lietošana ir stingri ierobežota. Tāpēc ļaujiet sev uz vienu dienu atslābināties un ēst visu, ko sirds vēlas.

10. Dodieties izbraucienā ar kuģīti vai laivu. Par laimi, pēdējos gados tiek piedāvāti ļoti daudzi maršruti – gan īsāki, gan arī garāki.

Šis saraksts var turpināties līdz bezgalībai, kurā Jūs ierakstīsiet visas savas vēlmes. Katrai no Jums šis saraksts būs savādāks, kā arī punktu daudzums būs atšķirīgs. Tomēr ļoti svarīgi ievērot vienu „zelta likumu”: katru dienu izpildīt vismaz vienu punktu no savu vēlmju saraksta. Tad Jūs noteikti visu paspēsiet, tāpēc Jums nebūs jābēdājas par veltīgi izniekoto vasaru.

Kā Tu pavadīsi šo vasaru?

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!