Kā pārsteigt savu mīļoto vīrieti gultā

Domājat, ka jebkurā situācijā Jums jābūt tādai, kāda esat? Iespējams, tas ir pareizi, bet tikai ne tādā gadījumā, kad runa iet par seksu ar savu mīļoto vīrieti. Šeit Jūs varat nodemonstrēt savu aktiermeistarību un iejusties visdažādākajos tēlos. Kamēr godīgās meitenes nekad nepārkāpj pieļautās normas pat aiz slēgtām guļamistabas durvīm, mēs centīsimies noskaidrot, kā tomēr pārsteigt savu mīļoto vīrieti, padarot mīlas rotaļas vēl interesantākas un neaizmirstamākas.

Kā pārsteigt savu mīļoto vīrieti gultā

Jums ģimenē viss ir vislielākajā kārtībā: sekss pa ceturtdienām un sestdienām, reizi mēnesī orālais sekss. Vīrs nesūdzas, Jūs arī. Visi ir pie tā pieraduši, visi apmierināti. Labs scenārijs? Nekā tamlīdzīga! Šādam scenārijam ir vismaz divi negatīvie iznākumi. Pirmais – vīrs krāpj sievu, otrs – sieva krāpj vīru. Protams, pastāv vēl arī trešais variants – brīvas attiecības, kad katrs no laulātajiem draugiem nojauš to, ka viņa otrai pusītei ir sānsoļi, bet klusē, jo pats grēko. Vēl šāds scenārijs var laupīt Jums pašu galveno – gūt baudu seksa laikā, ar kuru, izrādās, var nodarboties arī pirmdienās, un ne tikai guļamistabā, bet visnegaidītākajās vietās.

Pareizas vakariņas

Ar ko sākas Jūsu sekss ar mīļoto cilvēku? Vienveidīgi glāsti, smalki mājieni „par to” vai tiešs piedāvājums? Mēģiniet iet tālāk, un sāciet prelūdiju nevis guļamistabā, bet virtuvē. Nē, mēs tagad nerunājam par seksu uz virtuves galda, bet par pareizām vakariņām, ar kuru palīdzību Jums izdosies pārsteigt savu mīļoto cilvēku un nodrošināt Jums abiem labu seksu. Ceļš uz mīļotā vīrieša sirdi jau sen ir izbruģēts, tāpēc sātīgas vakariņas atstājiet citai dienai, bet Х dienā aizstājiet kartupeļus, makaronus vai picu ar vieglām vakariņām no produktiem, kuri spējīgi ievērojami paaugstināt mīļotā cilvēka seksuālo iekāri. Šāda gadījumā vakariņās vislabāk ēst garneļu salātus ar avokado vai sēņu zupu, vienvārdsakot, ēst ar olbaltumvielām un cinku bagātus produktus, kuri vairos vīrieša seksuālo enerģiju.

Apmierināts un paēdis, Jūsu vīrs būs gatavs „desertam”, un ļoti nopriecāsies, ka pīrāga vai cepumu vietā Jūs piedāvāsiet viņam kaut ko interesantāku. Šeit tad arī sākas vislielākās problēmas, jo daudzas sievietes uzskata, ka pārsteigt mīļoto vīrieti ir ļoti grūti. Tomēr tā nav taisnība, jo vispatīkamākais pārsteigums katram no mums ir savu visslēptāko vēlmju realizēšana dzīvē, par kurām ne vienmēr var pastāstīt apkārtējiem. Tāpēc mēģināsim tikt skaidrībā ar populārākajām vīriešu vēlmēm un, protams, pastāstīsim, kā to visu realizēt dzīvē.

Ar nepacietību gaidu

Gaidot mīļoto pārnākam mājās, Jūs varat īsināt laiku, sarunājoties ar draudzeni pa telefonu, bet tik pat labi Jūs varat nodarboties ar daudz svarīgāku un interesantāku lietu – uzbudināšanos. Tikai nesakiet, ka šādas lietas Jums nav pieņemamas, jo ar to parasti nodarbojas vientuļas vai arī neapmierinātas sievietes. Vēl jo vairāk, tāpēc, lai uzbudinātos, nav jāliek lietā dažādas pašuzbudināšanās metodes. Pilnīgi pietiks ar to, ja Jūs noskatīsieties labu erotisko filmu vai arī staigāsiet pa māju, tērpsieties jaunā erotiskā veļā.

Šāds veids tikai pirmajā brīdī šķiet gaužām vienkāršs, ticiet, tas ļaus Jums ne tikai pārsteigt savu mīļoto vīrieti, bet arī labāk izprast savu seksualitāti.

Vēro mani, mīļais

Viena no visizplatītākajām vīriešu fantāzijām – vērot to, kā kāds nodarbojas ar seksu. Lai realizētu šo fantāziju dzīvē Jums nav jāuzaicina uz guļamistabu vēl kādu. Kā pārsteigt vīru saviem spēkiem? Ir divi varianti: spontāni un pēc iepriekšējas vienošanās.

Pirmajā gadījumā Jums būs jāizdara tā, lai Jūsu mīļotais cilvēks it kā nejauši redzētu to, kā Jūs glāstāt sevi ar rokas vai seksa rotaļlietu palīdzību. Jums tiek garantētas asas izjūtas un vētrains sekss. Protams, šis variants piemērots tikai tiem pāriem, kuros vīrs ir akceptējis seksa rotaļlietas.

Konservatīviem pāriem būs piemērota slepus vērošana, kuras laikā Jums nebūs jāpārģērbjas par medmāsu, skolnieci vai citu personāžu, bet pēc iepriekšējas vienošanās jāizliekas, ka Jūs neredzat to, kā Jūs vēro vīrs. Pārsteigt mīļoto vīrieti tādā veidā nemaz nav tik grūti: dejošana mūzikas pavadībā, kura pāriet atklātā striptīzā un beidzas ar slepenā vērotāja atklāšanu – tas sagādās viņam neaizmirstamas emocijas.

Jaunais – tas ne vienmēr ir labi aizmirstais vecais

Novērtējiet savu mājas apģērbu, raugoties no vīrieša viedokļa. Veca un izbalējusi, bet tik ērta pidžama, izstaipījies T-kreks, kuru nav žēl sasmērēt. Jūs izvēlaties apģērbu mājām, raugoties tikai no praktiskā viedokļa? Tādā gadījumā Jūs pieļaujat vienu no vislielākajām kļūdām savā ģimenes dzīvē.

Aizmirstiet par to, ka par mājas apģērbu var kļūt jebkura lieta, kura vairs nav derīga nēsāšanai ārpus mājām.

Visiem ir pilnīgi skaidrs, kāds pārsteigums mīļotajam vīrietim būs, ieraugot Jūs jaunā seksīgas veļas komplektā. Bet iekams pārsteigt savu vīru gultā ar jaunu seksīgas veļas komplektu, parūpējieties par to, lai viņš būtu patīkami pārsteigts arī par Jūsu mājas apģērbu. Jo viņam nav viegli katru reizi pārkārtoties no mājsaimnieces, kura savam izskatam velta minimālu uzmanību, uz skaistuli erotiskā veļā.

Bez šaubām, tas nenozīmē, ka Jums visas dienas garumā jāstaigā pa dzīvokli mežģīņu stringu biksēs un caurspīdīgā kleitiņā. Mūsdienās pastāv liela mājas apģērba izvēle, kura modina vīriešos interesi, bet nav pārāk izaicinoša. Mēs jums piedāvājam iegādāties kleitiņu – tā saucamo babydoll (īsa kleitiņa, kura varētu būt izgatavota no zīda, mežģīnēm, un kurā Jūs vienlaicīgi izskatīsieties gan jauki, gan arī seksīgi). Ar šī garderobes priekšmeta palīdzību Jums izdosies sagādāt pārsteigumu savam vīram ne tikai guļamistabā, bet arī dienas laikā. Bet dodoties iegādāties sev jaunu mājas tērpu, nolūkojiet pie viena sev jaunu gultas veļu, kurai noteikti jābūt patīkamai tekstūrai un pievilcīgā krāsā.

Dažreiz atliek tikai vienu reizi patīkami pārsteigt savu mīļoto vīrieti, lai tuvākos dažus mēnešus Jūsu seksuālā dzīve iemirdzētos jaunās krāsās un dāvātu Jums neskaitāmi daudz jaunu iespaidu.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!