Kā pareizi nēsāt zeķes?

Zeķes – tas ir gandrīz vienīgais sieviešu garderobes elements, kurš parasti izraisa vētrainas diskusijas. Jūs teiksiet: „Ko tur diskutēt – uzvelc un ej!”. Tomēr tā nav, jo uzvilkt zeķes var ikviena sieviete, bet sajust smalko robežu starp sievišķību un vulgaritāti diemžēl spēj tikai retā… Šī iemesla dēļ mēs mēģināsim tikt skaidrībā ar to, kā pareizi nēsāt zeķes.

Garās zeķes

Foto: www.StarStyle.lv

Zeķes – tas ir ļoti pikants sieviešu garderobes elements, kurš piešķir sievietei neparastu pievilcību. Protams, Jūs varat nēsāt zeķubikses un lieki nelauzīt galvu. Taču tās dāmas, kuras nēsā zeķes, apliecinās, ka zeķes palīdz radīt neaizmirstamu efektu.

Kā pareizi izvēlēties zeķu toni 

Zeķu daudzveidība ļauj mums tās nēsāt jebkuros apstākļos: gan darbā, gan ballītē, gan arī svinīgos pasākumos. Tomēr ļoti svarīgi neapjukt šajā daudzveidībā un izvēlēties tieši tās zeķes, kuras būs vispiemērotākās konkrētajam gadījumam.

Lai izveidotu lietišķu stilu, izvairieties no spilgtiem toņiem. Vislabāk piemērotas būs zeķes brūnos toņos un melnā krāsā. Ņemiet vērā to, ka zeķes nedrīkst būt tumšākas par Jūsu kleitu vai svārkiem. Parasti pie gaišiem apģērbiem izvēlas gaiši bēšas zeķes, bet pie tumšiem svārkiem – melnas.

Krāsainas zeķes būs piemērotas draiskulīga tēla izveidei. Šoreiz šim variantam mēs neveltīsim pārlieku lieku uzmanību, jo mūs interesē jautājums, kā pareizi nēsāt tieši klasiskas zeķes.

Savukārt baltas zeķes – tas ir tradicionāls kāzu atribūts. Pie kam baltas zeķes var vilkt ne tikai pie kāzu kleitas, bet arī pie apģērba, kuru līgava vilks nākamajā dienā. Šādā gadījumā baltās zeķes palīdzēs piešķirt līgavas tēlam maigumu un izsmalcinātību.

Baltas zeķes

Foto: www.StarStyle.lv

Kā pareizi izvēlēties rakstainas zeķes

Izņemot krāsu atšķirības, zeķes mēdz būt arī rakstainas. Visizplatītākās ir tīkliņa zeķes. Tīkliņa raksts var būt gan pavisam smalks, gan arī ļoti rupjš.

Ieteicams pievērst uzmanību tīkliņa izmēram, jo tad, ja Jūsu kājas nav gluži ideālas, tad Jums vajadzētu izvairīties no rupja tīkliņa. Tādā gadījumā Jūs izskatīsieties vulgāri un neglīti. Savukārt smalks tīkliņa raksts būs tieši laikā. Ja Jūs izvēlējāties uzvilkt tīkliņa zeķes, tad pārējam apģērbam jābūt vienkrāsainam. Savādāk Jūs atkal riskējat izskatīties vulgāri.

Tālāk pievērsīsimies rakstainām zeķēm. Pirmajā brīdī grūti saprast, kā pareizi nēsāt rakstainas zeķes. Taču tieši ar rakstainu zeķu palīdzību var vizuāli koriģēt figūru. Ja Jūs vēlaties vizuāli pagarināt savas kājas, tad izvēlieties zeķes ar vertikālu svītru rakstu. Īpaši labi izskatās zeķes ar aizmugurē izvietotu šuvi. Taču vizuālai kāju pagarināšanai piestāvēs jebkurš vertikāls reljefs.

Pie kāda apģērba nēsāt zeķes

Zeķu nēsāšanas zelta likums: gumija un smalkās mežģīnes nedrīkst būt pamanāmas zem apģērba! Nevajadzētu cerēt uz to, ka skaistais mežģīņu raksts sagrozīs galvu visiem vīriešiem. Jo Jūs tik pat labi varat nodemonstrēt viņiem savu mežģīņu apakšveļu. Bet Jūs taču to nedarāt, pareizi? Tomēr zeķēm piemīt milzīgs magnētisks spēks pateicoties tam, ka tās ir paslēptas no apkārtējo acīm. Šī paša iemesla dēļ izvairieties no pārāk cieši augumam piegulošiem apģērbiem, kuri ļoti skaidri demonstrē mežģīņu un gumijas reljefu.

Lai izskatītos pievilcīga, sievišķīga un valdzinoša Jums nevajadzētu nēsāt zeķes pie ļoti īsiem svārkiem vai pie sportiska stila apģērba.

Kādi apavi piestāv pie zeķēm

Protams, pie zeķēm jānēsā augstpapēžu apavi, jo nekādi citi apavi šajā gadījumā nebūs piemēroti. Pie kam, apavu purngals nedrīkst būt atvērts, jo tādā gadījumā būs redzama zeķu vīle, kas nav pārāk pievilcīgi.

Lai saprastu, kā pareizi nēsāt zeķes, Jums vispirmām kārtām jāizvēlas pareizu izmēru. Zeķu izmērs parasti sakrīt ar zeķubikšu izmēru. Bez tam, ņemiet vērā to, ka arī gaitai jāpievērš īpašu uzmanību, jo tad, ja Jūs soļosiet kā kareivis, tad pat vissmalkākās zeķes nespēs piešķirt Jums šarmu.

Kad Jūs būsiet izvēlējusies krāsu, rakstu un izmēru, tad varat droši piemērīt zeķes. Pirms doties ārā no mājām, ieteicams nedaudz pastaigāt zeķēs, lai pārliecinātos, vai Jums tajās ir ērti. Ielāgojiet to, ka apmēram 3 minūtes pēc zeķu uzvilkšanas Jūs vairs nedrīkstat tās just. Ja Jūs tomēr jūtat zeķes, tad vajag kaut ko pielabot, lai Jūs justos ērti.

Kā pareizi nēsāt zeķturi

Lielākā daļa zeķu tiek fiksētas ar silikona lenti. Taču tad, ja Jūs izvēlējāties uzvilkt zeķturus, tad būs jāievēro daži noteikumi:

Zeķturiem jābūt elastīgiem un izturīgiem. Labāk izvēlēties jostu ar metāla klipšiem, tie ir daudz izturīgāki, nekā plastmasas.

Zeķes Alcove

Foto: www.StarStyle.lv

Noregulējiet priekšpusē esošos zeķturus tā, lai tie būtu nedaudz īsāki nekā tie, kas atrodas mugurpusē.

Parasti apakšbikses velk pa virsu jostai, jo tā ir ērtāk.

Ceram, ka tagad Jūs zināsiet, kā pareizi nēsāt zeķes un ar šī lieliskā sieviešu garderobes aksesuāru palīdzību kļūt vēl pievilcīgākai.

< Iepriek??jais raksts
Ar ko nēsāt getras?
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!